Do pátku: SLEVA 25 % na VŠECHNY nezlevněné POLÉVKY pro rychlé hubnutí. Zadejte kód FastFit. Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Jídla Ketofit používají i sportovkyně jako doplněk stravy

Dovezla jsem 40x zlatou medaili v kanoistice a miluji palačinky :) Proteinová dieta KetoFit mě udržuje ve formě.

V článku se dozvíte:

Kromě toho, že jídla Ketofit jsou promárně určena pro hubnutí a udržení štíhlé postavy, jsou také oblíbená u sportovců díky vyokému obsahu bílkovin a speciálnímu složení s vysokým obsahem vlákniny a vitamínů. Snadno jimi nahradí běžné jídlo a navíc podpoří svalovou hmotu.

Jmenuji se Martina Satková a miluji sport.
Jsem pro každou sportovní aktivitu, ale absolutně nejvíce a naplno se věnuji KANOISTICE NA DIVOKÉ VODĚ. Jedná se konkrétně o vodní slalom a sjezd. Tomuto sportu se věnuji již 11 let.

Trénuji každý den, ale jsem přeci jen obyčejný člověk, tak občas přijdu na trénink trochu jako lenoch, ale co je kouzelné, že jakmile se mi rozproudí krev, zapomenu na to že se mi dnes nechtělo a opět jsem v rytmu dělat to naplno. O víkendu máme závody, na které se vždycky moc těším. Je to pro mě něco, co mi dodává sílu a mám pak mnohem lepší náladu, i když se třeba nedaří.

Jsem velmi všestranná, a tudíž mám speciálně přizpůsobené tréninky podle toho, co mě za důležitý závod zrovna čeká. Během týdne rozvíjím jak sílu, tak i rychlost a vytrvalost. Když nestíhám a nemám čas na přípravu klasické stravy, můžu běžné jídlo nahradit proteinovými jídly Ketofit.
proteinová dieta KetoFit Martina Satková

40x zlato, 17x stříbro, 7x bronz
Do současné doby jsem získala více než 40 zlatých medailí, 17 stříbrných a 7 bronzových. Už několikátým rokem obhajuji titul mistryně světa v kanoistice. Je to pro mě čest zastupovat Českou Republiku.

Strava je důležitá

Strava je ve sportu důležitá a má vliv na výkon. U každého jídla je dobré sledovat složení, obsah proteinů, vitamínů a sacharidů. Vysoký obsah proteinů je důležitý pro podporu svalů a jejich regeneraci.

proteinová dieta Keto Fit Martina Satková

Proteinová jídla >>

Facebook:
https://www.facebook.com/satkovamartina
https://www.facebook.com/martinasatkova

Instagram:
https://www.instagram.com/martinasatkova