Ptejte se: +420 770 110 650


Chytrá jídla KetoFit připravíte
za 3 minuty.

Jsou vhodná pro každého,
na každý den.

Už nemusíte chystat složitá jídla a dlouho vymýšlet, co nakoupit. Nemusíte jíst nezdravě, když nemáte čas, KetoFit vám během pár minut dodá přesně to, co vaše tělo potřebuje - budete se cítit skvěle.

 

Dokonalá strava KetoFitDokonalá jídla KetoFit

KetoFit jsou výživově dokonalá jídla vyrobená v Česku

KetoFit jídla obsahují zdraví prospěšnou vlákninu, potřebné proteiny nejvyšší kvality a 26 druhů vitamínů a minerálů, které podporují krásu, kvalitu vlasů, kůže, nehtů a vaši imunitu. Neobsahují téměř žádný cukrJsou tak ještě lepší náhradou běžných jídel pro každý den. Od výrobce profesionální výživy pro vrcholové sportovce a nejúčinnější diety pro ženy.

 

Nejrychlejší příprava - jen 3 min
Doma - v práci - na cestách

Samotná příprava už snadnější být nemůže. Nasypete obsah sáčku, dolijte vodu, protřepete a jídlo je hotové. Rychlé jídlo si tak můžete připravit kdekoliv, ať už jste doma, v práci nebo na cestách.
Během pár minut je po hladu.

Super rychlý koktejl KetoFit

proteinový koktejl KetoFit
  Smoothie KetoFit
s ovocem, oříšky, superfood, nebo zeleninou

Proteinový koktejl KetoFit

 

https://www.ketofit.cz/proteinove-koktejly-ketodieta

 

 Extra rychlá snídaně

Spěcháte? Proteinový koktejl složený z prvotřídních bílkovin, vlákniny, obohacen o 26 vitamínů a minerálů bude dokonalou snídaní. Nasypte, zatřepte a snídaně je na stole. Doplňte kousky ovoce, oříšků a máte delikátní chuťovku. Koktejl si budete užívat - každý den vyzkoušejte jinou příchuť (1 koktejl + až 25 příchutí).

Dokonalá svačinka stále při ruce

Jednání? Moc práce? Není čas na svačinku? Zapomeňte na nezdravé náhražky! Tyčinky KetoFit můžete mít stále u sebe. Super dávka proteinů a vlákniny zabalená v dokonalé chuti čokolády vás během pár chvil nasytí. To vše bez cukru a chemikálií.

Večeře během pár minut

Měli jste náročný den? Připravte si rychlou večeři, která vám dodát potřebné vitamíny a nebudete po ni unaveni. Zvolte rychlovku koktejl KetoFit a pokud máte pár minut, připravte si třeba žampionovou omeletu plnou proteinů a vitamínů s orestovanými žampiony.

 

Koktejl, tyčinku nebo polévku?
Všechny jídla mají dokonalé složení, vyberte si na co máte chuť

Je jen na vás, co si vyberete, každé jídlo netrvá na přípravu déle než 3 min. Kromě koktejlů a smoothie si můžete dát rychlou svačinku v podobě proteinové tyčinky, proteinového croissantu a dalších rychlých jídel. Dodáte svému tělu potřebné živiny, vitamíny, zasytíte se, pochutnáte si a ještě ušetříte spoustu času.

 

 Proteinové koktejly KetoFitProteinové tyčinky KetoFit 

Proteinová jídla KetoFit 

 

Garantujeme spokojenost

Jídla KetoFit si oblíbily desetitisíce lidí v ČR a SK
Získaly téměř 2500 hodnocení na Heurece a Zboží.cz

Desetitisíce spokojených zákazníků a téměř 2500 hodnocení na Heuréce a Zboží jsou garancí kvality jídel pro každý den. Na KetoFit si špičkovou formu udržují i vrcholoví sportovci jako například Martina Satková - mistryně světa v kanoistice, Basketbalový tým Brno - mistryně Evropy a další.

proteinová dieta KetoFit Martina Satková

 

Hodnocení proteinové diety KetoFit 

Všechna hodnocení KetoFit (2487)

 

Nezapomeňte

S jídly KetoFit budete jíst zdravě
a navíc se vyhnete nebezpečnému cukru

Moc cukru škodí a všichni víme, že ve spoustě potravin je v současné době velké množství cukrů a dalších nevhodných látek a je těžké se jim vyhnout. Přebytek cukru v potravinách zvyšuje šance k tloustnutí a dalším nemocem. Jídla KetoFit neobsahují téměř žádný cukr. Jsou tak dokonalou náhradou běžných jídel pro každý den. 

 

Tak pojďte ochutnat 

 

 

 I když se tváříme jako dieta,

nemusíte s námi hubnout, jídla KetoFit můžete každý den použít jako dokonalou super potravinu, pokud chcete pro své tělo proteiny, vlákninu, vitamíny a vyvarovat se cukru.

 

 

535 hodnocení
4.9

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den