Ptejte se: +420 770 110 650


Vzledem k většímu vytižení expedice po valentýnské akci se může dodání vašich balíčků zpozdit o 2-3 dny. Prosíme o trpělivost a děkujeme.

Dieta pro vegany – vegan keto dieta

Veganství je životní styl, který se neobejde bez úpravy jídelníčku. Jak zhubnout jako vegan? Dietní veganská jídla KetoFit vám pomůžou získat postavu vašich snů. Využijte prémiových vegan produktů KetoFit s nejméně sacharidy pro rychlou ketózu a zaručené výsledky.

 

Vegan dieta musí být vyvážená

Etické, zdravotní a další důvody vedou čím dál více lidí k vegetariánství, nebo veganství. Jde o komplexní životní styl, který s sebou přináší mnoho změn. Jednou z nich je samozřejmě i jídelníček. Ten je nutné upravit v podstatě od základů a to především vynecháním všech živočišných produktů. Ty jsou ale často nevhodně nahrazovány velkými porcemi ořechů a jinými kalorickými potravinami. Kvůli tomu se může stát, že je hubnutí pro vegany doslova nemožné. Jak dát dolů pár kilo a neporušit přitom zásady veganského stravování? Mezi velmi oblíbené diety vhodné pro vegany rozhodně patří vegan keto dieta.

Dieta pro vegany – vegan keto dieta

Jak zhubnout jako vegan? KetoFit vegan jídla vám pomůžou s redukcí váhy

Základem většiny proteinových diet jsou jídla plná živočišných bílkovin. Proteinová dieta KetoFit® nechce nikoho omezovat a chce pomoci zhubnout každému s ohledem na jejich životní styl. A proto se naši výživoví odborníci zaměřili na vývoj jídel vhodných také pro vegany. Výsledkem jsou lahodná jídla, na kterých si pochutnají i ti, kteří dodržují veganskou dietu.

Dejte sbohem fádnímu veganskému jídelníčku a neustálému hladu.
KetoFit® proteinová jídla vegan uspokojí vaše chuťové buňky a přitom vás dokonale zasytí. Obsahují vysoký podíl rostlinných proteinů a naopak nízký obsah sacharidů. Díky tomu bude vaše snaha o hubnutí úspěšná a konečně získáte postavu, o které jste vždy snili.


Vegan keto dieta a zaručenné výsledky

Keto dieta pro vegany plná vitamínů a minerálů

KetoFit® veganská dietní jídla jsou nejen chutná, ale také plná důležitých živin, vitamínů a minerálů. A to je velmi důležité, protože každý vegan si musí hlídat jejich dostatečný příjem pro normální činnost organismu. Navíc s jejich vařením neztrácíte zbytečně čas, protože jsou připravená během pár sekund. Už nebudete muset chodit nakupovat každý den a zdlouhavě mixovat ovoce. KetoFit® proteinové smoothie jablko-kokos stačí smíchat s vodou a lahodná svačinka je na stole. Vychutnejte si čerstvou chuť ovoce kdykoliv a kdekoliv. 

Dieta pro vegany keto

Oblíbených jídel se jako vegan vzdávat nemusíte

Veganské redukční jídelníčky, které jsou zaměřené na shazování kil, jsou často nabité zakázanými potravinami. Jenže co by to byl za život, kdybyste si nemohli dát vaše oblíbené italské jídlo, nebo něco sladkého? Dieta pro vegany s KetoFit® jídly byla speciálně vytvořena pro vaše mlsné jazýčky.

Zpříjemněte si večerní pohodu a připravte si křupavou KetoFit® pizzu. Splňuje všechny kritéria veganského stravování, takže si ji můžete dopřát bez výčitek Milujete čokoládové tyčinky, ale kvůli redukčnímu veganskému jídelníčku si je nemůžete dovolit? Máme pro vás dobrou zprávu. Mezi veganská dietní jídla KetoFit® totiž patří i arašídová proteinová tyčinka. Perfektně uspokojí vaše chutě a skvěle zažene hlad až na několik hodin. Vychutnejte si ji ke kávě, na cestách, nebo jako svačinku ve vaší práci.

 

Vegan keto pizza do vegan diety

Zaručené výsledky díky nejnižšímu obsahu sacharidů

Nízký obsah sacharidů v jídlech je alfou a omegou pro rychlé hubnutí v ketóze. Platí pravidlo čím méně sacharidů tím rychlejší ketóza. Vegan keto jídla KetoFit obsahují nejméně sacharidů na trhu. Chcete-li zaručené výsledky, vsaďte právě na KetoFit. Inspirujte recenzemi keto diety KetoFit


Přidejte se k nám do keto skupiny:
Čekají na vás recepty, rady, návody, fotografie proměn a spoustu motivace pro úspěšné hubnutí.

Vstoupit do FB keto skupiny

Keto vegan dieta facebook skupina

 

Tipy na vegan keto jídla:

  Vegan burger s vegan proteiny

 


Vegan džemy ze 100 % ovoce


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den
 
 
banner