Přihlášení » Registrace » Ptejte se: +420 770 110 650


NOVINKA!
Proteinový Keto Croissant KetoFit 

Milujete na snídani čerstvé croissanty a dietu si bez nich nedokážete představit? S KetoFit si můžete užívat každý den krásné ráno s jedinečnou kombinací lahodné kávy a nového Keto Croissantu a při tom rychle ztrácet tělesný tuk. Pokud máte rádi marmelády, doporučujeme vyzkoušet na Croissant ovocný Keto jam, toto spojení vás chuťově dostane.

Keto croissant KetoFit

 

Keto Croissant KetoFit je dokonalé pečivo pro extra rychlé hubnutí v hubnoucí i stabilizační fázi KetoFit. Obsahuje vysoké množství bílkovin (30 g), vlákniny (30 g) a skoro nulový podíl cukrů. To z něj dělá jedinečnou zbraň v boji proti tukům.

proteinová dieta KetoFit croissant

Kdy je Keto Croissant vhodný a pro koho?

Keto Croissant můžete konzumovat každý den na snídani, svačinku i večeři. Je vhodný pro extra rychlé hubnutí do hubnoucí první fáze KetoFit i do fáze stabilizační. 

Croissant je vhodný i po ukončení diety jako dokonalá náhrada běžného ,,sladkého,, pečiva. Neobsahuje téměř žádné sacharidy, neohrozí tak vaši novou, vysněnou váhu.

Sportujete? Pak je Keto Croissant vhodný i pro vás. Obsahuje totiž extra velkou dávku proteinů 30 g/100 g, které jsou po aktivním sportu vhodné na regenerací a růst svalů. 

 

Dokonalý Keto Croissant KetoFit pro extra rychlé hubnutí si od teď můžete koupit samostatně v praktickém balení po 2 kusech. https://www.ketofit.cz/produkt/keto-croissant


V balení získáte DÁREK ZDARMA - lahodný Keto jam KetoFit.
Nejlepší alternativa klasického jamu/marmelády.
Neobsahuje téměř žádný cukr.

Keto Croissant KetoFit balení

  

 Keto Croissant KetoFit koupit 

 

 

 

 


 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :)
Michaela Callcentrum
29 let „Fungujeskvěle“
Než jsem vyzkoušela proteinovou dietu KetoFit, byl to boj. Časově náročné nakupování a příprava. Můžu říct, že KetoFit opravdu funguje. Všechno to zkoumání v obchodě, kolik tuků / kalorií jaký produkt obsahuje a následnou přípravu jídel, aby bylo všechno přesně odměřené, v KetoFit nemusím vůbec řešit.
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start.
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

potravina pro zvláštní výživu

ppl visa master maestro verification
Buďte s námi každý den