Ptejte se: +420 770 110 650


Vzledem k většímu vytižení expedice po valentýnské akci se může dodání vašich balíčků zpozdit o 2-3 dny. Prosíme o trpělivost a děkujeme.

Proteinová pizza KetoFit, to je delikatesa bez výčitek ✅

Proteinová pizza KetoFit®, chutná stejně úžasně jako klasika! Přitom neobsahuje kvanta sacharidů ani mouky. Oceňte to nejlepší od vývojářů v Česku.
✅ 27 cm  ✅ 26 % vegan proteinů ✅ 26 % vlákniny a pouze 3,6 g sacharidů v porci.

 


1. keto korpus na pizzu — novinka, které neodoláte

Také si myslíže, že by bylo úžasné, jíst vaši oblíbenou pizzu a přitom hubnout? S ketodietou KetoFit to není nic nereálného! Upečte si velikou, voňavou keto pizzu, o průměru 27 cm. S hotovým korpusem od KetoFit, který ideálně nahrazuje klasické těsto na pizzu, to bude raz dva.


Jak na to?
Rozbalte — přidejte ingredience — dejte péct — pochutnejte si. Jednodušší už to nebude!

Vyzkoušejte proteinovou pizzu bez moukyNízkosacharidová pizza pro sport i keto hubnutí


Čím je ještě naše fitness pizza vyjímečná? Je komplet VEGAN.
Jaké další výhody pro vaši linii má naše proteinová pizza? Vše vám prozradíme v následujících řádcích, po jejichž přečtení se do ketopizzy jednoduše zamilujete.

Proteinová pizza, jejíž složení nemá obdoby

Zatímco klasická receptura není pro ketodietu vhodná (korpus je složen převážně z mouky ­— a tedy ze sacharidů), naše fitness pizza KetoFit obsahuje:

úžasných 26 % vegan proteinů (ze 4 různých zdrojů včetně hrachu)
26 % vlákniny (jejímž zdrojem je čekanka)
pouze 3,6 g sacharidů v jedné porci
žádnou mouku v ní nehledejte.

Složení proteinové pizzy nízkosacharidové

Low carb pizza je ideální pro keto dietu, sportovce i rodinu

Nízkosacharidová pizza je skvělou volbou nejen pro všechny, kteří se snaží shodit přebytečná kila či aktivní sportovce, dodržující zdravou životosprávu. Díky svému výhodnému složení je vhodná také pro seniory, děti a zkrátka celou rodinu. Naše pizza plná bílkovin s přehledem nahradí standardní pizzu, ale také pečivo. Dodejte tělu kvalitní proteiny a vlákninu a vyhněte se zbytečným sacharidům.

Proteinová pizza je vhodná pro:

✅ keto hubnutí
✅ low carb stravování
✅ zdravý životní styl
✅ sport a aktivní lidi
✅ seniory
✅ celou rodinu

Pravá Itálie u vás doma — a navíc ve zdravé variantě

Jak z tohoto skvělého jídla s vůní slunečné Itálie vytěžit maximum?
Připravte si ji se skvělou KetoFit rajčatovou omáčkou.

10 g = 65 g !
Rajčatová omáčka je skutečně jediná svého druhu — na 10 g omáčky bylo použito 65 g zeleniny. Rázem tak získáte jedinečnou pizzu s proteiny, vlákninou, a ještě navíc vitamíny obsažené v zelenině použité na výrobu omáčky. Zároveň však zůstane zachován největší benefit — minimální množství sacharidů. Zato chuť ošizena rozhodně nezůstane.

Omáčka na pizzu nízkosacharidováNízkosacharidová omáčka na pizzu


A protože máme rádi komplexní věci a snažíme se, aby keto stravování bylo co nejvíce pestré, rajčatovou omáčku využijete také například na své oblíbené nízkosacharidové těstoviny. Nejlepší bude, když se o skvělých vlastnostech naší KetoFit jídel přesvědčíte na vlastní chuť!

 

Rajčatová nízkosacharidová omáčka KetoFit

Koupit rajčatovou omáčku

 

Pizza s vrcholnými parametry pro ketózu
Jen 2,2 g sacharidů a 59 % proteinů 
v porci 

Chcete ještě méně sacharidů pro rychlejší hubnutí? Vyzkoušejte naši směs na keto pizzu. Směs je kompletně připravena, stačí smíchat s vodou, vytvořit z těsta placku, přidat ingredience a dát péct. KetoFit® proteinové těsto se pyšní vrcholnými parametry (2,2 g sacharidů a 59 % kvalitních bílkovin v porci), lepší na trhu nehledejte. Navíc obsahuje proimunitní combo, kterým podpoříte organismus při hubnutí. Doporučujeme všem milovníkům kvalitního jídla. 

Směs na proteinovou keto pizzu

Domácí pizza bez mouky? Žádný problém

Rádi experimentujete a zkoušíte pořád něco nového? Pak by vás mohl zajímat i náš recept na pizzu, který zvládne úplně každý. Pro přípravu tohoto vynikajícího pizza těsta si vystačíte s několika surovinami, včetně KetoFit proteinového nápoje a rajčatové polévky. Největší předností naší fitness domácí pizzy je to, že je vhodná pro hubnoucí i stabilizační fázi ketodiety. Navíc si ji připravíte během pár minut z pohodlí domova. Na závěr přidáte jen své oblíbené ingredience a můžete si na ní bez výčitek svědomí pochutnat s celou rodinou.

 

Recept na keto pizzu

 

Přejeme dobrou chuť
Váš KetoFit


 

 

 

 

 * Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den
 
 
banner