Přihlášení » Registrace » Ptejte se: +420 770 110 650


Vánoční proteinový balíček
v krásné dárkové tašce 

 

Také stále váháte zda je vhodný dárek dieta? Věřte, že je a možná více než si myslíte.
Ty časy, kdy dieta byla jen dieta jsou dávno pryč. Současná moderní jídla pro moderní ženy jsou úplně něco jiného. Pomůžou opravdu rychle ke krásné postavě, bez trápení a starostí. Navíc jsou moc hezky balená. Moderní diety jsou vnímány jakou součást péče o postavu a zdraví.

 

proteinová dieta KetoFit vánoční balíček

 

 

Pokud své blízké věnujete dárek KetoFit, nedarujete tak dietu, ale nový životní styl, krásnější postavu a s tím související radost a štěstí. To je to, co by měl každý dárek splňovat. Každou ženu tak potěšíte a bude vám velice vděčná, že jste ji pomohli začít.

Připravili jsem pro vás krásné dárkové balení ve zlaté tašce s velkou bílou mašlí a originální cedulkou na přání. Budete tak mít dárek kompletně připravený. 

Balíček posíláme nezabalený
 - po obdržení produkty vložíte do tašky, ovážete mašlí a přidáte cedulku s přáním (pokud bychom balíček posílali sestavený, mohl by být při přepravě poničen, děkujeme za pochopení).

 

Dárkové balení objednávejte zde:
https://www.ketofit.cz/produkt/proteinova-dieta-vanocni-balicek

Pozor, v době vánoc jsou dopravci velice vytíženi, proto s objednáním neváhejte, ať vám dárkový balíček stihneme doručit.

11765 hodnocení
4.5

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :)
Michaela Callcentrum
29 let „Fungujeskvěle“
Než jsem vyzkoušela proteinovou dietu KetoFit, byl to boj. Časově náročné nakupování a příprava. Můžu říct, že KetoFit opravdu funguje. Všechno to zkoumání v obchodě, kolik tuků / kalorií jaký produkt obsahuje a následnou přípravu jídel, aby bylo všechno přesně odměřené, v KetoFit nemusím vůbec řešit.
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start.
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

potravina pro zvláštní výživu

ppl visa master maestro verification
Buďte s námi každý den