Dnes: SLEVA 25 % na všechny koktejly. Zadejte kód FitHity >> VYBRAT | Sleva 25 % na další jídla ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

NOVINKA! Proteinový Keto Croissant KetoFit

Lepší ,,sladké,, proteinové pečivo na hubnutí nenajdete. Skvělé složení 30 g proteinů, 30 g vlákniny a téměř nula g cukrů dělá z Keto Croissantu zbraň proti tukům ❤️. Hubněte s chutí.

V článku se dozvíte:

Milujete na snídani čerstvé croissanty a dietu si bez nich nedokážete představit? S KetoFit si můžete užívat každý den krásné ráno s jedinečnou kombinací lahodné kávy a nového Keto Croissantu a při tom rychle ztrácet tělesný tuk. Pokud máte rádi marmelády, doporučujeme vyzkoušet na Croissant ovocný Keto jam, toto spojení vás chuťově dostane.

Keto Croissant KetoFit je dokonalé pečivo pro extra rychlé hubnutí v hubnoucí i stabilizační fázi KetoFit. Obsahuje vysoké množství bílkovin (30 g), vlákniny (30 g) a skoro nulový podíl cukrů. To z něj dělá jedinečnou zbraň v boji proti tukům.

proteinová dieta KetoFit croissant

Kdy je Keto Croissant vhodný a pro koho?

Keto Croissant můžete konzumovat každý den na snídani, svačinku i večeři. Je vhodný pro extra rychlé hubnutí do hubnoucí první fáze KetoFit i do fáze stabilizační. 

Croissant je vhodný i po ukončení diety jako dokonalá náhrada běžného ,,sladkého,, pečiva. Neobsahuje téměř žádné sacharidy, neohrozí tak vaši novou, vysněnou váhu.

Sportujete? Pak je Keto Croissant vhodný i pro vás. Obsahuje totiž extra velkou dávku proteinů 30 g/100 g, které jsou po aktivním sportu vhodné na regenerací a růst svalů. 

 

Dokonalý Keto Croissant KetoFit pro extra rychlé hubnutí si od teď můžete koupit samostatně v praktickém balení po 2 kusech. https://www.ketofit.cz/produkt/keto-croissant


V balení získáte DÁREK ZDARMA - lahodný Keto jam KetoFit.
Nejlepší alternativa klasického jamu/marmelády.
Neobsahuje téměř žádný cukr.

Keto Croissant KetoFit balení

 

Vyzkoušejte croissant s novými nízkosacharidovými džemy 

Nízkosacharidové džemy bez přidaného cukru jsou zcela výjimečné – obsahují 100 % ovoce a nejméně sacharidů na trhu. Pokud vyhledáváte špičkovou kvalitu a chuť, hlídáte si postavu, nebo se prostě chcete vyhnout cukru, tohle je lahůdka stvořená pro vás!

džemy bez přidaného cukru nízkosacharidové