Ptejte se: +420 770 110 650


Jak zhubnout lýtka? Víme jak na to!

Základní pravidla jak zhubnout lýtka

Znáte ten moment, kdy do místnosti vstoupí žena s dokonalými, dlouhými a především štíhlými nohami doslova jako z Hollywoodského plátna? Zatímco jsou ostatní v úžasu nebo naopak vůbec nic nezaregistrují, vám se okamžitě začnou do hlavy hrnout myšlenky na to, jak zhubnout lýtka či jinou problematickou oblast vašich nohou, která vám brání v tom, abyste mohla sebevědomě vyrazit do ulic v krátké sukni či šortkách. 

jak zhubnout lýtka

Hlavním důvodem, proč ženy v oblasti lýtek přibírají, bývá většinou genetika. Zkuste se podívat na své rodiče nebo prarodiče a hned uvidíte, odkud vítr vane. Když k tomu navíc přidáte nevhodné stravování a nedostatek pohybu, oplácaná lýtka jsou na světě. Nohy nepatří mezi zrovna snadné partie na hubnutí, nic však není nemožné, chce to však trochu trpělivosti a především píle. 

Cvičení je prvním krokem úspěchu

Jestliže hledáte způsoby jak zhubnout tuk u kolen nebo v oblasti lýtek, tak určitě zapomeňte na to, že vám pomohou cviky zaměřené pouze na danou partii, to je velký mýtus. Sice se vám touto cestou podaří posílit svaly v této oblasti, tuku se však nezbavíte. Abyste na něj vyzrála, musíte se zaměřit na hubnutí celého těla, s čímž vám pomůže především kardio cvičení.

Pod ním si můžete představit třeba rychlou chůzi či běhání, které představuje dokonalou cestu jak zpevnit nohy a současně spalovat tuk. Pokud však nechcete skončit s objemnými, svalnatými lýtky, vsaďte spíše na trénink s nižší intenzitou, ale delším trváním - jinak řečeno běhejte pomaleji, ale déle. Díky tomu se vám svaly spíše zpevní, než aby nabyly na objemu, a kila půjdou pomalu, ale jistě dolů.

jak zhubnout lýtka

Ideálně si na tento typ cvičení vyhraňte šedesát minut dvakrát až třikrát do týdne. Nemusíte ale spoléhat pouze na chůzi nebo běh, velmi efektivní je také jízda na kole nebo na kolečkových bruslích. Kardio cvičení se také vyplatí proložit posilovacími cviky na lýtka, které zahrnují například aktivní stoupání na špičky a následné pokládání pat na zem nebo dřepy s výskokem.

Se správnou stravou jde všechno lépe

Samotné cvičení je však jen polovina úspěchu. V případě, že za objemnými lýtky stojí tuk, pak je jeho nejčastější příčinou nevhodná strava. A pokud se vám nepodaří vyřešit příčinu problému, nemůžete očekávat opravdové výsledky, i kdybyste cvičila sebevíc. Naštěstí nemusíte absolvovat spoustu pokusů a omylů, než se vám podaří najít opravdu účinnou dietu, můžete totiž využít redukčního programu KetoFit.

Jedná se o takzvanou ketonovou dietu, jejímž principem je metabolický stav, kterému se říká ketóza. Organismus se do tohoto stavu uvede, když ze stravy nezískává dostatek sacharidů, které jsou pro něj prvotním zdrojem energie. V důsledku je pak nucen sáhnout do svých energetických zásob, které si průběžně ukládá ve formě tuků, a tak dochází k jejich spalování. 

Nemusíte se však bát, že byste musela trávit plno času studováním složení jednotlivých potravin. S KetoFit dietou máte všechna jídla již přichystaná, a tak je jen připravíte podle návodu na obalu a můžete se do nich s chutí pustit. Znamená to tedy, že se vyhnete zdlouhavým nákupům, vaření i mytí nádobí a dokonce ani nebudete hladovět, takže se vám podaří zhubnout snadno a bez jakékoliv větší námahy.

Kdy začít?

Ideálně hned, doporučujeme začít pravidelně sportovat,
změnit stravu a zařadit keto jídla KetoFit pro maximální rychlost zhubnutí lýtek.
 

Jídla pro snadné zhubnutí lýtek najdete zde

 

 

144 hodnocení
4.8

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den