Ptejte se: +420 770 110 650


 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

Mohu při ketodietě ořechy? Pokud ano, jaké?

Ořechy jsou důležitým zdrojem zdravých tuků, vlákniny, vitamínů a minerálů. Neměly by chybět v žádném vyváženém jídelníčku. Ořechy vhodné při dietách jsou, ale velmi záleží na množství. Například 50 g mandlí obsahuje 27 g tuků, to je zhruba polovina denní dávky tuků pro jednu osobu. Doporučujeme tedy konzumovat ořechy v dietě jako doplněk s určitými pravidly.

Ořechy při keto dietě

Ořechy a dieta

Z důvodu vysokého obsahu tuků je vhodnost ořechů při dietě omezená. V keto dietě totiž nejde jen o snížení příjmu sacharidů, ale také tuků. Pokud byste v ketodietě konzumovali větší množství ořechů nebo jiných tuků, tak tělo bude spalovat právět tuky přijaté místo tuků uložených v těle. Jednoduše řečeno nebudete hubnout.

V produktech KetoFit hrají hlavní roli kvalitní bílkoviny, vitamíny a minerály. Sacharidy a tuky jsou pak obsažené v minimálním množství, aby nastalá ketóza. Pokud si nevíte rady se zařazením jídel do ketodiety, doporučujeme článek Co jíst při keto dietě.

Ořechy můžete konzumovat od 2. fáze keto diety

Ořechy při ketodietě můžete konzumovat od druhé fáze stabilizační, kdy je vhodné lehké zvýšení příjmu sacharidů a tuků.

Denně můžete konzumovat celkem 10 g ořechů
(jeden druh nebo mix více druhů)

Ořechy a semínka vhodné při dietě:

  • Kešu
  • Lískové ořechy
  • Mandle
  • Vlašské ořechy
  • Arašídy
  • Kokos
  • Chia semínka
  • Sezamová semínka
  • Slunečnicová semínka

Kromě oříšků můžete použít i mletý mák.

V dietě KetoFit můžete ořechy konzumovat samostatně nebo přidávat do salátů či dezertů.

Inspirace na keto recepty s ořechy:

Připravili jsme pro vás několik receptů na oblíbené dezerty v keto verzi. Ořechy, kokos, nebo mák jsou obsaženy jako jedna z ingrediencí. Můžete je také použít na posypání dezertu. Vždy ale nezapomeňte na maximální množství 10 g za den.

nízkosacharidový borůvkový cheesecake
Nízkosacharidový borůvkový cheesecake

Borůvkový nízkosacharidový cheesecake s unikátním borůvkovým džemem je opravdová delikatesa, navíc s dokonalými parametry. Obsahuje pouze 3,4 g sacharidů.

Recept nízkosascharidový cheesecake 

Tvarohový řez

Low carb / keto tvarohové řezy

Tvarohové řezy s minimálním obsahem sacharidů jsou mňam dezert při keto jídelníčku. Dodají dávku proteinů a nemusíte se vůbec bát o svou postavu.

Recept tvarohové řezy

 

Další recepty, kde použít ořechy

 

Související otázky

Je keto dieta bezpečná?   Je keto dieta bezpečná?

Je keto dieta bezpečná?   Budu hubnout ve 2. fázi keto diety?

Je keto dieta bezpečná?   Kolik gramů sacharidů můžu přijmout za den

Je keto dieta bezpečná?   Mohu kombinovat KetoFit s jinou keto dietou?

 

 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

 

 

 

 

 

35 hodnocení
5

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den