Přihlášení » Registrace » Ptejte se: +420 770 110 650


Názory a hodnocení účinné diety KetoFit

Přečtěte si názory a hodnocení diety KetoFit zákazníky ze serveru HEUREKA a výsledky z průzkumu "Oblíbená dieta v ČR".
VEŠKERÉ NÁZORY NAJDETE ZDE

 

Dnes jsem o 50 kg lehčí, mám víc energie, sebevědomí a život si neskutečně užívám!

Dobrý den! Jmenuji se Míša... jsem typický příklad ženy v nejlepších letech - práce, děti, kroužky, domácnost a na sebe jaksi nezbýval čas. Všechno to začalo v březnu, s blížící se 40tkou. Bolela mě kolena, funěla jsem do schodů a při pohledu do zrcadla to taky nebyla žádná hitparáda! Potřebovala jsem restart a všechnu naději jsem vložila do KetoFitu!

 

Proteinová dieta KetoFit - zhubla jsem 50 kg

PŘEČTĚTE SI, JAK SE MI TO PODAŘILO

 

 

Po 3 měsících jsem zhubla úžasných 28 kg pouze s KetoFit!
Stala jsem se opět šťastnou.

Jmenuji se Veronika a jsem maminkou 3 dětí. Zdárně se blížím 36 letům a žiji v zahraničí, konkrétně v Holandsku. Navzdory mému přání na mně po porodu posledního dítěte zůstalo přilepených 20 kg. Doufala jsem, že porodím alespoň 10 kg dítě a odejdu s krásnými 10 kg navíc, což samozřejmě bude voda atp. Ale nestalo se tak a já vesele nabírala, až jsem se za dva a půl roku po porodu dostala na „krásných“ 100 kg. Tak pěkné číslo a tolik nepříjemností s touto vahou spojených!

 

Proteinová dieta KetoFit - zhubla jsem 50 kg

VSADILA JSEM NA KETOFIT A NELITUJI !

 

 

Ani okolo šedesátky jsem se nesmířila s nadváhou.
22,1 kg* shozeno a pokračuji dál.
 

Dobrý den všem co bojují s váhou jako jsem bojovala já. Jmenuji se Lenka a pracuji ve školce. Jsem ukázkový příklad toho, že ani okolo šedesátky není nic ztraceno! Nikdy jsem nebyla štíhlá. Narodila jsem se jako pětikilové dítě a co moje pamět sahá neustále hubnu. Ve třinácti letech mi otec vyhodil prášky na hubnutí (Fermetrazin), které mi předepsala dětská lékařka. A od té doby jsem vyřadila z jídelníčku knedlíky, omáčky, tučné i sladké a přidalo se na pohybu a nějaký čas to bylo únosné... 

Před a po - hubnu s proteinovou dietou KetoFit

PŘEČTĚTE SI JAK TO DOPADLO ZDE

 

 

 

 

 

proteinová dieta ketodieta

Můj začátek:proteinová dieta eva

Dobrý den, jmenuji se Eva, bydlím kousek od Brna.
V současné době vychovávám 2 malé děti a jsem časově velice vytížená. Nikdy jsem nebyla úplně štíhlá, ale má váha vystoupala téměř na 90 kg a nemůžu se dostat zpět na původní váhu. Zkoušela jsem různé diety, jídla, cvičení, ale bez výsledku. Vážím víc než každý druhý chlap a na ven si v klidu můžu obléct manželovy kalhoty, dole si je trochu zahrnout a nikdo nic nepozná. Nechci se vymlouvat, že jsou děti ještě malé (2,2 roky a 9 měsíců), že nemám ještě dlouho po porodu, že nemám čas na cvičení při péči o děti, dva psy, dům a 3/4 pracovní úvazek.
Už bych měla se sebou definitvivně něco udělat. 

Po novém roce jsem se rozhodla – váha opět 65 kg, to by byl splněný sen.

Pak jsem dostala doporučení od kamarádky vyzkoušet KetoFit,
který je výhradně pro ženy – říkala, ať neváhám.

První týden s proteinovou dietou KetoFit

Nyní, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. Jdu za svým snem, vidím první výsledky a jsem si jistá, že to dokážu. Podělím se s vámi o své pocity z celého průběhu diety. Již po týdnu mám 3 kg* dole! Tedy mám teď 84 kg.

Zatím piju jenom koktejly, ani polévku jsem nevařila. V sobotu to bude 7 dní jenom na koktejlu – jak dál pokračovat? V neděli bych si uvařila nějakou polévku ze seznamu.
Jinak koktejl mi stále moc nechutná. Ale o co víc mi nechutná, tím mě více motivuje to už potom nepokazit.
Co se týče subjektivního hodnocení koktejlů:  Lépe chutnají, když jsou „našlehané“, nejsou pak tak hutné jako po standardním zamíchání lžičkou. Hlad nemám, jedině když úplně nestihnu 2,5hodinový interval. Přesně po této době se hlad hlásí, tak se toho snažím vyvarovat.

proteinová dieta dojídání

Uvědomila jsem si, jak často dojídám po dětech. Několikrát se mi stalo, že jsem si úplně automaticky strčila do pusy nějaký zbytek, který jsem pak plivala do odpaďáku. Ono se to asi dost nastřádá, dojídala jsem jejich přesnídávky, jogurty, zbytky rohlíků a nedojedených večeří...
Pořád mi dělá problém nemít na něco chuť, zvlášť když jim musím vařit, ale opravdu jsem to na 100 % vydržela a nesnědla nic jiného od neděle až dodnes. Ještě zítřek, a jak jsem psala, v neděli si udělám za odměnu polívku :)
Jinak vše se zdá být v pořádku, není mi blbě, chodím normálně na záchod, nebolí mě břicho, nejsem unavená víc než jindy.

2. týden za mnou – jsem nadšená. Okolí si všímá!

Myslím, že vidím první vizuální rozdíly :) a mám z toho radost. Mám i první drobné ohlasy z okolí, každopádně mi určitě trochu splasklo břicho. Po dětech mi zůstaly rozestoupnuté svaly na břiše, ale s tím už asi nic neudělám.

Stále piju koktejly – nejvíce mi chutná mandarinková příchuť – je kyselejší.
Úplně jiná situace je s proteinovými polévkami a omeletami. Ty mi moc chutnají.
Polévky jsou super
, měla jsem čabajkovou a pórkovou. Čabajková byla lepší :) 

Omelety jsem vyzkoušela zatím tři a ještě mi zbývá ochutnat česneková. Tady není nějaký zásadní rozdíl, chutnají mi všechny. Hlavně jsou trochu slané, tento chuťový vjem postrádám nejvíce, když mám jen koktejly. Proteinové omelety jsou tuhé, to je také výhoda. Mám pocit, že něco můžu žvýkat. S těmito produkty je dieta skvělá. Ani po nich hlad necítím.

Párkrát se mi podařilo mít pouze 5 porcí za den, to když děti vstávaly pozdě anebo jsem omylem večer usnula a pak už jsem si na noc nechtěla dávat další jídlo.  

Ještě posílám údaje ze začátku: váha 87,3 kg, tuk 40,7 %, svaly 43,2 %, voda 42,7 %, kosti 5,5 %.
A teď aktuální data, naměřená po 2 týdnech: váha 82,6 kg, tuk 33,9 %, svaly 48,2 %, voda 48,1 %, kosti 5,5 %. Je to z mojí domácí váhy, možná ne úplně nejpřesnější, ale na porovnávání údajů snad dostačující.

3. týden – nemůžu tomu stále uvěřit – jde to snadnoproteinová dieta eva

Koktejl došel (mám ještě porci teď na ráno a svačinu), 22 dnů za mnou, co teď? Ráda bych pokračovala dál, protože výsledky vidím už i na oblečení. Už mi ani tak nechybí jídlo jako pití :) třeba vínko večer :) Také pozoruju, že čím déle piju proteinové koktejly, tím více si na ně zvykám. Ne že by mi zrovna zvláště chutnaly, ale každopádně je to lepší než ze začátku. Mandarinkový je nejlepší z těch, co jsem zkusila.

Aktuální data, naměřená po 3 týdnech:
váha 81,4 kg, tuk: 33,7 %, voda: 48,3 %, svaly: 48,9 %

Co se týče mého vzhledu, okolí už si všimlo. Je to příjemný pocit, když mě pořád někdo chválí. Jsem moc šťastná, že se mi dieta nijak nepodepsala na vlasech, které jsou stále pěkné. Oslabení a třepení nehtů jako u jiných diet se nekonalo. V tomto musím dát KetoFit za jedna. Nevím, čím to je, ale s KetoFitem jsem bez problémů. Možná za to může odborná specializace produktu pro ženy, nebo obsah vitamínů? Budu se muset zeptat :) 

To je prozatím vše, další popis a fotky přidám během 2–3 týdnů.
Vydržím, jsem nadšená, kila jdou krásně dolů.Držte mi prosím palce, a pokud se také rozhodnete shodit kila dolů, přeji hodně úspěchů!

PS.: Odjíždím na 2 týdny na služební cestu do Ameriky. Bude to těžká zkouška. Každý den jednání, společenské akce, konference, spousta lákavých jídel a malá možnost sehnat si lehké dietní jídlo, napřílad zeleninu. 

 

13.5. 2014
O kolik omládla Eva?
Přečtěte si další pokračování:proteinová dieta ketogenní dieta

Dobrý den,
tak jsem se konečně dostala k dopsání mého pokračování. Narodila se nám štěňata, takže mám ještě víc práce než doposud - 2 dospělí psi, 5 štěňat, 2 děti a spousta práce... no zkrátka spousta výmluv, proč jsem Vám nebyla schopná napsat dřív. Navíc mě manžel furt o víkendu vymýšlí nějaké cyklo programy.. což do kopce s děckem v sedačce v terénu je fakt vopruz :) Jinak cvičím teď obden.

S druhým kolem jsem začala 10.5. v sobotu. Mělo to trochu pomalejší rozjezd, jelikož jsme dietu hned v úterý porušila, pivem a zelňačkou... Sice jsem z ní nesnědla brambory, ale i tak.. Takže počítám začátek až od 13.5. úterý.

Tablety jsou skvěle rozpustné, to mi vyhovuje, nemusím koktejly tak dlouho míchat. Další pozitivní věc je, že jím hodně polévek a omelet, není to tak jednotvárné jako když piji jen koktejly. Nyní občas doplňuju jídlo saláty nebo nějakou dovolenou zeleninou nebo 20% eidamem jako odměnu. Koktejly míchám půl napůl voda a mléko. Chystám k Vám na prodejnu přikoupit nějaké proteinové tyčinky, jako záložní do auta, když se někde zdržím neplánovaně atd...

Mé výsledky další etapy:

18.5.2014  - Váha 76 kg, svaly 51,1%, tuk 30,3% voda 50,8% a kosti 5,5% - opět z mé domácí váhy.
27.5. 2014 Dnešní váha večer je 74, 5 kg.

Nyní celkem 12,5 kg* dole - jde to skvěle!

Každopádně jsem zpět v oblečení, které jsem nosila před dětmi!! Cítím se mnohem lépe než dřív, nejen po fyzické stránce, ale i psychicky, tak nějak jistěji. Všechny fyziologické funkce v normálu, nemívám hlad, chutě jsou pod kontrolou. Jen pivko bych si fakt dala...

O dalším postupu vás budeu opět informovat.
Pěkný den Eva

Další má etapa - obrovský úspěch
Cítím se o 1000% lépe než dříve - mám nové tělo.

Nyní obleču kalhoty, které jsem nosila ve čvrťáku na výšce!! a do cílové váhy mi chybí 5 kilo a kousek, což už nějak snad doklepu pomocí 
cvičení. To mi vydrželo, naopak jsem si vybudovala nějakou zvláštní závislost a když nějaký den nestihnu cvičit, hrozně mě to rozčiluje. V 
druhém kole ketofitího nápoje jsme nezhubla už ani tolik na kila jako spíše na "objem" nebo se mi to alespoň zdá.

ketonová dieta ketofit

Nejlépe mi vyhovovala varianta snídaně a svačiny koktejl, oběd polévka a večeře za odměnu omeleta. S tímhle vzorcem mě připadaly ty tři týdny snesitelnější, než jen s koktejly.


Tři týdny jsem dodržoval plán víceméně poctivě, jen semtam nějaká chuťovka z dovoleného seznamu, pak už jen dvakrát denně. Něco málo mi ještě zbylo, takže teď třeba když ráno nestíhán snídat, nebo se mi nechce večer vařit, udělám si koktejl nebo omeletu i teď.

Cvičím pořád, začínám jíst normálně (ale ne jako předtím, dávám pozor na to co a kdy jím) váha je stabilní. Každopádně se letos na léto 
docela těším. Asi se někomu bude připadat, že to pořád je hrozivá váha 71,5, navíc mi zůstalo hrozně vytahané břicho po dětech, ale teď už ani tak nekoukám na váhu jako na to, že bych si raději vylepšila postavu celkově. Střídám různé typy domácích tréningů na různé svalové skupiny a hlavně se cítím o 1000% lépe než dřív.

Aktuální váha je 71,5 kg   29,0% tuk   51,8% voda   52,1% svaly.

Nevím víc, co bych napsala kromě výborného doporučení a fotek  jako důkaz :)

ketonová dieta

 

 

Michaela - ze 75 kg na 58 kg (-17 kg*)
pouze s KetoFit koktejlem

Zdravím, nikdy předtím jsem nezvyzkoušela proteinovou dietu. Dříve jsem se zaměřovala na kontrolu množství (vážení) jednotlivých potravin a zvýšení fyzické aktivity, což fungovalo, ale jen omezeně. Tyto zkušenosti nakonec vedly k tomu, že jsem takovou dietu zavrhla. Než jsem vyzkoušela proteinovou dietu KetoFit, byl to boj. Časově náročné nakupování a příprava. Můžu říct, že KetoFit fakt funguje. Všechno to zkoumání v obchodě, kolik tuků/kalorií jaký produkt obsahuje, a následnou přípravu jídel, aby bylo vše přesně odměřené, u KetoFitu nemusím vůbec řešit.

Než jsem začala s ketodietou KetoFit, moje váha byla 75 kg.

Keto dieta Ketofit 

Byla jsem zvyklá se stravovat rychle a nezdravě. Když jsem poprvé od kamarádky slyšela o koktejlech, říkala jsem si, že mě přece nějaký koktejl nemůže pořádně zasytit a že se stejně budu cítit stále hladová. Opak byl pravdou…

Když jsem koktejly vyzkoušela, nejen že jsem se necítila hladová, ale měla jsem také více energie. A to proto, že mi nebylo těžko z nezdravých jídel. Koktejly mi navíc dodávají vitamíny, které mé tělo potřebuje, a tak den zvládám méně unavená a s úsměvem. Je to pro mě velice pohodlné, protože mi nezaberou skoro žádný čas při nákupech a přípravě. Po 3 měsících jsem se dostala na váhu 58 kg a určitě budu v koktejlech pokračovat i nadále. Proteinové koktejly používám pouze ráno, jinak jím běžné jídlo.

Michaela (26 let)

 

Zuzka - KetoFit splnil mé očekávání nadmíru. Poslouchala jsem jen samou kritiku, teď všem sklaplo protože to funguje :)

Něco málo o mě:

proteinová dieta ketofit

Vždy jsem měla ráda jídla klasická i sladkosti. Už od střední jsem měla problém s rovnováhou stravy, buď jsem se zapomněla najíst nebo jsem se vlčím hladem přecpala k prasknutí sladkostmi. Dnes už vím že jedno vyvolávalo druhé, ale tenkrát jsem si z toho společně se slabým pitným režimem vytvořila návyk. Bude mi 24 a návyk stále trvá, váha kolísá jen občas.

Většinu života mám + 8 kg navíc, kterých se nedokážu zbavit.
Zkoušela jsem sportovat, posilovat, držet nízkosacharidovou dietu, vysadit alkohol. Všechno ale po nějaké době nebylo udržitelné nebo to nepřineslo dlouhodobé výsledky.

Důvodů proč jsem se rozhodla vyzkoušet Ketofit je spousta. Především se mi nechce čekat půl roku než shodím kila běžným způsobem. Chtěla bych tento proces uspíšit pod odborným vedením a bez zbytečné námahy. Jo, přiznávám jsem lenoch, ale pokud to je vážně tak snadné, proč to nezkusit.

Mám postavu typu jablko, štíhlejší ruce a nohy a problémové partie jsou bříško a oblast nad zadkem, tzv. madla lásky. Když přiberu tak vždy tam. V zimě to schováte do bundy, ale během roku je to s oblékáním dost špatné. Bokovky nehrozí protože mi špeky ještě zvýrazní a jakékoliv vyšší kalhoty se do nich zařezávají a padají mi. Plavky, upnuté mini šaty a vlastně skoro všechny střihy jsou pro mě kvůli totální nevyváženosti proporcí problém.

Důvodů proč něco udělat se svým tělem je spousta, já se chci cítit dobře ve svém těle, mít více energie a být zdravější. Proto chci zkusit proteinovou dietu KetoFit.

Jak se mi dařilo s KetoFitem? - první týden.

Můj první týden s KetoFitem byl náročnější, ale nakonec jsem se poctivě držela jednoduchého návodu. Výsledek? 1,2 kg* dole za týden. (Jelikož mám váhu dost nízkou, kila jdou pomaleji dolů). Zvyknout si na to, že nic jiného nesmím bylo ze začátku těžké, ale cca po 3 dnech už to bylo mnohem snazší.

Čím déle se držíte rutiny, tím méně vám přijde že držíte dietu. Samozřejmě jsem se nevyhnula lákadlům jako popcorn v kině, sušenka u kávy nebo zákusky na mamčiny narozeniny.  Vše jsem si ale odepřela protože by pak dieta neměla význam. Těžší už je vysvětlovat proč držím dietu a proč nesmím to a to. Někdo zkrátka nechce pochopit že se snažíte zlepšit svůj životní styl a ani po vysvětlení jak to funguje vás nepochopí. S tím se ale setká asi každá. Já se ale nenechám odradit.

Nejdříve mi sladké příchutě přišly moc sladké tak jsem vyzkoušela jen půlku tablety na jednu porci, dále slané příchutě a nebo neochucovat vůbec. Je to příjemná změna. Těším se na omelety a polévky které chci zkusit v dalším týdnu. Na koktejlech se cítím fajn, jen občas zapomínám na pitný režim. Ale i ten se snažím dodržovat co to jde.

proteinová dieta ketofit

Můj druhý a třetí týden.

Moje očekávání splnila proteinová dieta KetoFit nadmíru. Změna byla viditelná tak, že si ji ostatní všimli. Rozhodně budu pokračovat v hubnuti dál, dalším mým cílem je postavu vyrýsovat a vybudovat svalovou hmotu.

Člověka motivují jak fotky tak i to jak vypadá v oblečení. Poté už je těžké přestat.  Proteinovou dietu KetoFit lze bez problému přizpůsobit tak, aby chutnala, v udržovací fázi si vyloženě užívám kombinaci se zeleninou. Koktejly jsou nejsnažší na přípravu a na cesty. Proteinová jídla jsou zase super zpestření když člověka honí chutě, nejvíce sem si oblíbila omelety ke kterým sem občas přidala zeleninu, výborná je i kaše a tyčinka.

Za mě rozhodně doporučuju, proteinová dieta je úžasně jednoduchá, je třeba si uvědomit že KetoFit  je snadným startem a pomoci se začátkem celkové změny životního stylu. První shozená kila jsou úžasnou motivaci pokračovat dál a nenechat si mluvit od okolí do toho, co chcete a nechcete jist. Ze začátku jsem poslouchala jen samou kritiku, teď všem sklaplo protože to funguje. 

Koktejl jsem obvykle vozila nachystaný v termosce a pila ho po cestě z/do práce. Pokud člověk nedodrží interval může se mu stát že přijde domu a vytuneluje ledničku nebo si dá něco co nesmi, takto jsem přijela domu najezená a v pohodě. Zvyk přijet domů a přejíst se jsem tím pádem úplně odbourala. KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci snadný start.

Další postup, jak se mi daří napíšu co nejdříve. Holky držte se - jde to skvěle!

Zuzka / 24 / Brno


 

Radka - prvních 14 dní
a skvělé překvapení
radka a keto dieta

Dobrý den, ráda bych vám popsala své první poznatky
a zkušenosti s dietou. Počáteční hmotnost,
na které jsem se po těhotenství zasekla, byla 75 kg.
Cíl jsem si stanovila jasný – 10 kg.
 
Dlouho jsem se odhodlávala do něčeho pustit, ale nemohla jsem najít „to pravé“. Veškeré diety, které se mi zdály zdravé, byly pro mě moc složité, nebo možná, byla jsem na ně moc líná. Ale v běžném denním provozu mezi prací, domácností a dětmi nezbývá moc času, který bych chtěla a mohla věnovat vaření jídel podle speciálního jídelníčku. 
Dozvěděla jsem se o této proteinové dietě, a přestože se mi úplně nepozdávala a bojovala jsem s myšlenkami typu: to nemůžu vydržet, určitě budu mít hlad a budu bez energie..., rozhodla jsem se to zkusit. 
V pátek jsem si vyzvedla produkty a s odhodláním, ale stále s pochybami jsem šla do toho. Počáteční hmotnost, na které jsem se po těhotenství zasekla byla 75 kg. Cíl jsem si stanovila jasný – 10 kg, nebo pohodlně padnout do kalhot, které mám ráda, ale sotva dopnu.
 
Po několika dnech s proteinovou dietou přišlo první překvapení. Opravdu nemám hlad a cítím se v pohodě. Žádnou únavu, vyčerpanost a nedostatek energie jsem nepociťovala. Když mě honila mlsná, dala jsem si povolenou zeleninu. Dnes mám 13. den diety a poprvé jsem stoupla na váhu. A přišlo druhé překvapení, na váze svítí číslo 71. První malé rozdíly už poznám i na džínách. Vidět výsledek je nejlepší motivace pro to pokračovat. Ale hlavně, zbavila jsem se obav, že to nevydržím, protože je to mnohem lehčí, než jsem čekala.
 

Přikládám fotografie po pár týdnech. Budu pokračovat dál...

Návrat k běžné stravě byl docela bez problémů. Ze začátku jsem místo odpoledních jídel používala koktejl, později jsem jej vypustila úplně. Váha se mi drží na té, na kterou jsem se hubnutím dostala. Nyní uvažuji o ještě jednom „kole“ proteinové diety, abych se dostala na to, co jsem si původně stanovila. Celkově jsem s dietou spokojená a doporučila jsem ji i lidem, co se mě ptali, jak se mi podařilo zhubnout.
 
radka proteinová dieta
 
Radka / Po těhotenství
 
 
 
 

Hanka - jsem na začátku
a cítím se perfektně.
Po několika dnech o 5 kg* méně.
hanka ketodieta ketofit

Zdravím a posílám 2 fotografie, které jsou z posledního dne, kdy jsem se naposledy najedla všeho, i když jsem se poslední léta snažila jíst menší množství a dietně.
 
Nesladila jsem 30 let čaj a kávu, ale ke kávě jsem si dopřála něco málo sladkého. Ráno jsem pravidelně jedla med a ořechy, dopoledne ovoce bez omezení. Večer jsem jedla do 18. hodiny, pak už jen bylinkový čaj, vodu. Večer jsem pravidelně pila víno 2–3 dcl, k tomu často sýr, mandle, ořechy.
Vážila jsem  90,3 kg při výšce 168 cm, 10 kg jsem nabrala během posledních 2 let, kdy jsem onemocněla vážnou nemocí a užívala kortikoidy, trpěla jsem depresemi, nemohla jsem spát, těžce se mi dýchalo. I vyjít schody do 1. patra byl problém, zadýchala jsem se a zpotila se, jako by to byla největší fyzická námaha.
Od 23. října jsem začala pít koktejly KETOFIT. Dnes (po pár dnech) mám o 5 kg* méně a cítím se podstatně lépe. Ráno a svačina = koktejl, oběd omeleta + dovolená dušená zelenina na vodě. Dvakrát jsem měla 10 dkg tvarohu s kokosovou příchutí – tabletku. Odpolední svačina = koktejl, večeře v 18 hodin zeleninový salát (salát ledový, rukola, polníček a dušená kedlubna).
Ve 20 h někdy ještě koktejl. Sladké tabletky (příchutě) jsem nejdříve používala, ale po 3 dnech mi přišly moc sladké a nyní někdy dám 1/2 tabletky. Mám dobrou náladu, nemám hlad, nepociťuji chutě na sladké – to už jsem překonala. Ze začátku mne to 2–3x chytlo a porušila jsem to lžičkou medu a ořechy.

Hned od 5. dne jsem pozorovala, že se cítím lehčí, mám radost, jak se dieta bez větších problémů a chutí na normální jídlo dá zvládnout, a hlavně už vidím výsledky snažení. Mám evidentně pozitivní náladu, břicho mi splaskává a mám motivaci a odhodlání vydržet a zhubnout na svou vytyčenou váhu 75 kg.
Jak dlouho to bude trvat, vůbec neřeším, koktejl mi chutná – zvolila jsem příchuť kakaovou a ta mi vyhovuje. Je příjemně vyvážená, chutná, tedy sladká a lahodná. Úžasně mne zasytí – po vypití jsem v pohodě a dobré náladě. Nemám hlad ani chutě. Dám vám vědět, jak budu pokračovat.
 
Hanka (55 let)
 

Po delší době jsem se rozhodla pokračovat
a to rovnou na dovolené. Daleko od ledničky. 

Za 12 dnů jsem zhubla 4,5 kg* a v pase jsem ztratila 9 cm. Ale hlavně, cítím se úžasně lehce a mám dobrou náladu. Tak krásnou dovolenou, kde jsem nemusela řešit jídlo - co ke snídani, kupovat pečivo nebo přemýšlet co budu vařit až přijdu od moře a hlavně bez odříkání, jsem zažila poprvé.

Rozhodla jsem se pokračovat v hubnutí s ketofitovou dietou ( ketonovou dietou ) na dovolené v Chorvatsku - daleko od své kuchyně a ledničky. Začala jsem pít koktejly už 2 dny před odjezdem doma protože jsem měla tolik vyřizování, shánění a nutných akcí, že jsem neměla vůbec čas na přípravu dietního jídla - míchání koktejlu a jeho příprava na dávky po 3 hodinách mi zabralo minimálně času.

ketonová dieta ketofitS odhodláním a se sáčky omelet, polévek a kakaového koktejlu jsem zasedala do autobusu a odjela na 10 dní k moři. Krásně barevný, pozitivní šejkr mi stále připomínal, že je třeba vydržet a nenechat se zlákat jinými potravinami. Také jsem ocenila, že je dost velký a já si do něj míchala i 2 dávky na pobyt u moře nebo výlety. Stupnice mi ukázala kolik mohu vypít a já už jen doplňovala tekutiny. Což byla voda, která je na chorvatském ostrově Murter pramenitá a je velmi chutná. Snídala jsem koktejl, potom kloubní přípravek a pak už jsem se chystala k moři - chodila jsem k otevřenému moři přes ostrov asi 30 minut cesty a vše si nesla v baťohu s sebou. Byly tam borovice, pláž s čistým mořem a romantický vstup do vody a hlavně klid a jen šplouchání moře. S sebou jsem si nosila 2 l vody a vždy jsem ji tam celou vypila. Velká výhoda byla okamžité namíchání koktejlu a pak polévky k obědu - to jsem si uděla přímo na pláži a k tomu jsem si nachystala syrovou kedlubnu nebo okurek. Na odpolední svačinu jsem si připravila koktejl a když jsem přišla navečer do našeho příjemného, ale sluníčkem vytopeného apartmánu, tak jsem během 5 minut večeřela chutnou čabajkovou nebo česnekovou omeletu. To jsem na pánev dala olivový olej - koupila jsem jej přimo od vesničanů, kteří olivy pěstují. Olej jsem osolila, přidala česnek a za minutu nakrájenou cuketku. Za další minutu jsem to zalila omeletou rozmíchanou v trošce vlažné vody a večeře byla hned hotová. To moje sestra, která byla se mnou a připravovala si rizoto nebo těstoviny, večeřela asi za hodinu a to já už jsem si hověla v posteli a četla.

Za 12 dnů jsem zhubla 4,5 kg* a v pase jsem ztratila 9 cm. Ale hlavně, cítím se úžasně lehce a mám dobrou náladu. Tak krásnou dovolenou, kde jsem nemusela řešit jídlo - co ke snídani, kupovat pečivo nebo přemýšlet co budu vařit až přijdu od moře a hlavně bez odříkání, jsem zažila poprvé. Vidím jak mne okolí pozoruje a taky už jsem dávala několikrát ochutnat.

Ketonová dieta KetoFit se mi zdá pro ženy na cestování a s odlehčeným stravováním přímo ideální. Protože se chystám v září odjet na 14 dnů na Kanárské ostrovy - už vím, že do kufru přibalím koktejl a jednoduché směsi na polévku a omeletu, ještě na rozmazlení výborné ketotyčinky - a jsem v pohodě, protože mám vyřešeno zdravé jídlo. Zeleninu a budu kupovat na tamním tržišti.

Mám radost, že to funguje. Nyní jsem v období "lehce udržovacím" koktejl si dám 2 až 3 x za den - když někam jdu mám jej hned připravený s sebou, nic mne nezdržuje - je to dokonalé jídlo, když zrovna nemám čas. Jinak si připravuji jídla dle KetoFit receptáře.Mám totiž v plánu ještě zhubnout 6 kg*. V létě se to pak na těle moc příjemně nosí.

Zdraví vděčná zákaznice Hanka. 
Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. 

 

 

 

 


 

Děvčata, podařilo se :)

Eva Velmi vytížená

32 let ZHUBLA 15,5 kg* Z 87 na 71,5 kg*
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. týden za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :)
Michaela Callcentrum
29 let ZHUBLA 17 kg* Z 75 na 58 kg*
Než jsem vyzkoušela proteinovou dietu KetoFit, byl to boj. Časově náročné nakupování a příprava. Můžu říct, že KetoFit opravdu funguje. Všechno to zkoumání v obchodě, kolik tuků / kalorií jaký produkt obsahuje a následnou přípravu jídel, aby bylo všechno přesně odměřené, v KetoFit nemusím vůbec řešit.
Zuzka Kadeřnice
24 let ZHUBLA 5 kg* Z 63 na 58 kg*
KetoFit nadmíru splnil moje očekávání. Poslouchala jsem jen samou kritiku, teď všichni sklapli protože to funguje. Změna byla viditelná tak, že si ji ostatní všimli. KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start.
Všechny příběhy
 
 
Spočítejte si vaše BMI Muž Žena  

Váha kg


Výška cm

 

 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

potravina pro zvláštní výživu

ppl visa master maestro verification
Buďte s námi každý den