Proteinový krém za PŮLKU! A další tipy na vánoční mlsání bez kil navíc >> ZDE

Ketofit dieta mi pomohla zatočit s těhotenskými kily
Z 80 kg zpět do svého těla!

Jsem 31letá máma tří dětí, přičemž nejmladšímu je rok. Těhotenská kila byla strašákem a jedinou módou, kterou jsem mohla nosit, byly velmi volné oděvy. Díky nadváze jsem dokonce trpěla velkými bolestmi kyčlí. S nadváhou jsem se samozřejmě snažila bojovat, vyzkoušela jsem všechno možné pro hubnutí po těhotenství, ale bez výsledku. Sice jsem něco málo zhubla, ale nikdy ne tolik a už vůbec ne v problémových partií.

Recenze keto diety

Váha byla děsný strašák, byla jsem bez energie

Vždy se mi váha motala kolem 75 kg, až po třetím porodu mi váha vystoupala a zůstala na 80 kg, a to jsem řekla DOST! Pokaždé jsem přibrala s dětmi 20-25 kg, mé tělo si vyzkoušelo své a já jsem z toho byla ve stresu. Celkově jsem byla bez energie. Kojila jsem všechny děti, po skončení bylo jasné, že s tím musím ale něco začít dělat. Rozhodla jsem se tedy najít způsob, jak zhubnout po porodu.

Rozhodnout se něco zkusit a nestresovat se

Ketofit keto dietu jsem nejen skrze recenze keto diety již kratší dobu znala, a tak jsem si objednala jídla, která mám ráda -  Ketofit polévky, omelety, palačinky. Ketofit volím, protože jídla mají nejméně sacharidů a chutnají mi. Nemusela jsem dokonce omezovat ani sladké, protože Ketofit mí vše nabídlo a splnilo očekávání. I když doma vařím, neomezuje mne časově. Naopak příprava mého jídla je rychlá a v klidu se tak můžu najíst. Když mi některé jídlo není úplně dle mé chuti, dochutím si ho dle svých představ z domácích zdrojů. Každopádně za tu odměnu to stojí. 

Zkušenosti s keto dietou
Proteinové palačinky

Vydrž!! Odměna je jistá!

První dva týdny byly těžší, ale rychlý výsledek mne nakopával kupředu. Jedla jsem 5x denně jídla, která jsem chtěla. Tři hlavní jidla, dva koktejly místo svačin a hlavně dostatek tekutin. Dokonce jsem se nemusela vzdávat ani kávy, kterou mám tak ráda. A když jsem chtěla něco sladkého k ní, dala jsem si do kávy dochucovací tabletu. Výsledky byly vidět každým dnem, proto bylo pro mě lehčí vydržet. Nechtěla jsem být máma v teplákach a sto kily, chtěla jsem s dětmi držet krok, jít na koupaliště, zasportovat si, aniž bych byla z toho zhroucena, že nestíhám okolí. Chtěla jsem si zase koupit oblečení, jaké já chci, ne takové jaké mi možná obchod nabídne.Moje recenze keto diety Ketofit

Cílová váha jako před dětmi

Po pěti týdnech jsem F1 shodila téměř vše, co jsem chtěla. V F2 jsem postupně dala dolů ještě 3 kg a dále při stravování další kila. Ale hlavně šlo o cm. Nakonec jsem zhubla více než jsem čekala a dnes mi je skvěle.

Nemusím se stydět

Už nemusím zadýchaně dobíhat své děti, nemusím nakupovat v XL velikosti. Nemusím se stydět jít na koupaliště.
Díky Ketofit mám své tělo zpět. Hubnutí po porodu s Ketofit tak můžu doporučit, protože věřím, že i další spolubojovníce budou s Ketofit spokojené. Doufám, že mé zkušenosti s keto dietou Ketofit, budou motivací i pro mnoho dalších žen.

Výsledky keto diety
Neváhejte, hubnutí s keto dietou Ketofit opravdu funguje. Čím dříve začnete, tím dříve budete spokojená se svou postavou.

Autor článku: Redakce Ketofit
Odborný tým se zaměřením na ryhlé hubnutí

Na hubnutí nebudete sami!

Přidejte se k nám, vzájemně se podporujeme, sdílíme recepty, výsledky a zkušenosti. Hubnutí je hned snadnější.

Přidat se do skupiny

Podpora / recepty / příběhy
Zeptejte se reálných uživatelek, jak jsou spokojené s KetoFit, jak se jim daří hubnout, kolik kilo zhubly.

Ketofit v médiích

Přesvědčete se o účinnosti našich produktů.

Hýčkejte se těmi nejlepšími jídly

Pravá česká chuť

Speciálně pro ženy

Extra účinek při hubnutí

Zlepšují pleť, vlasy a nehty

Proč hubnout s kvalitnejším KetoFit?