Začněte hubnout výhodně >> SLEVA  38 % <<

Jak zhubnout lýtka? Víme jak na to!

Základní pravidla jak zhubnout lýtka

Znáte ten moment, kdy do místnosti vstoupí žena s dokonalými, dlouhými a především štíhlými nohami doslova jako z Hollywoodského plátna? Zatímco jsou ostatní v úžasu nebo naopak vůbec nic nezaregistrují, vám se okamžitě začnou do hlavy hrnout myšlenky na to, jak zhubnout lýtka či jinou problematickou oblast vašich nohou, která vám brání v tom, abyste mohla sebevědomě vyrazit do ulic v krátké sukni či šortkách. 

jak zhubnout lýtka

Hlavním důvodem, proč ženy v oblasti lýtek přibírají, bývá většinou genetika. Zkuste se podívat na své rodiče nebo prarodiče a hned uvidíte, odkud vítr vane. Když k tomu navíc přidáte nevhodné stravování a nedostatek pohybu, oplácaná lýtka jsou na světě. Nohy nepatří mezi zrovna snadné partie na hubnutí, nic však není nemožné, chce to však trochu trpělivosti a především píle. 

Cvičení je prvním krokem úspěchu

Jestliže hledáte způsoby jak zhubnout tuk u kolen nebo v oblasti lýtek, tak určitě zapomeňte na to, že vám pomohou cviky zaměřené pouze na danou partii, to je velký mýtus. Sice se vám touto cestou podaří posílit svaly v této oblasti, tuku se však nezbavíte. Abyste na něj vyzrála, musíte se zaměřit na hubnutí celého těla, s čímž vám pomůže především kardio cvičení.

Pod ním si můžete představit třeba rychlou chůzi či běhání, které představuje dokonalou cestu jak zpevnit nohy a současně spalovat tuk. Pokud však nechcete skončit s objemnými, svalnatými lýtky, vsaďte spíše na trénink s nižší intenzitou, ale delším trváním - jinak řečeno běhejte pomaleji, ale déle. Díky tomu se vám svaly spíše zpevní, než aby nabyly na objemu, a kila půjdou pomalu, ale jistě dolů.

jak zhubnout lýtka

Ideálně si na tento typ cvičení vyhraňte šedesát minut dvakrát až třikrát do týdne. Nemusíte ale spoléhat pouze na chůzi nebo běh, velmi efektivní je také jízda na kole nebo na kolečkových bruslích. Kardio cvičení se také vyplatí proložit posilovacími cviky na lýtka, které zahrnují například aktivní stoupání na špičky a následné pokládání pat na zem nebo dřepy s výskokem.

Se správnou stravou jde všechno lépe

Samotné cvičení je však jen polovina úspěchu. V případě, že za objemnými lýtky stojí tuk, pak je jeho nejčastější příčinou nevhodná strava. A pokud se vám nepodaří vyřešit příčinu problému, nemůžete očekávat opravdové výsledky, i kdybyste cvičila sebevíc. Naštěstí nemusíte absolvovat spoustu pokusů a omylů, než se vám podaří najít opravdu účinnou dietu, můžete totiž využít redukčního programu KetoFit.

Jedná se o takzvanou ketonovou dietu, jejímž principem je metabolický stav, kterému se říká ketóza. Organismus se do tohoto stavu uvede, když ze stravy nezískává dostatek sacharidů, které jsou pro něj prvotním zdrojem energie. V důsledku je pak nucen sáhnout do svých energetických zásob, které si průběžně ukládá ve formě tuků, a tak dochází k jejich spalování. 

Nemusíte se však bát, že byste musela trávit plno času studováním složení jednotlivých potravin. S KetoFit dietou máte všechna jídla již přichystaná, a tak je jen připravíte podle návodu na obalu a můžete se do nich s chutí pustit. Znamená to tedy, že se vyhnete zdlouhavým nákupům, vaření i mytí nádobí a dokonce ani nebudete hladovět, takže se vám podaří zhubnout snadno a bez jakékoliv větší námahy.

Kdy začít?

Ideálně hned, doporučujeme začít pravidelně sportovat,
změnit stravu a zařadit keto jídla KetoFit pro maximální rychlost zhubnutí lýtek.
 

Jídla pro snadné zhubnutí lýtek najdete zde

 

 

Autor článku: Redakce Ketofit
Odborný tým se zaměřením na ryhlé hubnutí

Na hubnutí nebudete sami!

Přidejte se k nám, vzájemně se podporujeme, sdílíme recepty, výsledky a zkušenosti. Hubnutí je hned snadnější.

Přidat se do skupiny

Podpora / recepty / příběhy
Zeptejte se reálných uživatelek, jak jsou spokojené s KetoFit, jak se jim daří hubnout, kolik kilo zhubly.

Neváhejte začít nový štíhlejší život

Přes 100 000 proměn v ČR a SR. Inspirujte se ženami, které už dosáhly své vysněné váhy.

Hýčkejte se těmi nejlepšími jídly

Pravá česká chuť

Speciálně pro ženy

Extra účinek při hubnutí

Zlepšují pleť, vlasy a nehty

Proč hubnout s kvalitnejším KetoFit?