Ptejte se: +420 770 110 650


Nízkosacharidové pečivo
recept na proteinové bulky

Jste ten typ člověka, co nepřežije bez pečiva? Vyzkoušejte recept na úžasné nízkosacharidové pečivo - proteinové bulky. Obsahují 25 g bílkovin, 26 vitamínů a minerálů a pouze 4 g sacharidů. Proteinové bulky jsou dokonalou náhradou běžného pečiva pro každý den. Skvěle se hodí pro low carb stravování, ketodietu (1. i 2. fázi), nebo chcete-li jen jíst zdravě bez přemíry sacharidů.


Recept
 chod: pečivo
• počet porcí: pro jednu osobu
• celková doba přípravy: 20 minut
• doba tepelné úpravy: 15 minut
• náročnost / obtížnost: snadné
• kuchyně: česká

 

nízkosacharidové pečivo 

Suroviny

Pro nízkosacharidové pečivo - proteinové bulky

Nízkosacharidové pečivo - recept

Nízkosacharidové pečivo je velmi snadné na přípravu. Bulky si velmi rychle oblíbíte. Nejprve smíchejte směs na omeletu a polévku s kypřícím práškem. Přidejte koření, žloutek, psyllium a trochu vody dle potřeby. Bílek vyšlehejte a přidejte do směsi. Z připraveného těsta na pečícím papíře vytvarujte dvě kulaté bulky a posypejte semínky a kmínem. Proteinové bulky pečte na 180 stupňů dozlatova.

Výživové hodnoty
nízkosacharidového pečiva

Energie 1 100 kJ     Sacharidy 4 g     Tuky 12 g     Bílkoviny 25 g 

Nízkosacharidový pečivo - proteinové bulky si můžete dopřát v hubnoucí i stabilizační fázi ketonové diety, při low carb stravování, nebo kdykoliv jako náhradu běžného pečiva, po kterém se přibírá na váze.

Doporučujeme

Namažte si nízkosacharidové pečivo některou z našich pomazánek a připravte si tak skvělou nízkosacharidovou keto snídani. 
Tvarůžková pomazánka
Makrelová pomazánka
Řapíková pomazánka

Mrkněte také na příběhy spokojených zákaznic, které už svá přebytečná kila shodily.
Zajímají vás další recepty? Podívejte se zde na kompletní seznam receptů.recepty KetoFitPříběhy a inspirace KetoFit 

 

Chutnalo vám nízkosacharidové pečivo?
Ohodnoťte náš recept. Děkujeme.

 

 

145 hodnocení
4.7

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den