Do pátku: SLEVA 25 % na VŠECHNY nezlevněné POLÉVKY pro rychlé hubnutí. Zadejte kód FastFit. Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Mohu žvýkat žvýkačky při ketodietě

Spousta z nás si den bez žvýkačky nedovede představit. Je to pomocník, který vám zajistí svěží dech a také optimální pH v ústech. Během redukce váhy jsou žvýkačky velmi obl

 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

Mohu při ketodietě žvýkat žvýkačky

Spousta z nás si den bez žvýkačky nedovede představit. Je to pomocník, který vám zajistí svěží dech a také optimální pH v ústech. Během redukce váhy jsou žvýkačky velmi oblíbené, potlačují totiž chuť k jídlu. Je ale konzumace žvýkaček během diety správná volba? Neohrozí hubnutí?

Ano, žvýkání během diety je povoleno, ale pouze žvýkačky bez cukru.

Denní dávka žvýkaček při keto dietě není omezena, dbejte však na doporučení výrobce.

Ketodieta a žvýkačky

V prvním týdnu keto hubnutí si tělo zvyká na nový stravovací režim, příjem sladkostí a cukru se omezí na nulu. Díky tomu vás mohou občas přepadat chutě na sladké. Žvýkačky mohou být dobrý pomocník, chutě na sladké zastaví a vy tak nemáte nutkání zhřešit.

Elegantnějším řešením, pokud bez sladkého nemůžete být, je zvolit do svého jídelníčku sladká keto jídla. Skvěle zasytí a hlavně uspokojí chutě na sladké. Rozdíl oproti běžným sladkostem je v jejich nulovém obsahu cukrů.

Oblíbené jsou například proteinové tyčinky a dezerty.

Žvýkačky při dietě pro lepší pocit v ústech

V keto dietě při procesu ketózy se někdo může setkat s nepříjemným pocitem v ústech. Ten může vznikat díky efektu výrazného spalování tuků. S tímto vám právě pomůže žvýkání žvýkaček bez cukru nebo dokonce i máty. A pokud máte rádi olivový olej, je to velká výhoda. Protřením úst olivovým nebo bylinným olejem také zamezí nepříjemnému pocitu v ústech.

Žvýkačky při keto dietě

Chybí vám v ketodietě pevná strava?

Pokud patříte mezi vyznavače hubnutí pouze s proteinovými koktejly, může vám chybět pocit žvýkání pevné stravy. Konzumace žvýkaček vám během snížení kalorického příjmu pomůže nejen pro lepší pocit v ústech a zahnání chutě na sladké, ale také navodí pocit konzumace pevné stravy.

Hubnoucí plány KetoFit® jsou ale nastaveny tak, aby vám klasická pevná strava nescházela. Můžete si dopřát různá oblíbená jídla v keto verzi jako je například proteinová pizza, těstoviny s rajčatovou omáčkou, pečivo, omelety, palačinky a spousty dalších dobrot.

Proteinové palačinky


Proteinové palačinky - zasytí a podpoří hubnutí
 

Díky kombinaci všech produktů KetoFit® si na běžnou nezdravou stravu ani nevzpomenete a budete se cítit skvěle. Pro více informací doporučujeme přejít na článek Co jíst při ketodietě.

Jako inspirace vám také poslouží naše keto recepty, kde najdete různé varianty jídel pro hubnoucí i stabilizační fázi.

 

Na závěr si zopakujeme otázku: Dieta a žvýkačky?
Ano, žvýkejte a užívejte si své hubnutí.
 

Související otázky

Je keto dieta bezpečná?   Co jíst k proteinovému chlebu?

Je keto dieta bezpečná?   Kolik gramů sacharidů denně můžu přijmout?

Je keto dieta bezpečná?   Mohu kombinovat KetoFit s jinou keto dietou?

Je keto dieta bezpečná?   Kolik gramů proteinového koktejlu je jedna porce?

 

 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta