Dnes: SLEVY až 60 % a navíc k prémiovým produktům Elastifit ZDARMA >> Vybírejte ZDE

Proteinová keto dieta balíček na 9 týdnů

Proteinová keto dieta balíček na 9 týdnů

VÝHODNÝ BALÍČEK KETO DIETY NA 9 TÝDNŮ JE VHODNÝ PRO:
✔ KETO DIETU  1. FÁZI / 2. FÁZI
✔ UDRŽENÍ ŠTÍHLOSTI
✔ LOW CARB STRAVOVÁNÍ

Dosáhněte své vysněné postavy rychle, bez hladovění a dřiny v posilovně už za pár týdnů a pak si jen užívejte komplimentů od svého okolí!

Nejnižší cena za posledních 30 dnů před slevou 13 445 Kč.

Skladem

Hubnete od 25. 2.

Možnosti dopravy od 59 Kč

13445,00 Kč

9545,95 Kč

Počet porcí:
248
Počet dní:
50
Nejrychlejší
hubnutí bez jojo efektu
Nejméně
sacharidů
Navrženo
pro ženy

Pro hubnutí z vyšší nadváhy bez hladovění a dřiny v posilovně!

Trápí vás vyšší nadváha a hledáte cestu, jak hubnout bez dlouhých hodin cvičení a neustálého pocitu hladu? Vyzkoušejte Ketofit keto balíček na 9 týdnů, který je vhodný pro dietní keto plán Maxi a nabízí efektivní řešení nadváhy, a to i při BMI vyšším než 30. Balíček obsahuje proteinová jídla na 63 dnů a získáte v něm široké spektrum chutí, které se ani po dvou měsících neomrzí. Začněte hubnout s keto balíčkem od Ketofit a dosáhněte své vysněné siluety stejně jako desítky tisíc žen před vámi!

Nejméně sacharidů

Jaké jsou přední výhody balíčku keto diety na 9 týdnů od Ketofit?

  • Balíček obsahuje 245 porcí proteinových jídel pro obě fáze keto diety.

  • Vzájemná kombinace 5 porcí proteinových jídel Ketofit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na celý den.

  • Keto dieta Ketofit je vyvinuta speciálně pro potřeby ženského těla.

  • Proteinová jídla Ketofit mají nejméně sacharidů, a to již od 0,9 g sacharidů na porci připravenou ve vodě, a proto s nimi hubnete rychleji než s ostatními keto dietami.

  • Proteinová jídla si připravíte rychle a jednoduše, ať jste kdekoli. 

  • Proteinová jídla Ketofit jsou vyráběna v České republice.

  • Balíček obsahuje proteinová jídla na 63 dní, které vynikají širokým spektrem příjemných chutí, které vás neomrzí.

  • Každé proteinové jídlo má na obalu zřetelné označení, pro kterou fázi je vhodné, aby bylo vše ještě jednodušší.

Keto balíček 9 týdnu

Proč si vybrat komplexní balíček keto diety zrovna od Ketofit ?

Dietní balíček na 9 týdnů od Ketofit je kompletní keto dieta, která pokrývá nejen 1. fázi keto diety, kterou budete držet 4 týdny, ale i 2. fázi keto diety, s níž budete hubnout dalších 5 týdnů. Díky nejnižšímu obsahu sacharidů budete hubnout opravdu rychle a není tak nutné držet žádnou 3. fázi keto diety, jak je tomu u jiných výrobců. 

Proteinová jídla Ketofit mají prémiové složení, plné vitamínů a minerálů. Navíc je tato keto výživa bohatá na kvalitní bílkoviny, které vás zasytí na 2-3 hodiny. Každý den si pak můžete vybrat jiné pokrmy včetně oblíbených proteinových koktejlů, takže nehrozí, že by se vám některá jídla omrzela.

Keto balíček 9 týdnu

Kdy zvolit výhodný balíček na hubnutí na 9 týdnů od Ketofit?

Balíček keto diety na 9 týdnů od Ketofit je výbornou volbou, pokud potřebujete zhubnout více kilogramů. Výhodný hubnoucí balíček obsahuje proteinové nápoje, polévky, omáčky, omelety, přílohy, pečivo i dezerty pro obě fáze keto diety, nebudete tak hubnout pouze s koktejly. Ve vašem jídelníčků vám tak nic chybět nebude a budete se při této intenzivní dietě cítit skutečně dobře.

Začněte hubnout i bez sportu a hladovění s výhodným balíčkem keto diety od Ketofit!

Keto dieta balíček na 9 týdnů

Nejoblíbenější proteinová jídla v jednom balíčku plném chutí

Abyste si udržela motivaci při hubnutí, je důležité, aby váš jídelníček zůstal pestrý a plný různých chutí. Proto balíček keto diety na 9 týdnů obsahuje nejen tradiční české pokrmy, ale i jídla z italské či mexické kuchyně a nezapomíná ani na lahodné dezerty, které si díky minimu sacharidů můžete dopřát bez obav o svou linii.

Co vše najdete v balíčku na 63 dní?

Keto jídla na 9 týdnů

Jak hubnout s keto dietou Ketofit?

V průběhu hubnutí s keto dietou jezte pouze proteinovou stravu Ketofit, která kompletně nahrazuje běžnou stravu. Běžným potravinám, kromě povolené zeleniny, se zcela vyvarujte.

Při keto dietě budete jíst 5x denně, jedno jídly vždy 1krát za 3 hodiny, vaše tělo tak nebude hladovět. Důležité pak je i dodržování pitného režimu.

Návody na přípravu proteinových jídel vždy naleznete na obalu výrobku. Příprava jednotlivých pokrmů se liší, platí však, že všechna jídla si nachystáte rychle a jednoduše, a to i za 3 minuty!


Nejrychlejší dieta

Recenze a hodnocení

4
105 hodnocení produktu

Ketofit v médiích

Přesvědčete se o účinnosti našich produktů.