Ptejte se: +420 770 110 650


Jak zhubnout ruce? Stručný průvodce

Už vás nebaví před odchodem z domu zkoušet několik různých triček, abyste našla takové, ve kterém vaše ruce budou vypadat o něco hubenější? Cviky na paže obvykle bývají především doménou mužů, zatímco ženy se raději soustředí na to jak zhubnout stehna nebo jak zhubnout břicho, a tak ruce často opomíjejí.

Tyto partie se však nevyplatí podceňovat, ruce totiž začnou postupem věku ochabovat, což následně vede k tomu, že kůže povolí a vynikne podkožní tuk. Jaká je účinná cesta jak zhubnout ruce?

 

jak zhubnout ruce

Zaměřte se na stravu

Ať už chcete shodit tuk v jakékoliv tělesné partii, vždy je nutné se zaměřit na tělo jako celek a ruce nejsou žádnou výjimkou. Nicméně samotným posilováním rukou by se vám pouze podařilo získat svaly, avšak nedocílila byste štíhlých paží. Přímá cesta k dosažení viditelných výsledků totiž spočívá především v tom, že se podíváte na samotný důvod, proč se vám tuk v oblasti paží začal tvořit, a tím je nejčastěji strava.

Pokud vám téma výživy nic moc neříká, nezoufejte. V dnešní době nemusíte být odbornicí na stravování, abyste mohla zhubnout pomocí správného stravování, můžete k tomu totiž využít proteinové diety KetoFit. S ní nemusíte počítat kalorie, studovat nutriční tabulky ani hladovět. Vše potřebné dostanete naservírované jako na stříbrném podnose, a to včetně proteinových jídel, které si budete dopřávat pětkrát nebo dokonce šestkrát denně.

Všechny produkty KetoFit mají velmi unikátní složení, které je přímo uzpůsobené potřebám ženského těla, ale oblíbili si je i muži. Nejenže obsahují plno vitamínů a minerálů, ale také minimum sacharidů, což je základní předpoklad pro to, aby byla proteinová dieta skutečně účinná. Kvůli nízkému příjmu sacharidů se tělo dostane do stavu ketózy, kdy je nucené čerpat energii ze zásob, které si uložilo ve formě tuků, a tak je přirozeně spaluje - a vy hubnete. Keto dieta je v současné době nejúčinnější hubnutí.

Nezanedbávejte cvičení

Je jasné, že pokud hledáte způsoby jak se zbavit tuku v podpaží, na rukou či na prstech, tak vám samotná dieta sice pomůže, nicméně vaše svaly nezpevní. K tomu už budete potřebovat cviky na paže, ramena a záda, které se postarají o to, že vaše ruce budou hezky vytvarované a štíhlé. Mimo to vám pomohou získat lepší držení těla, díky čemuž vaše krásné ruce mnohem více vyniknou. 

jak hubnout ruce

 

Účinné je cvičení s malými činkami, pokud ale nechcete hned na začátku kupovat vybavení, vystačíte si i s vlastní vahou. Nejlepším přítelem vám v tomto případě budou klasické kliky, u kterých při správné technice neposílíte pouze ruce, ale také prsa, záda a břicho. Při cvičení s činkami doporučujeme menší zátěže, s větší zátěží přirozeně roste i objem svalstva a vy byste pak v důsledku mohla naopak začít řešit jak se zbavit svalů na rukou. \

 

Jaký je tedy závěr?

Pro zhubnutí paží doporučujeme změnit stravu,
zařadit do jídelníčku keto jídla a začít pravidelně cvičit
na vybrané partie. 

 

Jídla pro snadné zhubnutí paží najdete zde

 

 

 

 

 

216 hodnocení
4.8

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den