Ptejte se: +420 770 110 650


zkušenosti s keto dietou KetoFit

 
Ptáte se, které hubnutí je nejrychlejší? Jak se stanu opět krásnou ženou? Desetitisíce žen odpoví, díky hubnutí v ketóze, pomocí keto diety KetoFit.


Na TV Prima proběhl VELKÝ TEST
3 ženy se účastnily této Hubnoucí proměny roku s Prima ŽENY a KetoFit. Sami si na vlastní kůži vyzkoušely zda se dá zhubnout za několik týdnů a omládnout.

Výsledek za 3 měsíce?
Byly to úplně jiné dámy, mladší, hubenější, krásnější, plné elánu. Přesvědčte se sami...

 

 

Radka
Nevěřili jsme ve studiu TV Prima, že je to ta stejná žena. Omládla nejméně o 10 let a vyzařovala z ní krása a ženskost.

Původní váha před proměnou 114,5 kg

zkušenosti s keto dietou KetoFit 

Radka bojovala s váhou už ve dvaceti letech během prvního těhotenství, kdy nabrala 20 kilogramů, následná dvě těhotenství váhu znovu rozkolísala. Maminka třech ratolestí se rozhodla během svých hubnoucích pokusů vyzkoušet i drahé hubnoucí pilulky z internetu, které samozřejmě nepomohly.

Motala se v začarovaném kruhu. To se samozřejmě odrazilo i na psychice a celkovém elánu. A nyní? Za 2,5 měsíce Radka omládla, výrazně zhubla a začala aktivně sportovat. Podívejte se na její zkušenosti s keto dietou.

 

Video natočené před a po hubnutí s KetoFit

 

 

 

Lucie
Z domácí ,,maminy,, se proměnila v elegantní fit slečnu plnou energie, za kterou se na ulici každý otočí.

Původní váha 87,5 kg
 

Zkušenosti s keto dietou KetoFit

  

Celý život střídavě nabírala a hubla kiloramy. Zásadní pro ni byla dvě těhotenství, při každém nabrala dvacet kilogramů. Lucie šla do Proměny roku s jasným cílem, zhubnout, aby se mohla účastnit svého snu, běžeckých závodů. Jak je na tom nyní? Kolik zhubla a jak se cítí? Už od prvního týdne ji šlo hubnutí velmi rychle. Podívejte se na její příběh a zkušenosti s keto dietou.

 

 Video natočené před a po hubnutí s KetoFit

 

 

Zuzka
Úžasná proměna! Během velmi krátké doby změnila životní styl, zhubla a získala spoustu energie. 

Původní váha 142,5 kg

 

Zkušenosti s keto dietou KetoFit

 

Pětatřicetiletá Zuzka už odmalička bojuje s nadváhou. „Narodila jsem se jako čtyřkilové miminko, které hodně přibíralo. Na základní škole jsem už měla v hlavě pocit, že jsem tlustá,“ vypráví Zuzka, která vždy vážila o něco více než její spolužačky. Roky plynuly a váha pomalu přibývala. Po porodu dvojčátek, se váha vyšplhala až na 142 kg. Po 2,5 měsících s KetoFit je ze Zuzky nová dáma, krásnější, mladší, plná energie. Podívejte se její zkušenosti s keto dietou

 

 Video natočené před a po hubnutí s KetoFit

 

 

 

 

Výsledek za 3 měsíce a zhodnocení Prima ŽENY

Hubnutí s KetoFit je nejrychlejší hubnutí, se kterým jsme se setkali. Netušili jsme, že stačí jen jíst keto jídla KetoFit a dámy budou tak rychle hubnout. 

Výsledek se dostavil ve velmi krátké době a účastnice se proměnily k nepoznání v krásné, mladší sebevědomé ženy. Úžasné! Nevěřili jsme po 2,5 měsicích při finálním natáčení, že k nám přišly ty stejné ženy co na začátku proměny. Celá redakce na Prima ŽENY vzkazuje: Neváhejte a pojdťe do toho také.

Celé příběhy účastnic a průběh Proměny s Prima ŽENY a KetoFit najdete u nás na webu zde:
Prima ŽENY - mládneme s KetoFit

 

 

Chcete také zhubnout a začít lepší životní styl?

Stačí si vybrat jeden z balíčků keto diety KetoFit na 1, 2, 3, nebo 4 týdny, který vám do 2 dnů odešleme a můžete se těšit na rychlé hubnutí a novou proměnu ke kráse.

 

proteinová keto dieta 

proteinová keto dieta

 

 

 

 

Zajímá vás postup hubnutí s keto dietou?

Přečtěte si, jak rychle se dá zhubnout, jak začít a co to vlastně ta úspěšná keto dieta KetoFit je.

Co je keto dieta KetoFit

  

Přidejte se do skupiny KetoFit na Facebooku
Přes 7000 členů

Ve skupině najdete spousty rad, tipů, receptů i příběhů od reálných uživatelek.

Přidejte se do skupiny

 

 

 

 

 

 

48 hodnocení
4.9

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den