Ptejte se: +420 770 110 650


Jak začít s KetoFit?

Zaujaly vás informace o KetoFit dietě a chcete ji vyzkoušet v praxi? S námi je nízkosacharidové stravování snadné už od samého začátku, díky čemuž se ke své vysněné postavě můžete začít přibližovat už od dnešního dne! Stačí, když se budete řídit následujícími kroky.

 

1. Vyberte si redukční plán

Každá žena má jinou představu o tom, jak by měla její postava vypadat, a proto u nás můžete vybírat hned ze čtyř redukčních plánů. Všechny se skládají z hubnoucí a následně stabilizační fáze, u každého se však liší jejich délka. Díky tomu pro vás budou vhodným řešením nehledě na to, zda se snažíte shodit jen pár přebytečných kil nebo chcete docílit zcela odlišné figury.

 

a) Redukční plán SOFTketo dieta plán
skládá se z týdenní hubnoucí fáze a třítýdenní stabilizační fáze a je tedy navržený pro ženy s lehkou nadváhou

b) Redukční plán OPTIMAL
přináší viditelnější výsledky než plán SOFT, jelikož tu hubnoucí fáze probíhá dva týdny, zatímco fáze stabilizační čtyři týdny.

c) Redukční plán MAXI
se hodí pro razantnější redukci váhy, celkově totiž trvá devět týdnů, kdy hubnoucí fáze trvá čtyři týdny a fáze stabilizační o týden déle.

d) Redukční plán MAXI PLUS
kombinuje redukční plány MAXI a OPTIMAL a je vhodný zejména v případech, kdy se požadovaný úbytek váhy pohybuje v desítkách kilogramů.

 

2. Poskládejte si jídelníček z našich produktů

Jestliže už jste si vybrala vhodný plán, nastal čas, abyste si poskládala i svůj jídelníček. Produkty KetoFit zahrnují proteinové koktejly, polévky, omelety, kaše, tyčinky a dokonce i dezerty, těstoviny nebo pečivo, a tak snadno nahradí oběd, snídani, večeři i dopolední a odpolední  svačinu. U každého plánu se rozhodně vyplatí sáhnout po připravených výhodných balíčcích, kde dostanete vše, co potřebujete, a ještě k tomu za výhodnější cenu.

 


proteinová keto dieta KetoFit 

 

Proteinová dieta KetoFit jídla

 
Během již zmíněné hubnoucí fáze se jídelníček skládá pouze z proteinových jídel KetoFit, což znamená, že v tomto období bude vaše nízkosacharidová dieta o povolené potraviny ochuzená, tedy až na pár výjimek. Narušily by totiž proces ketózy, na jehož principu hubnutí s dietou KetoFit funguje. K postupnému zařazování běžných potravin dochází až během stabilizační fáze, musí se však pouze o bílkovinová jídla bez sacharidů, která najdete v našem seznamu povolených jídel.


3. Začněte hubnout

Jestliže už máte v rukou svůj zvolený plán i vybraný balíček produktů, tak už jen zbývá, abyste začala skutečně hubnout. Jediné, co si musíte pohlídat, jsou časové rozestupy mezi jednotlivými jídly, jejich počet a pak také pitný režim - během obou fází byste měla každý den vypít tři litry vody

Když budete mít pocit, že vám schází podpora a motivace nebo budete mít nějaké otázky ohledně symptomů spojených s nízkosacharidovou dietou, zkušenosti našich klientek a odpovědi na nejčastější dotazy vám jistě budou skvělým pomocníkem.

 

Proteinová dieta KetoFit


Abyste si svou váhu udržela i po skončení vašeho zvoleného plánu, bude třeba pozměnit váš stravovací režim, kterým jste se řídila před začátkem hubnutí, jinak by mohlo dojít k obávanému jojo efektu. Proto se vyplatí využít služeb naší výživové poradkyně, která vám jej sestaví tak, aby přesně odpovídal potřebám vašeho těla.

 

Prostřednictvím našeho chatu se na ni navíc můžete bezplatně obrátit s jakýmkoliv dotazem v průběhu celého vašeho hubnutí s dietou KetoFit.

 

Hubnutí KetoFit - hodnocení Heureka 


 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den