Ptejte se: +420 770 110 650


Jak zhubnout břicho?
Osvědčené rady!

Pokud už nějakou dobu hledáte účinnou cestu jak zhubnout břicho, tak jistě víte, že pouhé sedy lehy vám k tomu bohužel stačit nebudou. Jde o tělesnou partii, jejíž hubnutí pro ženy často představuje velký boj. Nic ale naštěstí není nemožné a i vy můžete dosáhnout pěkného, štíhlého pasu. Musíte však počítat s tím, že k tomu obvykle nestačí pouze intenzivní cvičení na břicho, ale také celková změna životního stylu. Na čem byste měla zapracovat?

 

jak zhubnout břicho

Dejte se do pohybu

Jedním z prvních kroků, které byste měla učinit, abyste spálila tuk na břiše, je to, že se začnete více pohybovat. Ideálně byste měla zakomponovat alespoň dvacetiminutovou fyzickou aktivitu do každého dne. Nemáme však na mysli pouze posilovací cviky na břicho, ale také jiné formy pohybu, jejichž vzájemným střídáním docílíte skutečně maximální efektivity vašeho snažení.

Základem úspěšného hubnutí břišního tuku je takzvané kardiovaskulární cvičení neboli zkráceně kardio, které na sebe bere podobu běhání, rychlé chůze, jízdy na kole nebo veslování. Jedná se o skvělý způsob jak spálit nadbytečné kalorie, posílit svalstvo a shodit přebytečný tuk, jelikož se zrychluje metabolismus a zvyšuje potřeba energie nezbytná pro fungování organismu. Současně posílíte zdraví srdce a dostanete hladinu cholesterolu v těle na zdravou úroveň. Kardio aktivitám se ideálně věnujte dvakrát až třikrát týdně.

jak zhubnout břicho

Zbývající dny proložte posilováním svalů a obyčejnými procházkami. Pokud jde o cviky na břicho, ve vašem repertoáru rozhodně neměla chybět pozice prkna, při které se vám podaří posílit celé břicho včetně hlubokých svalů. V podstatě jde o držení v kliku, akorát se o podlahu opíráte celým předloktím. Musíte však mít zatnuté všechny svaly, a to zejména ty břišní, aby byl tento cvik skutečně efektivní. Začněte třemi sériemi o deseti až dvaceti sekundách a postupně můžete tuto dobu prodlužovat podle svých možností.

Věnujte pozornost pitnému režimu

Dodržování pitného režimu vám s hubnutím břicha pomůže hned několika způsoby. Za prvé krátkodobě zvýší rychlost vašeho metabolismu, díky čemuž podpoří hubnutí celého těla. Za druhé vám voda navodí pocit sytosti, čímž docílíte toho, že toho ve finále sníte méně. A nakonec za třetí pomáhá podpořit trávení a zabraňuje zácpě, která je často příčinou nafouklého břicha.

jak zhubnout břicho

Nezapomínejte na stravu

Nemůžeme vám radit jak rychle zhubnout břicho bez toho, aniž bych zmínili také stravu. Právě nesprávně sestavený jídelníček je mnohdy hlavní příčinou, proč se tuk na břiše vlastně tvoří. Pokud jste již vyzkoušela různé způsoby stravování, avšak nikdy jste se nedočkala kýžených výsledků, vyzkoušejte ketonovou dietu KetoFit, která představuje velice účinný způsob jak rychle zhubnout tuk, avšak bez velkých nároků na váš čas a energii. 

Ketóza

Redukční program KetoFit funguje na principu takzvané ketózy. Jedná se o metabolický stav organismu, ke kterému dochází v případě, že se do těla spolu se stravou dostává pouze minimální množství sacharidů - cukrů a škrobů obsažených v obilovinách, ovoci nebo například luštěninách. Tyto látky pro organismus obvykle představují primární zdroj energie, a pokud k nim nemá přístup, začne energii čerpat ze zásob uložených ve svalech a především v tuku, jinak řečeno jej spaluje a vy hubnete.

Žádné počítání kalorií ani zdlouhavé vaření

Hubnutí s KetoFit si určitě zamilujete hlavně z toho důvodu, že vám nezabere prakticky žádný čas. Během první, takzvané hubnoucí fáze programu totiž nejíte nic jiného než naše proteinová jídla a až v druhé, stabilizační fázi k nim postupně přidáváte běžné potraviny. Nemusíte tedy počítat kalorie, tahat se s těžkými nákupy ani trávit hodiny vařením a mytím nádobí, díky čemuž vám zbyde spousta času, který budete moci věnovat sobě.

 

Můžete si být jisti, že ketonová dieta funguje. S KetoFit již úspěšně zhublo břicho a ostatní partie
více jak 70 000 klientek v ČR i SR, podívejte se na jejich příběhy.Jídla pro rychlé zhubnutí koupíte zde

 

 

 

 

124 hodnocení
4.8

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

potravina pro zvláštní výživu

ppl visa master maestro verification
Buďte s námi každý den