Víkendová SLEVA 200 Kč na všechny nákupy nad 750 Kč. Zadejte kód: fitdveste Vybírejte ZDE

Jak zhubnout ruce? Stručný průvodce

Už vás nebaví před odchodem z domu zkoušet několik různých triček, abyste našla takové, ve kterém vaše ruce budou vypadat o něco hubenější? Cviky na paže obvykle bývají především doménou mužů, zatímco ženy se raději soustředí na to jak zhubnout stehna nebo jak zhubnout břicho, a tak ruce často opomíjejí.

Tyto partie se však nevyplatí podceňovat, ruce totiž začnou postupem věku ochabovat, což následně vede k tomu, že kůže povolí a vynikne podkožní tuk. Jaká je účinná cesta jak zhubnout ruce?

 

jak zhubnout ruce

Zaměřte se na stravu

Ať už chcete shodit tuk v jakékoliv tělesné partii, vždy je nutné se zaměřit na tělo jako celek a ruce nejsou žádnou výjimkou. Nicméně samotným posilováním rukou by se vám pouze podařilo získat svaly, avšak nedocílila byste štíhlých paží. Přímá cesta k dosažení viditelných výsledků totiž spočívá především v tom, že se podíváte na samotný důvod, proč se vám tuk v oblasti paží začal tvořit, a tím je nejčastěji strava.

Pokud vám téma výživy nic moc neříká, nezoufejte. V dnešní době nemusíte být odbornicí na stravování, abyste mohla zhubnout pomocí správného stravování, můžete k tomu totiž využít proteinové diety KetoFit. S ní nemusíte počítat kalorie, studovat nutriční tabulky ani hladovět. Vše potřebné dostanete naservírované jako na stříbrném podnose, a to včetně proteinových jídel, které si budete dopřávat pětkrát nebo dokonce šestkrát denně.

Všechny produkty KetoFit mají velmi unikátní složení, které je přímo uzpůsobené potřebám ženského těla, ale oblíbili si je i muži. Nejenže obsahují plno vitamínů a minerálů, ale také minimum sacharidů, což je základní předpoklad pro to, aby byla proteinová dieta skutečně účinná. Kvůli nízkému příjmu sacharidů se tělo dostane do stavu ketózy, kdy je nucené čerpat energii ze zásob, které si uložilo ve formě tuků, a tak je přirozeně spaluje - a vy hubnete. Keto dieta je v současné době nejúčinnější hubnutí.

Nezanedbávejte cvičení

Je jasné, že pokud hledáte způsoby jak se zbavit tuku v podpaží, na rukou či na prstech, tak vám samotná dieta sice pomůže, nicméně vaše svaly nezpevní. K tomu už budete potřebovat cviky na paže, ramena a záda, které se postarají o to, že vaše ruce budou hezky vytvarované a štíhlé. Mimo to vám pomohou získat lepší držení těla, díky čemuž vaše krásné ruce mnohem více vyniknou. 

jak hubnout ruce

 

Účinné je cvičení s malými činkami, pokud ale nechcete hned na začátku kupovat vybavení, vystačíte si i s vlastní vahou. Nejlepším přítelem vám v tomto případě budou klasické kliky, u kterých při správné technice neposílíte pouze ruce, ale také prsa, záda a břicho. Při cvičení s činkami doporučujeme menší zátěže, s větší zátěží přirozeně roste i objem svalstva a vy byste pak v důsledku mohla naopak začít řešit jak se zbavit svalů na rukou. \

 

Jaký je tedy závěr?

Pro zhubnutí paží doporučujeme změnit stravu,
zařadit do jídelníčku keto jídla a začít pravidelně cvičit
na vybrané partie. 

 

Jídla pro snadné zhubnutí paží najdete zde

 

 

 

 

 

Autor článku: Redakce Ketofit
Odborný tým se zaměřením na ryhlé hubnutí

Na hubnutí nebudete sami!

Přidejte se k nám, vzájemně se podporujeme, sdílíme recepty, výsledky a zkušenosti. Hubnutí je hned snadnější.

Přidat se do skupiny

Podpora / recepty / příběhy
Zeptejte se reálných uživatelek, jak jsou spokojené s KetoFit, jak se jim daří hubnout, kolik kilo zhubly.

Ketofit v médiích

Přesvědčete se o účinnosti našich produktů.

Hýčkejte se těmi nejlepšími jídly

Pravá česká chuť

Speciálně pro ženy

Extra účinek při hubnutí

Zlepšují pleť, vlasy a nehty

Proč hubnout s kvalitnejším KetoFit?