Dnes: SLEVA 25 % na všechny koktejly. Zadejte kód FitHity >> VYBRAT | Sleva 25 % na další jídla ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Prášky na hubnutí – Jaké opravdu fungují?

Mnoha z nás si přeje zhubnout, nejlépe rychle a bez námahy. Ideální by bylo polknout prášek a ráno být o pár kilo lehčí. Jenže takové prášky na hubnutí ještě nejsou. K dosažení lepších výsledků vám však některé pomoci mohou.

V článku se dozvíte:

Kdo z nás už si alespoň jednou nepřál objevit nějakou zázračnou pilulku, která nás udělá šťastnějším, vrátí nás o pár let zpět, napraví něco, co jsme pokazili, nebo nám umožní přes noc zkrásnět a zhubnout? Kéž by nějaké prášky na rychlé hubnutí existovaly. Zatím tomu ale tak není, takže musíme jít osudu vstříc a snažit se sami.

Hubnutí je komplexní proces

Kdo chce zhubnout, ten musí mít silnou vůli, trpělivost, dobrou motivaci a také stanovený cíl, kterého chce dosáhnout. Cest k vysněné postavě je celá řada, aby ale byl na konci ten správný výsledek, je třeba se do toho pořádně obout.

jak_neztratit_motivaci_pri_hubnut

Prášky na hubnutí jsou tedy jen pomocnou berličkou, základ je na vás.

Začít zdravě jíst, počítat kalorie, snížit příjem sacharidů ze stravy a nahradit je bílkovinami, začít se hýbat, dodržovat pitný režim, každý den se dobře vyspat. Když k tomu všemu přidáte i prášky na hubnutí, můžete svoji snahu ještě podpořit. Jedno bez druhého ale fungovat nebude, kdo si myslí, že každý den spolkne jednu nebo dvě tablety, a tím má splněno, je na velkém omylu. Ani léky na hubnutí nejsou všemocné.

Náš tip: Zkuste probiotické pastilky, které se cucají

Ať už držíte keto dietu a jíte nízkosacharidová jídla, nebo jinou dietu, můžete vyzkoušet pastilky na hubnutí Ketofit, které účinek keto diety podpoří. Hubnutí urychlují i díky obsahu probiotik L. rhamnosus.

pastilky na hubnutí

Podpořte své hubnutí s probiotickými pastilkami.

 

  Chci hubnout efektivněji!
 

Probiotika jsou pro naše tělo důležitá, podílí se na zdravé střevní mikroflóře a pozitivně působí i na imunitu. Kromě toho mohou pomoci i zhubnout.

Užívání probiotických pastilek na hubnutí je snadné, stačí je cucat v ústech, aby došlo k uvolnění potřebných látek a jejich aktivování při smíchání se slinami. Efektivního účinku dosáhnete, když budete cucat 2 pastilky denně, maximální denní dávka, kterou nesmíte překročit, je 5 pastilek za den. Jsou skvělé nejen pro ty, kdo drží keto dietu, ale i pro ostatní, mají celou řadu pozitiv.

 • Pastilky s laktobacily (probiotické pastilky) necháte volně rozpustit v ústech, nezapíjí se.
 • Užívat je můžete kdykoli během dne, je jedno, zda je užijete před jídlem nebo po něm.

 • Jsou vhodné nejen pro ty, kdo chtějí zhubnout, ale vůbec pro všechny, kdo chtějí být fit.

 •  Probiotické pastilky podporují trávení, zrychlují metabolismus.

 • Snižují nadýmání, zpomalují i vstřebávání cukrů a podílí se také na snižování hladiny tuku v těle.

 • Pozitivně působí i na imunitní systém.

 • Můžete je cucat místo bonbonů nebo žvýkání žvýkaček. Potlačí i zápach z úst.

 • Ačkoli neobsahují cukr, vyvolají u vás pocit, že konzumujete něco sladkého.

 • Jejich chuť si zamilujete, je vanilková a karamelová.

Kdy začít se svým tělem opravdu něco dělat a kdy užívat prášky na hubnutí?

Někdo se ve svém těle necítí tak úplně dobře, jiný se zadýchává i při chůzi po rovince. Někomu ani tohle upozornění nestačí a nad tím, že možná váží víc než by měl, začne uvažovat až poté, co na to narazí jeho lékař a zmíní se o BMI. Cože to BMI je zač a co nám říká? BMI je zkratka Body Mass Index, tedy index tělesné hmotnosti, který bere v potaz výšku a váhu a díky tomu si můžete spočítat, jak na tom jste.

BMI index klasifikace hmotnosti
<18,5 Podváha, měli byste trochu přibrat.
18,5-25 Normální váha
25-30 Nadváha, je na čase začít na sobě pracovat.
30-35 Obezita 1. stupně, je opravdu třeba začít řešit svoji hmotnost
35-40 Obezita 2. stupně – zdravotní rizika narůstají
40> Obezita 3. stupně – rizika jsou velmi vysoká
 Co znamenají výsledné hodnoty BMI.

Co nám BMI řekne?

Je váš body mass index vysoký? Měli byste na sobě začít pracovat. Nezoufejte si, že jste něco promeškali, pořád můžete procento tuku v těle snížit. Existuje spousta možností, které můžete vyzkoušet, od úpravy stravovacích návyků, přes pravidelný pohyb, až po užívání léků na hubnutí a lékařských zákroků. Ty jsou ale krajní možností.

Je vaše BMI opravdu vysoké? Pak byste měli svůj zdravotní stav konzultovat s lékařem, ať máte jistotu, že na hubnutí jdete správně, ale zdravá strava a pravidelný pohyb jsou základ.

Jsou léky na hubnutí bezpečné?

Chcete svoji snahu zhubnout maximálně podpořit? Pak se určitě zamyslíte i nad tím, jaké existují účinné prášky na hubnutí a zda jsou bezpečné. Přece jen všechny léky obsahují nějakou složku, u které záleží na množství obsažené látky. Když ji do těla přijmeme větší množství, dobře nám neudělá. Je to tak i s léky na hubnutí, jejich užití byste vždy měli konzultovat s lékařem.

Jaké prášky na hubnutí opravdu fungují?

Než vám lékař předepíše recept na některý z hubnoucích léků, pravděpodobně vám provede potřebná vyšetření, odebere krev, zjistí, zda vaše problémy s tělesnou hmotností nemají jinou příčinu a odejdete od něj možná i s předpisem na některý z nejúčinnějších prášků na hubnutí, které jsou jen na předpis. I u těch ale musíte počítat s existencí vedlejších účinků, například bolestí hlavy, nespavostí, bolestmi břicha, průjmy, v některých případech dokonce s bušením srdce, hypertenzí a problémy s dýcháním.

Existuje i přírodní řešení

Kdo by o to stál? Pokud jste ještě nevyzkoušeli jinou cestu jak zhubnout, zatím se jim vyhněte. Zdravým stravovacím návykům vás nenaučí, pohybu také ne, navíc vám vůbec nemusí sednout. Účinek prášků na hubnutí se navíc odvíjí od toho, jak je užíváte. Proč tedy nevsadit na prášky na hubnutí bez předpisu, ideálně s přírodním složením, nebo prášky na odvodnění? Většina z nás totiž zadržuje vodu v těle, když se jí zbavíme, sníží se i naše hmotnost. Co dalšího funguje?

 • Už výše zmíněné probiotické pastilky s obsahem L. rhamnosus, které zlepší vaše zažívání a pozitivně zapůsobí i na spalování tuků. Víte, že je můžete kombinovat s dalšími doplňky stravy a jídly Ketofit, a to už od F1?
 • Vsadit můžete i na jablečný ocet. Navodí pocit sytosti a acetát, který v octu najdeme, omezuje ukládání tuků v těle.
 • Skvělé jsou i superpotraviny bohaté na antioxidanty jako chlorella nebo spirulina. Chlorella pomáhá tělu lépe štěpit tuky a snižuje kolísání hladiny cukru v krvi, spirulina snižuje oxidační stres a pozitivně ovlivňuje hladinu tuků v krvi.

 • Extrakt z kopřivy má močopudné účinky, dokáže z těla odstranit přebytečnou vodu, čistí krev a umí nastartovat procesy, které pomohou s hubnutím.

 • Výluh zeleného čaje, který zvyšuje spalování tuků. Nápoj obsahuje látky, které podpoří správné fungování metabolismu a využití tuku jako zdroje energie. Díky tomu se tuk neukládá do tukových polštářků, které nás tak rozčilují.

 • Extrakt ze zelené kávy, který zlepšuje vstřebávání cukrů.