Ptejte se: +420 770 110 650


Pro koho je ketonová dieta KetoFit

KetoFit je jediná dieta stvořená
výhradně pro ženy

Ženské tělo má své specifické požadavky. Pro ženu není možné, aby přestala jíst nebo aby spoléhala na testosteron jako muži. Muži testosteron usnadňuje skoro vše. Muž je schopen větších výkonů, rychleji spaluje tuky, díky testosteronu rychleji hubne, a dokonce i rychleji regeneruje. Testosteron násobí růst svalů a svaly, jak známo, potřebují k fungování energii, nejčastěji z tuků. Proto je muž brzy schopen spalovat více energie nežli žena.

U žen sport nezabírá na redukci váhy tak jako u mužů. Nezbývá než hledat jiné řešení a tím je důmyslná změna stravy. Žena daleko citlivěji reaguje na živiny, které jsou ve stravě KetoFit chytře obsaženy a které ji zároveň uchovávají svěží a v dobré kondici.

Při vývoji KetoFitu jsme vycházeli právě z těchto důležitých faktů. Vyvinuli jsme jedinečnou dietu s vysokým účinkem pro ženské tělo. Ketofit je čistě přírodní a kromě snižování váhy dodává našemu tělu potřebné vitamíny, minerály a stopové prvky, vlákninu, mastné kyseliny, biologicky aktivní bílkoviny nahrazující kvalitní stravu.

S KetoFitem hubneme správně! Chrání ženskou svěžest a krásu.

Pro jaké ženy je KetoFit vhodná dieta?

 • Pro ženy, které chtějí snížit a udržet svou váhu bez námahy
 • ve věku 18–66 let
 • Pro ženy, které nabraly po porodu a hledají rychlé hubnutí
 • , které chtějí hubnout a žít zdravě, KetoFit neobsahuje žádnou škodlivou chemii
 • Pro pracovně nebo rodinou vytížené ženy
 • , které nemají čas na sport

Proč je KetoFit tak dokonalý pouze pro ženy?

Ketodietu KetoFit stvořili čeští odborníci na produkty pro vrcholové sportovce. Snižuje přísun sacharidů a tím i jejich hladinu v ženském těle. Zejména jde o vysokoglykemické sacharidy, které jsou slabinou ve stravě většiny žen a někdy doslova naší závislostí. Sacharidy jsou mimochodem živnou půdou kvasinek a plísní. Nízká hladina sacharidů v těle nastartuje proces zvaný ketóza (to zajistí KetoFit), který má hned dvě výhody: 1. nemáme hlad, 2. tělo čerpá energii hlavně z tuků (sacharidy jako zdroj energie nejsou k dispozici).

Na sacharidy je bohaté: ovoce, pečivo, přílohy a mnoho dalších potravin. KetoFit nepřítomnost sacharidů vyvažuje přidáním šetrných výtažků a mnoha druhů vlákniny. KetoFit také dodává živiny obsažené v čokoládě a kakau, které zlepšují náladu. Je to rafinované, jím stravu plnou vlákniny, ale moje tělo si myslí, že jím čokoládu. Strava KetoFit zároveň dodává vitamíny a živiny vyskytující se v ovoci, ořeších, pšeničných klíčcích. To jsou potraviny, které, jak bylo výše uvedeno, během ketózy nesmíme konzumovat kvůli obsahu sacharidů (ale potřebujeme je kvůli jiným prospěšným živinám).

Díky tomu klesne glykemický index našeho jídla, sníží se tím hladina hormonu inzulínu, který se stará o cukry a provokuje chuť na sladké. Touto složitou metodou dosáhnete příjemného stavu bez pocitu hladu. Ale nebojte se, pro vás to bude znamenat jen rozbalit a sníst :)

To nejlepší pro vás

 • Ženské tělo má svá specifika a na těch si KetoFit zakládá
 • budete jíst často – 5x denně jídla KetoFit
 • strava KetoFit sníží přísun sacharidů, zejména vysokoglykemických, které jsou mimochodem živnou půdou kvasinek a plísní
 • uvolněné místo po sacharidech ve vašem žaludku zaplní výtažky a vlákniny
 • v důsledku toho klesne glykemický index jídla
 • sníží se tím hladina hormonu inzulínu, který se stará o cukry a provokuje chuť na sladké
 • sníží se chuť na jídlo
 • obrátí se režim z ukládání tuku na spalování tuku
 • tuky se stávají nejsnáze dostupným zdrojem energie pro fungování těla
 • strava KetoFit dodává biologicky aktivní, přírodní bílkoviny RAW Food, které pomáhají udržovat zdravý stav kostí a zubů
 • biologická aktivita RAW Food bílkoviny chrání vaše svaly před škodlivými vlivy diety
 • těžký fyzický pohyb pro fungování diety není nutný, nicméně po uplynutí 7 dní diety vás rádi naučíme, jak ještě efektivněji využívat výhod kombinace sportu a stravy KetoFit
 • To není všechno, nákupem produktů KetoFit naše péče o vás zdaleka nekončí. S KetoFitem získáváte mnohem více!

Sníží se chuť na jídlo, obrátí se režim z ukládání tuku na spalování tuku, tuky se stávají nejsnáze dostupným zdrojem energie pro fungování těla. Strava KetoFit dodává přírodní, biologicky aktivní bílkoviny, které pomáhají udržovat zdravý stav kostí a zubů během diety. Biologicky aktivní bílkoviny chrání naše svaly, aby přednostně ubývaly hlavně tuky.

Figura, tuk, co jíst, co ne... tato slova znamenají celý náš život. Stejně jako vy i my jsme si tím prošli. Vyzkoušeli jsme na sobě bezpočet fint na shazování kil.

Zašli jsme však dál a podrobili je zkoumání vědy. Hledali jsme optimální, zkoušeli nejvhodnější přírodní ingredience po celém světě, ale ani s tím jsme se nespokojili.
Zdokonalili jsme zdokonalené a pak to ještě jednou zlepšili, aby vaše a naše výsledky byly co nejlepší.

Věříme, že vám KetoFit pomůže stejně jako desetitisícům žen v Česku a na Slovensku.

Účinná jídla na hubnutí KetoFit koupíte v e-shopu zde.

 

proteinova-dieta-ketofit

 

proteinova-dieta-ketofit-koupit

 

 

10974 hodnocení
4.5

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den