Ptejte se: +420 770 110 650


Vánoční proteinový balíček
v krásné dárkové tašce 

 

Také stále váháte zda je vhodný dárek dieta? Věřte, že je a možná více než si myslíte.
Ty časy, kdy dieta byla jen dieta jsou dávno pryč. Současná moderní jídla pro moderní ženy jsou úplně něco jiného. Pomůžou opravdu rychle ke krásné postavě, bez trápení a starostí. Navíc jsou moc hezky balená. Moderní diety jsou vnímány jakou součást péče o postavu a zdraví.

 

proteinová dieta KetoFit vánoční balíček

 

 

Pokud své blízké věnujete dárek KetoFit, nedarujete tak dietu, ale nový životní styl, krásnější postavu a s tím související radost a štěstí. To je to, co by měl každý dárek splňovat. Každou ženu tak potěšíte a bude vám velice vděčná, že jste ji pomohli začít.

Připravili jsem pro vás krásné dárkové balení ve zlaté tašce s velkou bílou mašlí a originální cedulkou na přání. Budete tak mít dárek kompletně připravený. 

Balíček posíláme nezabalený
 - po obdržení produkty vložíte do tašky, ovážete mašlí a přidáte cedulku s přáním (pokud bychom balíček posílali sestavený, mohl by být při přepravě poničen, děkujeme za pochopení).

 

Dárkové balení objednávejte zde:
https://www.ketofit.cz/produkt/proteinova-dieta-vanocni-balicek

Pozor, v době vánoc jsou dopravci velice vytíženi, proto s objednáním neváhejte, ať vám dárkový balíček stihneme doručit.

11765 hodnocení
4.5

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den