Ptejte se: +420 770 110 650


Vzledem k většímu vytižení expedice po valentýnské akci se může dodání vašich balíčků zpozdit o 2-3 dny. Prosíme o trpělivost a děkujeme.

Proteinové těstoviny pro rychlé hubnutí

Chcete začít s proteinovou dietou, ale nevíte, čím byste nahradila přílohy, které jsou přirozeně plné sacharidů? Bez problému nahradíte proteinovými těstovinami Keto Risoni. Na rozdíl od klasických příloh se totiž jedná o takzvané nízkosacharidové těstoviny.

 

Chcete začít s proteinovou dietou, ale nevíte, čím byste nahradila těstoviny, rýži a další druhy příloh, které jsou přirozeně plné sacharidů? Tak to se do hubnutí můžete klidně pustit, protože je bez problému nahradíte proteinovými těstovinami Keto Risoni. Na rozdíl od klasických příloh se totiž jedná o takzvané nízkosacharidové těstoviny, což znamená, že si je můžete dopřávat bez toho, aniž byste přibrala jediné kilo - naopak své hubnutí ještě podpoříte!

Naše proteinové těstoviny svým tvarem záměrně připomínají rýži, což nejenže podstatně urychluje jejich dobu vaření, ale pochopitelně také rozšiřuje možnosti jejich použití. Lze je využít jako přílohu k našim polévkám či proteinovým potravinám a pokrmům z naší nabídky nebo připravit jako zcela samostatné jídlo podle kteréhokoliv z receptů, které najdete přímo na našem webu.

Jak už bylo řečeno, jde o těstoviny bez sacharidů, respektive s jejich minimálním obsahem, což je naprosto klíčové pro udržování těla ve stavu ketózy, na němž je ketonová dieta KetoFit založena. Kvůli omezenému příjmu sacharidů je totiž organismus nucený se obrátit k nejbližšímu zdroji energie, tedy k jeho tukovým zásobám, a tím pádem jdou kila přirozeně dolů.

Naše proteinové, jinak řečeno dietní těstoviny jsou z šedesáti procent složeny z kvalitních proteinů a obsahují pouze jediné procento cukrů, díky čemuž jsou pro nízkosacharidovou dietu naprosto ideální. Jejich příprava probíhá stejně jako v případě klasických těstovin, takže je stačí nasypat do osolené vroucí vody a za pár minut můžete servírovat. Samozřejmě není problém je uvařit den předem a zabalit jako svačinu do práce.

Na našich proteinových těstovinách si určitě zamilujete i jejich chytré balení. Nemusíte se zdržovat s odměřováním jednotlivých dávek, to jsme totiž udělali za vás! V balení najdete každou porci zablenou zvlášť, díky čemuž si těstoviny bez problému sbalíte s sebou na cesty nehledě na to, kam zrovna vyrážíte. Navíc si na nich můžete pochutnávat v kteroukoliv denní dobu, a to jak během hubnoucí, tak i redukční fáze vašeho hubnutí s KetoFit.* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den
 
 
banner