Ptejte se: +420 770 110 650


Každý týden Smoothies
za čtvrt MILIONU Korun.

Pro 1000 výherců z celého Česka.
Pojďte si pro svou výhru.

Soutěžíte o jedinečné produkty pro fit postavu a zdravý životní styl. Vyhrát může každý, a to i vícekrát. Každý týden rozdáváme výrobky v hodnotě čtvrt milionu Korun.

soutěž KetoFit

 

Pravidla soutěže:

1 000 výherců získá 2ks KetoFit Smoothie v hodnotě 1 300 Kč. Vyhrát může každý, kdo splní pravidla soutěže**:


>> Odpovězte na soutěžní otázku zde, automaticky budete zařazeni do slosování.

 

Každý účastník soutěže získá navíc pěkný dárek
Pro všechny soutěžící přes Survio, máme připraven dárek: 10% slevu na celý sortiment značky KetoFit. Slevový kód soutěžícím rozešleme e-mailem několikrát v průběhu soutěže.

Od začátku soutěže 12.2. do 15.3. 2021 vybíráme celkem 1 000 výherců, kteří obdrží výhry Keto Fit Smoothies.

Kontaktování výherců:
Výherce budeme, vzhledem k rozměru soutěže a vysokému počtu výherců, kontaktovat vždy emailem hromadně, výjimečně skrze sociální síť. A to mezi 14.2 a 30.3 2021. (kontrolujte si prosím složku hromadná pošta nebo složku spam, abyste o nic nepřišli)

Proč rozdáváme Smoothie?

Chceme ho dostat do celého světa, i k vám na stůl, abyste mohli Smoothies KetoFit ochutnat všichni. Jsme pevně přesvědčeni, že se k nám vrátíte nakoupit další.

V čem je smoothie tak úžasné? Pochutnáte si. Je plné všech esenciální živiny a vitamínů. Podpoří organismus a imunitu.

  • Klidně Smoothiem nahraďte pětkrát denně běžné jídlo
    Až 21 dní nemusíte jíst nic jiného. Ano Smoothies jsou plnohodnotnou náhradou jídla během hubnutí! A teď se držte, obsahují 60 % VEGAN rostlinných proteinů, nic živočišného.
  • Minimum sacharidů, i když jsou ovocné - nepřiberete, i když je sladké. Podobný unikátní produkt skvělé chuti na trhu nenajdete.

Více o jedinečných výhodách, které tento nápoj nabízí a proč byste ho měli mít, se dočtete zde:
SMOOTHIE - síla pro celou rodinu

Proteinové Smoothie KetoFit

 

Je vaším cílem zhubnout, nebo zdravěji jíst? Nebo jen chcete podpořit své sportovní aktivity? Tip: PalaČinky a džemy KetoFit bez cukru a bez mouky.

 

 

**Účastí v soutěži souhlasíte se zpracováním osobních údajů, souhlasíte se zasíláním informací o výhře, novinkách a produktech KetoFit na váš email. Výherce účastí v soutěží souhlasí, že si zajistí přepravu výhry, nebo uhradí přepravní náklady u nás ve výši 89 Kč.

 

 


 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den