Do pátku: SLEVA 25 % na VŠECHNY nezlevněné POLÉVKY pro rychlé hubnutí. Zadejte kód FastFit. Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

S čím je lepší míchat koktejl? Mléko či voda?

Stále častěji se nás ptáte, zda máte naše KetoFit proteinové koktejly míchat s vodou nebo mlékem. Rozdíly jsou jednoduché a záleží především na vás, jak si budete chtít svůj oblíbený koktejl užít a jaké výsledky očekáváte. Je to snadné!

KetoFit koktejl s vodou

Tak jako u jiných jídel KetoFit platí, že kombinace koktejlu pouze s vodou zesiluje hubnoucí efekt. Užívání koktejlů KetoFit pouze s vodou je tak vhodné především při nižším stupni obezity. V kombinaci s vodou je pak možné koktejly KetoFit užívat i jako doplněk stravy.

Pokud se rozhodnete držet ketonovou dietu od KetoFit pouze s koktejly, přijmete za den pouhých 4,5 g sacharidů. Nástup ketózy a následné hubnutí pak bude velmi rychlé. Zároveň platí, že KetoFit dieta je pouze s koktejly nejlevnější.

I kdybyste chtěla pít v průběhu diety pouze koktejly s vodou nemusíte se obávat nedostatku důležitých vitamínů a minerálů. V produktech KetoFit najdete mimo vlákniny a vysokého poměru bílkovin vhodnou kombinaci 26 vitamínů a minerálů, které posilují nehty, vlasy, pomáhají udržet krásnou pokožku a podporují ženskou vitalitu.

Voda a pitny rezim

KetoFit koktejl s mlékem

V případě, že budete užívat produkty KetoFit s mlékem dojde k mírnému zpomalení hubnutí. Je to samozřejmě dáno tím, že mléko samo o sobě obsahuje asi 5 % sacharidů. Jako vhodnou náhradu mléka můžete u některých chodů použít třeba neslazené mandlové mléko. Pozor si však dejte na to, že byste za den neměli zkonzumovat více než 0,8 l mléka.

Konzumace všech pokrmů KetoFit nejen proteinových koktejlů se s mlékem doporučuje především při vyšší obezitě. Hubnutí tak přirozeně zpomalíte, aby nedošlo k přetížení organismu. Při užívání proteinových koktejlů KetoFit s mlékem, je vždy nutné pamatovat na to, že se jedná o účinnou náhradu celodenní stravy. Koktejl tak můžete považovat za standardní hlavní chod.

Proč pít při dietě proteinové koktejly KetoFit®?

  • 5krát denně s koktejlem KetoFit® přijmete pouze 4,5 g sacharidů za den. To zajistí velmi rychlý nástup ketózy a samotného hubnutí.
  • Kombinace vitamínů a minerálů obsažená v koktejlech KetoFit posiluje nehty, vlasy, udržuje krásnou pokožku a podporuje ženskou vitalitu.
  • Redukce vaší váhy jen s koktejly je nejlevnější.

Zkuste trochu kouzlit s příchutěmi!

Nejvhodnější je kombinovat v rámci keto diety od KetoFit různá jídla, díky čemuž si vždy budete moct vybírat, na co máte zrovna chuť. Ke koktejlům si tak pro jistotu objednejte třeba oblíbené omelety či palačinky, protože při pestřejší a rozmanitější skladbě vašeho jídelníčku bude pro vás shazování přebytečných kilogramů daleko snazší. Jinak řečeno, když si budete moci dát to, na co máte zrovna chuť, bude pro vás dieta mnohem příjemnější.

I s koktejly se dá trochu kouzlit, a to díky příchutím, které si můžete přiobjednat v tabletách. Kromě standardně namíchaných příchutí, si můžete vyzkoušet namíchat svou vlastní. Oblíbenými kombinacemi je např. jahoda a vanilka.

 

Vyzkoušejte koktejly KetoFit!

Pozor na správný pitný režim!

Ať už se rozhodnete konzumovat naše proteinové koktejly KetoFit namíchané pouze s vodou nebo mlékem, je důležité si uvědomit, že voda získaná z pokrmů se nezapočítává. Po každém chodu byste tak měla vypít 250-500 ml vody.

Pitný režim

 

Teď už jistě víte, zda je pro vás lepší míchat koktejl s vodou nebo mlékem a na co si dát pozor. Nic už vám tak nebrání pustit se do shazování přebytečných kilogramů s koktejly a dalšími jídly od KetoFit! Neztrácejte svůj čas a začnětě hned!