Dnes: SLEVA 25 % na všechny koktejly. Zadejte kód FitHity >> VYBRAT | Sleva 25 % na další jídla ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Vypadávají vlasy při keto dietě?

Některé diety jsou založeny na velmi nízkém kalorickém příjmu a jídlech, které neobsahují dostatečné množství všech živin. Z těchto důvodů se pak může stát, že sice shodíte pár kilo dolů, ale váš organismus nebude správně fungovat. Vitamíny, minerály a další prospěšné látky totiž ovlivňují mnoho činností v těle, které mají přímý vliv na stav a kvalitu vašich vlasů, nehtů a pleti. S Ketofit ale vypadávání vlasů nehrozí.

V článku se dozvíte:

Proto je strach z vypadávání vlasů častou překážkou v cestě za vysněnou postavou. Je tato obava u keto diety opodstatněná a může low carb dieta zapříčinit vypadávání vlasů?

Způsobuje keto dieta Ketofit vypadávání vlasů?

Nezpůsobuje, protože Ketofit keto dieta samotná nemá na tento faktor vliv. Jídla Ketofit® mají pečlivě sestavené složení tak, aby vašemu tělu při hubnutí dodávaly vše potřebné. Naše jídla jsou vyrobena z výběrových surovin, obsahují široké spektrum prospěšných živin, vitamínů a minerálů, několikadruhové proteiny a několikadruhovou vlákninu. Vrcholné složení jídel Ketofit tak podporuje správný stav vlasů nehtů, pokožky a imunity. Kvalita je pro nás prioritou. Přečtěte si proč je hubnutí s Ketofit nejbezpečnější.

Případnou příčinu vypadávání vlasů a plešatění je potřeba hledat jinde. Často je však obtížné důvod ztráty vlasů najít. Snižování kvality vlasů a jejich samotné vypadávání může totiž ovlivňovat mnoho faktorů, které nejsou na první pohled zřetelné. Ztráta vlasů může být výsledkem změn v organismu, které mohly nastat klidně už před 2 až 6 měsíci. 

Vypadávání vlasů při keto dietě

Je možné, že při keto dietě vypadávají vlasy?

Při správně zvolené keto dietě je to velmi nepravděpodobné. Může se to ale stát v případě, že trpíte nějakým zdravotním problémem, na který může mít keto dieta negativní vliv, nebo v případě nekvalitní keto diety.

Jaká může být příčina padání vlasů?

  • špatně zvolená keto dieta s nedostatkem vitamínů, minerálu a s nekvalitním složením jídel
  • dlouhodobý stres, 

  • nekvalitní a nedostatečný spánek,

  • nedostatečný příjem vitamínů a minerálů v jídelníčku,

  • různé hormonální výkyvy a problémy,

  • genetické predispozice,

  • nedostatečná péče o vlasy,

  • časté používání stylingových přípravků,

  • pravidelné barvení vlasů,

  • každodenní tepelná úprava vlasů například žehličkou, nebo fénem.

Jak zabránit vypadávání vlasů při hubnutí?

Vypadávání vlasů při hubnutí je většinou signálem, že je vaše redukční dieta špatně nastavená. Proto se zamyslete, kterých živin můžete mít málo a do vašeho jídelníčku je přidejte.

Případně přejděte na kvalitní keto jídla, která mají speciální složení a předchází vypadávání vlasů.

Pokud váš stravovací plán obsahuje všechny prospěšné látky v dostatečném množství a při tom hodně cvičíte, zkuste trochu snížit intenzitu vašich tréninků. Pohyb je při formování postavy důležitý, ale jeho míra by měla odpovídat vašim fyzickým možnostem.

Jak postupovat s Ketofit, pokud máte některé z kontraindikací

Ještě předtím, než začnete hubnout s redukčním plánem KetoFit®, projděte si možné kontraindikace. Pokud trpíte onemocněním, které je v nich zmíněno, doporučujeme hubnutí s keto dietou konzultovat s vaším lékařem. Dále je důležité dodržovat všechny doporučení související s keto dietou a celkovou délku jednotlivých redukčních plánů KetoFit®. Jsou totiž sestaveny tak, aby hubnutí bylo pro tělo bezpečné. Pokud však nemáte žádný zdravotní problém, nebo skrytý zdravotní problém, rizika keto diety v podobě vypadávání vlasů nehrozí.

Přemýšlíte, jestli začít s keto dietou?

Ano, začněte, čeká vás jen pozitivní změna. Podívejte na skvělé zkušenosti s keto dietou KetoFit® přímo od našich klientů. Inspirujte se jejich příběhy a začněte hubnout ještě dnes. Věřte, že kvalitní vlasy můžete mít i při hubnutí.

Keto jídla proti vypadávání vlasů

 

Účinná keto jídla s vitamíny