Ptejte se: +420 770 110 650


Objevte fitness palačinky ❤ 
bez cukru a mouky

Pokud nejste milovníkem palačinek, možná se jím brzy stanete. Čerstvé voňavé palačinky s vaším oblíbeným džemem, nebo ovocem jsou vždy lákavou snídaní, ale i skvělým dezertem. Bohužel se vůbec nehodí, když řešíte postavu – jsou plné mouky a cukru. Jenže vše může být jinak!

Představte si vynikající palačinky, které jsou opravdu zdravé a vhodné i při dietě…

 

fitness palačinky

Zdravé palačinky, po kterých se netloustne

Byla by to přece škoda, kdybyste si takové dobroty nemohli dopřát kvůli dietě, nebo snaze zhubnout přebytečná kila. Taky milujeme palačinky, ale chtěli jsme z této lahůdky mít opravdu dobrý pocit. A tak jsme vyvinuli speciální palačinky bez mouky, navíc i bez cukru.

Místo těchto nevhodných sacharidů obsahuje fitness palačinka plno kvalitních bílkovin, takže je perfektní pro sportovce, vyznavače zdravého životního stylu a všechny, jimž záleží na postavě a vitalitě. Navíc jejich příprava zabere pár minut.

 

Pro koho jsou proteinové palačinky vhodné?

  • po ukončení hubnutí jako prevence jo-jo efektu
  • při rýsování postavy, pro sportovce a fyzicky aktivní osoby
  • pro seniory jako prevence atrofujících svalů
  • pro rodiny i děti, pro které chcete zdravější sladkosti

 

fintess palačinky

 

proteinové palačinky

 

Jak chutnají zdravé palačinky?

Kdokoliv tyhle zdravé palačinky ochutnal byl příjemně překvapen a většině strávníků dokonce chutnají víc, než ty klasické kalorické bomby! O příjemnou chuť palačinek se starají kvalitní suroviny a čistě přírodní sladidlo ze stévie.

Tyto fitness palačinky bez mouky si užijete na sto způsobů. Jejich chuť můžete doladit svými oblíbenými ingrediencemi – džemem, ovocem, tvarohem, javorovým sirupem, nebo ořechovými „másly“. Užijte si je jako zdravou snídani s celou rodinou, nebo odměnu během náročného dne.

Vyzkoušejte:

Dokonalá kombinace s džemy bez cukru
Pro maximální požitek z proteinových palačinek rozhodně vyzkoušejte tyto nízkosacharidové džemy. Neobsahují žádný přidaný cukr, pouze 100 % ovoce z vybraných lokalit, pěstované v kvalitní půdě. Kombinace zdravé palačinky s jedním z těchto extra džemů je nejen chuťová bomba, ale i dokonalé jídlo z pohledu moderní low-carb výživy. Jde o lahůdku plnou proteinů, vlákniny a vitamínů.

Snadná příprava zdravých palačinek

Proteinová palačinka je hotová za pár minut a zvládne ji připravit každý. Nemusíte pečlivě měřit poměr ingrediencí a řešit správnou hustotu těsta.

Postup přípravy:
Směs na fitness palačinky bez mouky smíchejte s doporučeným množstvím vody (nebo mléka) podle návodu na obalu, nechejte 3 minuty odpočinout a mezitím si nahřejete pánev. Palačinky se smaží rychle z obou stran, tak jak jste zvyklí. Za chvíli můžete servírovat čerstvé voňavé palačinky a zdobit je oblíbenými surovinami. Pro inspiraci přidáváme pár tipů:

  • Plačinky s ovocem – potřete palačinky některým z extra džemů bez cukru KetoFit
  • Palačinky s čokoládou – nastrouhejte na čerstvé palačinky tuto exclusive fit proteinovou čokoládu
  • Plačinky s tvarohem – přidejte do tvarohu jednu z příchutí KetoFit (vytvoříte sladký tvaroháček) a rozetřete na palačinky, zarolujte a přibalte s sebou jako svačinu do přírody, nebo po tréninku

 

Tip: Vyzkoušejte další skvělé keto recepty pro nízkosacharidovou stravu a ketodietu.

 

fitness palačinky

Proč jsou proteinové palačinky lepší?
Srovnání: proteinové palačinky vs. palačinky z mouky

Z pohledu výživy a přínosu pro váš organismus fitness palačinky jasně převálcují ty běžné s moukou a cukrem. Podívejte se na rychlé srovnání:

 

fitness palačinky

Běžné palačinky obsahují vysoké množstvé sacharidů, cukrů a teměř žádné bílkoviny.
Jsou tak zcela nevhodné pro sport i pro keto dietu. Doporučujeme je nahradit fitness palačinkymi s proteiny.

 

 

fitness palačinky

Běžné džemy, ať už ty z obchodu nebo domácí, obsahujé extrémě vysoké množství cukrů a sacharidů, jsou zcela nevhodné pro sport a keto dietu. Doporučujeme je nahradit KetoFit džemi s minimem sacharidů.

 

džemy bez cukru

 

keto džemy bez cukru


Kvalitní suroviny bez náhražek

Tyto zdravé palačinky bez mouky obsahují hodnotné suroviny bez plnidel a náhražek. V jejich složení najdete hlavně proteiny z mléka a vaječné bílky. O příjemnou sladkou chuť se stará čistě přírodní rostlinné sladidlo ze stévie, takže si můžete pochutnávat opravdu s dobrým pocitem.

Proteinové palačinky a další dietní dezerty najdete v našem e-shopu. Pokud jste velcí milovníci sladkého a nechcete přibírat na váze, vyzkoušejte kromě palačinek také proteinovou panna cottu v kombinaci jahodovým nízkosacharidovým džemem.

 

Přejeme dobrou chuť a spousty aktivních fitness dní
Váš KetoFit

 

 

 

 

 

 

273 hodnocení
4.9

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den