Ptejte se: +420 770 110 650


Nízkosacharidový cheesecake borůvkový bez mouky

Nízkosacharidový cheesecake s unikátním borůvkovým džemem KetoFit je opravdová delikatesa. Navíc jeden kousek cheesecaku obsahuje pouze 3,4 g sacharidů, kvalitní bílkoviny a neobsahuje žádnou mouku. Vůně tohoto dezertu je díky novému 100% ovocnému džemu dokonalá. S tímto dezertem okouzlíte každou návštěvu.


Recept:
 chod: dezert
 počet porcí: 10
• celková doba přípravy: 20 minut (+vychladnutí v ledničce)
• náročnost / obtížnost: snadné
• kuchyně: KetoFit recept

 

borůvkový cheesecake


 

Suroviny na borůvkový cheesecake: 

Suroviny na korpus:

Suroviny na náplň

Suroviny na ozdobení

Postup - borůvkový nízkosacharidový cheesecake

Borůvkový nízkosacharidový cheesecake je velmi snadný na přípravu. Nejprve rozpusťte karamelovou příchuť s trochou vody. V misce smíchejte s ostatními surovinami na korpus kromě olivového oleje. Tím vymažte dortovou formu a zbytek přidejte do těsta. Vyšlehejte do tekutého těsta a dle potřeby přidejte vodu. Vylejte těsto do formy a pečete na 180 stupňů 15 min.

V další misce smíchejte suroviny na náplň. Příchuť vanilka opět rozpustíte s trochou vody, přidáte do náplně a promícháte.

Po vychladnutí korpusu vylijte náplň do formy na korpus a vložte do lednice. Nechejte v lednici cca 2 hodiny až bude náplně tuhá, poté potřete borůvkovým džemem KetoFit. Nechejte v lednici ideálně přes noc nebo dejte do mrazničky. Hotový borůvkový cheesecake rozdělte na 10 ks.

 

borůvkový cheesecake KetoFit

Výživové hodnoty borůvkového cheesecaku:

1 ks

Energie 610 kJ 
Sacharidy 3,5 g
Tuky 4 g
Bílkoviny 10 g 

Proteinový cheesecake si můžete dopřát ke konci hubnoucí fáze proteinové diety, během stabilizační fáze častěji. Proteinový cheesecake oceníte i při low carb stravování a hodí se i pro sportovce pro doplnění proteinů.

 

Doporučujeme:

Chutnal vám tento dokonalý nízkosacharidový borůvkový cheesecake? Vyzkoušejte také Panna Cottu, kdo ji ochutnal, říká, že je lepší jak z cukrárny. Najdete ji zde - Panna cotta KetoFit.

Mrkněte také na příběhy spokojených zákaznic, které už svá přebytečná kila shodily.
Zajímají vás další recepty? Podívejte se zde na kompletní seznam receptů.recepty KetoFitPříběhy a inspirace KetoFit 

 

Vyzkoušeli jste borůvkový cheesecake?
Ohodnoťte náš recept. Děkujeme.

 

 

71 hodnocení
4.8

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den