Ptejte se: +420 770 110 650


10 tipů jak zhubnout zadek

Mnoho žen, které začnou navštěvovat posilovnu, více se pohybovat nebo zdravěji jíst, se pro tyto aktivity rozhodne z toho důvodu, že hledají účinný způsob jak zhubnout zadek, břicho nebo kteroukoliv jinou, pro ně problematickou partii. Dnes se však zaměříme na první kategorii a tou je zadek, který tvoří velký, střední a malý sval hýžďový. 

 

jak hubnout zadek KetoFit

 

Jestliže jste se už někdy snažila zhubnout, tak jistě víte, že pokud se zaměříte na spalování tuku pouze v jedné jediné oblasti, tak se výsledků nedočkáte. Důležité je věnovat pozornost zpevňování svalstva a spalování tuku po celém těle, a proto jsme si pro vás připravili deset tipů zaměřených na cvičení i životní styl low carb, se kterými se vám podaří docílit pěkných, kulatých hýždí.

1. Běhejte

Běhání je dokonalé kardio cvičení a rychlá cesta jak zhubnout tuk po celém těle, jelikož se během něj spaluje obrovské množství kalorií. Zapojuje se při něm spousta svalů po celém těle a zejména pak nohy a zadek, díky čemuž se můžete spolehnout na to, že se vám svaly v těchto oblastech krásně vytvarují. Kromě kvalitní obuvi k běhání navíc nepotřebujete žádné speciální vybavení, což je rozhodně výhodou. Hodit by se vám však ještě mohlo pohodlné bezešvé sportovní oblečení. A pokud je zrovna venku škaredě, vyzkoušejte běhání na běhacím pásu v posilovně, lidé o kolo vás budou skvělá motivace pořádně máknout.

jak zhubnout zadek

2. Vsaďte na HIIT

Rychlou a účinnou cestou jak se zbavit podkožního tuku na stehnech může být i takzvaný HIIT neboli vysoce intenzivní intervalový trénink. Tento styl cvičení se v posledním roce stal jedním z nejpopulárnějších, a to zejména proto, že zabere minimum času a zároveň přináší viditelné výsledky. Můžete cvičit s vlastní váhou těla, použít činky, posilovací gumy nebo míč na cvičení.

Tajemstvím jeho úspěchu je to, že se maximálně věnujete jedné aktivitě po krátkou dobu - většinou 45 sekund až minutu - a po krátké, zhruba půlminutové pauze ji vystřídáte méně intenzivní aktivitou. Můžete si takto navolit třeba až pět různých cvičení a opakovat je ve dvou až třech sériích, což zabere zhruba 15 až 30 minut.

3. Choďte do schodů

Dalším, velmi efektivním způsobem jak se zbavit tuku na stehnech je chůze do schodů. Tuto aktivitu můžete provozovat i několikrát za den, jelikož se nabízí prakticky kdekoliv - na ulici, na pracovišti, ve škole a často i doma. Samozřejmě nemusíte chodit jen do schodů, stejného efektu docílíte i chůzí do kopce nebo na trenažéru.

4. Dělejte staré dobré dřepy

Venku leje jako z konve a vám se nechce vytáhnout paty z bytu? Cviky na nohy doma zvládnete také - typickým příkladem jsou klasické dřepy. Najdete je v každém profesionálním tréninkovém plánu, jelikož při nich dochází k posilování několika různých svalů na nohách, hýždích i na břiše. Při každém dřepu dbejte na to, abyste měli zcela rovná záda a aby vaše kolena při dřepu nepřekročila vaše prsty na nohách.

jak zhubnout zadek KetoFit

5. Nezapomínejte na výpady

Velice efektivní výsledky při tvarování svalů na hýždích a stehnech vám přinesou také výpady. Můžete je dělat do boku, dopředu, dozadu nebo střídavě, díky čemuž zapojíte opravdu všechny svaly dolní poloviny těla. Je však nesmírně důležité, abyste při jejich provádění drželi rovná záda a aktivně zatínali břišní, pánevní i hýžďové svaly.

6. Zařaďte do repertoáru mrtvý tah

Pokud chcete být při zpevňování svalů na zadku opravdu důsledná, určitě byste měla do repertoáru zařadit také mrtvý tah. Jedná se o pomalý předklon trupu s rovnými zády, při kterém v rukou držíte závaží, ať už ve formě jednoruční či obouruční činky nebo kettlebellu, a následné narovnávání. Tento cvik můžete posunout ještě o úroveň výš, když při každém předklonu pomalu vykopnete jednu nohu dozadu tak, aby byla v jedné linii s horní polovinou těla - finální pozice bude připomínat letadlo.

7. Cvičte i v leže

Při každém cviku na zadek pochopitelně nemusíte stát. Zkuste si lehnout na bok, opřít se o loket a natáhnout nohy. Poté začněte zvedat vrchní nohu nahoru a zase ji spouštět dolů bez toho, aniž byste posunuli pánev vpřed nebo vzad.

jak zhubnout zadek

8. Dejte sbohem stresu

Stres je úhlavním nepřítelem hubnutí, jelikož se při něm uvolňuje hormon zvaný kortizol, který silně ovlivňuje metabolismus a vyvolává ve vás nutkavou chuť na sladké. Sacharidy z takových dobrůtek se pak v těle ukládají ve formě tuku a vy logicky přibíráte. Stres můžete uvolnit například cvičením, procházkami v přírodě, hlubokým dýcháním či meditací.

9. Dopřejte si dostatek spánku

Nedostatečný spánek může ve vašem těle také napáchat pořádnou paseku, a to jak co se týče vaše metabolismu, tak i produkce hormonů. Když jste navíc unavená a nevyspalá, může se stát, že se vám nebude chtít vařit, a tak se raději spokojíte s fasfoodem, což v kombinaci s dalšími zmíněnými faktory opět způsobuje to, že přibíráte. Zkuste si proto jít večer lehnout co nejdříve, a pokud máte problémy s usínáním, dejte si předtím na zklidnění teplou vanu, heřmánkový čaj nebo si chvíli čtěte. Na spánek má zásadní vliv i kvalita matrace, polštáře i přikrývky.

10. Upravte svůj jídelníček

Pochopitelně nemůžete hledat způsoby jak nejúčinněji zhubnout bez toho, aniž by přišla řeč i na váš jídelníček. Jak už jsme zmínili, největším neřádem při hubnutí jsou rafinované potraviny plné cukrů, které se na vaší postavě okamžitě podepíší. Jestliže si nevíte rady s tím, jak by měla vaše strava vypadat, pusťte se do hubnutí s KetoFit

Náš redukční plán si jistě rychle zamilujete, jelikož nedostanete seznam toho, co máte jíst, ale připravená jídla, která díky svému unikátnímu složení v organismu vyvolají stav zvaný ketóza. Během něj tělo z potravy nedostává téměř žádné sacharidy, které jsou pro něj hlavním zdrojem energie, a tak se obrátí ke svým tukovým zásobám, což způsobuje, že přirozeně hubnete. Navíc při tom nebudete hladovět ani ztrácet čas nákupy nebo vařením, budete se moci plně věnovat ostatním zmíněným aktivitám.

11. bonusový tip – Pochlubte se


Daří se vám hubnout? Kila jdou dolů a zadeček je pevnější? Pochlubte se! Udělejte si radost a kupte si nové džíny nebo legíny a dejte vyniknout svému úspěchu. Jistě ho ocení i váš partner, když se před ním projdete ve svých sexy kalhotkách. Uvidíte, že obdivné pohledy a uznání okolí bude balzám na duši.

 

Kdy začít?

Ideálně hned, není nač čekat. Doporučujeme začít pravidelně sportovat,
změnit stravu a zařadit keto jídla KetoFit pro maximální rychlost zhubnutí zadku.
 

Jídla pro snadné zhubnutí zadku najdete zde

 

 162 hodnocení
4.8

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den