Ptejte se: +420 770 110 650


Keto Recepty: Citrónové kuře na olivách

Základ jídelníčku při stabilizační fázi tvoří KetoFit jídla – 3x denně. Můžete jíst jakákoliv jídla ketodiety, všechna mají stejný účinek na hubnutí (kromě jídel v kategorii chuťovky).


Další 2 jídla během dne si sama připravíte. Musí to být bílkovinová jídla bez sacharidů. Jednoduché a vynikající jídlo pro stabilizační fázi ketodiety je třeba tohle citronové kuře na olivách s nádechem středomořské kuchyně.

Recept:
• chod: oběd
• počet porcí: pro jednu osobu
• celková doba přípravy: 60 minut
• doba tepelné úpravy: 45 minut
• náročnost / obtížnost: snadné
• kuchyně: česká

 

Citronové kuře na olivách

Suroviny: 

Porce citronového kuřete na olivách pro 1 osobu

  • 100 g kuřecí prso
  • 50 - 75 ml vývaru
  • 30 g zelené marinované olivy
  • 1 lžička olivového/řepkového oleje
  • 1/4 citronu
  • 1 lžička směsi bylinek dle chuti
  • ½ lžičky čerstvé petrželky

Postup - citronové kuře na olivách:

Na pánvi zprudka orestujeme kuřecí prsa potřené olejem. Až budou lehce hnědé, zalijeme je vývarem a přidáme směs bylinek, na plátky nebo měsíčky nakrájený citrón a na kolečka nakrájené olivy. Přikryjeme pokličkou a dusíme asi 15 minut.

Poté kuřecí prsa vyjmeme a do zbylé šťávy přidejte najemno nasekanou petrželku, či jiné bylinky. Vše chvíli vaříme a podáváme na talíři kuřecí prsa přelitá touto omáčkou. Citronové kuře na olivách podáváme se salátem z polníčku a rukoly.

Celkem:    Energie 1299,3 kJ     Sacharidy 12,5 g     Tuky 15,1 g     Bílkoviny 26,54 g

Doporučujeme:


Mrkněte také na příběhy spokojených zákaznic, které už svá přebytečná kila shodily.
Zajímají vás další recepty? Podívejte se zde na kompletní seznam receptů.recepty KetoFitPříběhy a inspirace KetoFit 

 

Chutnalo vám citronové kuře na olivách?
Ohodnoťte náš recept. Děkujeme.

 

 

151 hodnocení
4.7

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den