Víkendová SLEVA 200 Kč na všechny nákupy nad 750 Kč. Zadejte kód: fitdveste Vybírejte ZDE

Proč si dát u keto diet pozor na množství sacharidů

Stravovat se v souladu s keto dietou znamená omezit příjem sacharidů na minimum a naopak zvýšit příjem bílkovin. Díky tomu se tělo dostane do stavu tzv. ketózy, kdy začne čerpat energii z tukových zásob a vy tak můžete začít hubnout takřka okamžitě a s trvalými výsledky. Jak tedy se sacharidy v keto dietě zacházet, aby byla vaše cesta za vysněnou postavou co nejjednodušší?


Jděte na ketodietu chytře se správným poměrem sacharidůMnožství sacharidů v keto dietě ovlivňuje rychlost hubnutí.

Kolik sacharidů můžete přijmout při keto dietě

Začněme hned tím nejdůležitějším - kolik gramů sacharidů denně přijmout při keto dietě? Pokud to s hubnutím a nastartováním nového životního stylu myslíte vážně, měli byste se s denním příjmem sacharidů vejít do 30 g. Pokud toto množství sacharidů při keto dietě překročíte, dojde k přerušení ketózy a tím také k zastavení hubnutí.

Takové množství sacharidů vám garantuje keto dieta s nejnižším obsahem sacharidů - Ketofit. Ostatní keto diety posouvají denní příjem sacharidů na 50 g, protože s jejich produkty nejste schopní se 30 g sacharidů za den přiblížit. To ale znamená pomalejší hubnutí a také riziko jojo efektu po skončení diety.

TIP: Množství sacharidů jednoduše zjistíte na etiketě výrobku nebo v kalorických tabulkách, ale počítat sacharidy v keto dietě je poměrně náročné. Tyto starosti vám odpadnou, pokud se rozhodnete pro keto dietu Ketofit, která má nejméně sacharidů na trhu a zároveň vyvážené složení a unikátní komplex vitamínů a minerálů, takže nemusíte nic počítat ani hlídat složení.

Malé hříchy nevadí

Při výraznějším omezení našeho jídelníčku směrem k dietnější stravě se často potýkáme také s chutí na sladké nebo zkrátka na něco dobrého. A tato chuť nás také často přemůže. I to je důvod, proč zkoumat sacharidy v keto dietě. Pokud zvolíte Ketofit, tedy ketonovou dietu s nejnižším množství sacharidů na trhu, pak zůstává prostor pro malé chyby v jídelníčku a drobné hříchy. Ani jednorázový vyšší přísun sacharidů vás totiž nedostane z ketózy a tím pádem ani neohrozí vaše hubnutí.


Sladkosti při keto dietěProteinová dieta může nabídnout i sladká jídla.

Jak množství sacharidů ovlivňuje cenu keto diety

Přiznejme si upřímně, že stravovat se zdravě něco stojí. A nemluvíme jen o úsilí, které musíte svému stravování věnovat. Rozdílné jsou také ceny jednotlivých živin. Když se projdete po obchodě, stačí zběžný pohled, abyste zjistili, že cukr stojí méně než třeba hovězí, tedy bílkoviny.

Takže pokud výrobek tvoří například 60 % drahých bílkovin a pouhých 6 % sacharidů, bude samozřejmě dražší než výrobek, který obsahuje třeba 70 % sacharidů. Čím příznivější bude poměr sacharidů a bílkovin v daném výrobku, tím může být výrobek dražší. Za tu cenu ale dostanete nejen kvalitní produkt, ale také svou vysněnou figuru.


Ketofit nabízí jídla s nejnižším obsahem sacharidů na trhu.

Shrnutí: Úspěšné hubnutí s keto dietami je založeno na ketóze, což je stav, který nastává při minimálním příjmu sacharidů a zvýšeném příjmu bílkovin. Pro rychle viditelné výsledky s dlouhodobým efektem je tak vhodné udržet denní příjem sacharidů pod 30 gramy, což se vám bez hladovění podaří pouze s kvalitními výrobky.

 

Chci zhubnout s nejnižším množstvím sacharidů

Autor článku: Redakce Ketofit
Odborný tým se zaměřením na ryhlé hubnutí

Na hubnutí nebudete sami!

Přidejte se k nám, vzájemně se podporujeme, sdílíme recepty, výsledky a zkušenosti. Hubnutí je hned snadnější.

Přidat se do skupiny

Podpora / recepty / příběhy
Zeptejte se reálných uživatelek, jak jsou spokojené s KetoFit, jak se jim daří hubnout, kolik kilo zhubly.

Ketofit v médiích

Přesvědčete se o účinnosti našich produktů.

Hýčkejte se těmi nejlepšími jídly

Pravá česká chuť

Speciálně pro ženy

Extra účinek při hubnutí

Zlepšují pleť, vlasy a nehty

Proč hubnout s kvalitnejším KetoFit?