Ptejte se: +420 770 110 650


  Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

Mohu kombinovat KetoFit® s jinou keto dietou?

Může se zdát, že kombinovat produkty různých ketodiet není žádný problém. Opak je však pravdou. Při nízkosacharidové dietě je důležité dbát kromě kvality kvalitu produktů a složení na obsah sacharidů.

Můžu kombinovat KetoMix a KetoFit?

Proč nedoporučujeme kombinovat produkty KetoFit s jinými ketodietami?
Může dojít ke zpomalení nebo přerušení ketózy

Ketodiety pracují na podobném principu. Základním parametrem při výběru keto jídel by měl být obsah sacharidů. Ten má zásadní vliv na ketózu a rychlost hubnutí. Pro snadný nástup a průběh ketózy bychom neměli přijmout více něž 30 g sacharidů za den. Optimálně pod 30 g za den. 

Jedno samotné keto jídlo nesmí překračovat 6 g sacharidů v porci. Mají-li jídla obsah sacharidů nad 6 g v porci, bude se hubnutí značně brzdit a nebudete spokojeni. Špičková ketojídla dosahují úrovně pod 2 g sacharidů na porci. KetoFit jídla připravená s vodou mají zcela běžně kolem 0,9 - 2 g sacharidů. (jedná se zpravidla o koktejly, omelety, polévky a kaše. Kvalitní tyčinky mohou obsahovat kolem 6 g sacharidů). 

Porovnání obsahu sacharidů v KetoFit jídlech s ostatními ketodietami.

Běžný koktejl jiné značky obsahuje 6,6 g sacharidů v jedné porci.
KetoFit koktejl obsahuje pouze 0,9 g sacharidů na porci.
V hubnoucí fázi konzumujete 5 jídel denně.

S běžnou keto dietou přijmete i přes 50 g sacharidů denně.

(30 g sacharidů + 500 g povolené zeleniny 20 g sacharidů).

S KetoFit za den přijmete pouze 10-15 g sacharidů a včetně zeleniny do 30 g sacharidů.
(10-15 g sacharidů + 500 g povolené zeleniny tj. +20 g sacharidů).

Tento velký rozdíl vám zaručí hladký průběh diety v ketóze.
Více jak 30 g sacharidů za den může zpomalovat průběh ketózy.


Kombinací KetoFit s jinými značkami se můžete snadno dostat přes 40-50 g sacharidů za den, mohlo by tak docházet ke zpomalení hubnutí.


Namixujte si váš balíček pro rychlé hubnutí, pomůže vám článek Jak správně zvolit keto mix jídel.

 

Nejde jen o sacharidy

Jsou tu další rozhodující faktory, díky kterým nedoporučujeme kombinovat KetoFit a další značky.

Důležitý obsah bílkovin, vlákniny a vitamínů
Jídla KetoFit běžně obsahují 4 kvalitní bílkoviny. Ty jsou stavebním kamenem pro tělo i imunitu. Díky nim v ketóze nepřicházíte o svalovou hmotu. Pokud byste dlouhodobě přijímali nekvalitní bílkoviny, účinek bude opačný. Můžete tedy ubývat na váze, ale primárně přijdete o svalovou hmotu a tukové zásoby vám mohou zůstat. 

KetoFit dieta navíc obsahuje 3 druhy velmi důležité vlákniny a 26 druhů vitamínů a minerálů. To vše zajistí bezpečné hubnutí bez vypadávání vlasů, zhoršení pleti nebo zažívacích potíží. Vaše tělo jednoduše dostane vše, co potřebuje.

Jiné ketodiety mají v základu složení sojové bílkoviny, rýžové mouky, sojové mouky a další. Tyto suroviny jsou nejen neplnohodnotné a levné, ale také obsahují větší množství sacharidů. To může způsobit přerušení ketózy, a také hubnutí. Produkty také většinou obsahují pouze jeden druh vlákniny, což může mít za následek oslabení obranyschopnosti těla během diety.

Podle čeho vybrat proteinovou dietu?

  • Složení produktů
  • Obsah kvalitních bílkovin
  • Počet sacharidů na porci
  • Obsah vitamínů
  • Obsažená vláknina
  • Chuť


Doporučujeme přečíst podrobný návod Jak správně vybrat keto dietu

Proč je důležité brát v potaz uvedené rozdíly?

Každá dieta je pro tělo zásah a změna. Tělo si na tuto změnu musí zvyknout. Pokud mu dáte všechny potřebné živiny a v požadované kvalitě, není důvod, aby se tomu bránilo. Musíme si uvědomit, že jídlo je palivo pro tělo na každý den, proto bysme mu měli věnovat maximální pozornost.

Kombinovat naše produkty s ostatními ketodietami nedoporučujeme. Stojíme si za kvalitou našich produktů, které jsou vyráběny přímo v Brně a přinášíme našim klientům plnohodnotnou náhradu jídla s účinkem hubnutí. Myslete tedy na to, že vaše tělo si zaslouží jen to nejlepší.

Proteinová jídla KetoFit pro snadné hubnutí

Chcete se dozvědět více o tom, jak ketodieta funguje? Pokračujte zde.  

 

Související otázky

Je keto dieta bezpečná?   Je keto dieta bezpečná?

Je keto dieta bezpečná?   Budu hubnout ve 2. fázi keto diety?

Je keto dieta bezpečná?   Kolik gramů sacharidů můžu přijmout za den

 

 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

 

78 hodnocení
4.9

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den