Dnes: SLEVY až 60 % a navíc k prémiovým produktům Elastifit ZDARMA >> Vybírejte ZDE

Sušené maso - Jerky

Sušené maso - Jerky

-

Výhodná cena porce

Fáze hubnutí

Obsahuje dárek

Vhodné k narozeninám jako dárek

Sacharidy v porci

Počet porcí

Vegan

Bez sóji

Bez laktózy

Snídaně

Hlavní jídlo

Dezert

Oslava

Nebyly nalezeny žádné produkty.
Kategorie je buď prázdná nebo žádný produkt neodpovídá nastaveným filtračním kritériím.

Sušené maso - Jerky

Lahodná delikatesa pro keto hubnutí

Podpořte vaše hubnutí s keto dietou plnohodnotnými živočišnými proteiny. Sušené hovězí maso vás zasytí na dlouhou dobu a navíc vyživí vaše svaly. Obsahuje totiž více než 60 % bílkovin a skoro žádné sacharidy. Sušené maso jerky od Fine Gusto má špičkové složení, ve kterém nenajdete žádné zbytečné chemické přísady. Díky jeho skvělým výživovým hodnotám se hodí jak do do keto jídelníčku, tak i do běžného jídelníčku.  

Slaná proteinová svačina, ale také proteinová příloha

Jerky Fine Gusto je zabalené v praktickém malém pytlíku, takže si ho můžete vzít všude s sebou. Efektivně zažene malý hlad na cestách, v práci, nebo na túře. Na krůtím jerky a hovězím jerky si můžete pochutnat jen tak, když na něho dostanete chuť, nebo ho také použít jako přílohu k dalším proteinovým jídlům. Perfektně doplní proteinové těstoviny, proteinové omelety, nebo slané proteinové omáčky Ketofit.

Sušené maso je nabité kvalitními bílkovinami 

Nevíte, co zdravého mlsat u televize, nebo při posezení s přáteli u vás doma? Vsaďte na sušené hovězí, nebo krůtí maso, které můžete doplnit o slané proteinové tyčinky Ketofit. Dokonale uspokojí vaše večerní chutě a přitom nijak nenaruší průběh keto diety. Dobroty plné bílkovin, které můžete zařadit do vašeho jídelníčku klidně od pondělí do neděle a to už od 1. fáze keto diety.


Doporučujeme skvělá keto jídla

Nebyly nalezeny žádné produkty.
Kategorie je buď prázdná nebo žádný produkt neodpovídá nastaveným filtračním kritériím.