>> Porce těstovin Risoni ZDARMA <<   do každé objednávky

Jak začít s Ketofit?

Zaujaly vás informace o Ketofit dietě a chcete ji vyzkoušet v praxi? S námi je nízkosacharidové stravování snadné už od samého začátku, díky čemuž se ke své vysněné postavě můžete začít přibližovat už od dnešního dne! Stačí, když se budete řídit následujícími kroky.
jak začít s keto dietou

1. Vyberte si redukční plán

Každá žena má jinou představu o tom, jak by měla její postava vypadat, a proto u nás můžete vybírat hned ze čtyř redukčních plánů. Všechny se skládají z hubnoucí a následně stabilizační fáze, u každého se však liší jejich délka. Díky tomu pro vás budou vhodným řešením nehledě na to, zda se snažíte shodit jen pár přebytečných kil nebo chcete docílit zcela odlišné figury.

a) Redukční plán SOFT
skládá se z týdenní hubnoucí fáze a třítýdenní stabilizační fáze a je tedy navržený pro ženy s lehkou nadváhou

b) Redukční plán OPTIMAL
přináší viditelnější výsledky než plán SOFT, jelikož tu hubnoucí fáze probíhá dva týdny, zatímco fáze stabilizační čtyři týdny.

c) Redukční plán MAXI
se hodí pro razantnější redukci váhy, celkově totiž trvá devět týdnů, kdy hubnoucí fáze trvá čtyři týdny a fáze stabilizační o týden déle.

d) Redukční plán MAXI PLUS
kombinuje redukční plány MAXI a OPTIMAL a je vhodný zejména v případech, kdy se požadovaný úbytek váhy pohybuje v desítkách kilogramů.

2. Poskládejte si jídelníček z našich produktů

Jestliže už jste si vybrala vhodný plán, nastal čas, abyste si poskládala i svůj jídelníček. Produkty Ketofit zahrnují proteinové koktejly, polévky, omelety, kaše, tyčinky, a dokonce i dezerty, těstoviny nebo pečivo, a tak snadno nahradí oběd, snídani, večeři i dopolední a odpolední  svačinu. U každého plánu se rozhodně vyplatí sáhnout po připravených výhodných balíčcích, kde dostanete vše, co potřebujete, a ještě k tomu za výhodnější cenu.

proteinová keto dieta KetoFit 

 Vyberte si keto jídla

 
Během již zmíněné hubnoucí fáze se jídelníček skládá pouze z proteinových jídel Ketofit, což znamená, že v tomto období bude vaše nízkosacharidová dieta o povolené potraviny ochuzená, tedy až na pár výjimek. Narušily by totiž proces ketózy, na jehož principu hubnutí s dietou Ketofit funguje. K postupnému zařazování běžných potravin dochází až během stabilizační fáze, musí se však jednat pouze o bílkovinová jídla bez sacharidů, která najdete v našem seznamu povolených jídel.


3. Začněte hubnout

Jestliže už máte v rukou svůj zvolený plán i vybraný balíček produktů, tak už jen zbývá, abyste začala skutečně hubnout. Jediné, co si musíte pohlídat, jsou časové rozestupy mezi jednotlivými jídly, jejich počet a pak také pitný režim – během obou fází byste měla každý den vypít tři litry vody

Když budete mít pocit, že vám schází podpora a motivace nebo budete mít nějaké otázky ohledně symptomů spojených s nízkosacharidovou dietou, zkušenosti našich klientek a odpovědi na nejčastější dotazy vám jistě budou skvělým pomocníkem.

 

Proteinová dieta KetoFit


Abyste si svou váhu udržela i po skončení vašeho zvoleného plánu, bude třeba pozměnit váš stravovací režim, kterým jste se řídila před začátkem hubnutí, jinak by mohlo dojít k obávanému jojo efektu. Proto se vyplatí využít služeb naší výživové poradkyně, která vám jej sestaví tak, aby přesně odpovídal potřebám vašeho těla.

Prostřednictvím našeho chatu se na ni navíc můžete bezplatně obrátit s jakýmkoliv dotazem v průběhu celého vašeho hubnutí s dietou Ketofit.