Dnes: SLEVA 25 % na všechny koktejly. Zadejte kód FitHity >> VYBRAT | Sleva 25 % na další jídla ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Kolik vývaru denně mohu jíst při keto dietě?

Nedokážete si představit den bez teplé polévky? Dobře si uvědomujeme, že jídelníček bez polévky není kompletní, a proto se snažíme výběr našich proteinových polévek KetoFit® neustále rozšiřovat. Díky tomu si můžete vybrat z 9 druhů proteinových polévek, které obsahují pouze 1,6 g sacharidů na porci a 60 % biologicky

V článku se dozvíte:

Nedokážete si představit den bez teplé polévky? Dobře si uvědomujeme, že jídelníček bez polévky není kompletní, a proto se snažíme výběr našich proteinových polévek KetoFit® neustále rozšiřovat. Díky tomu si můžete vybrat z 9 druhů proteinových polévek, které obsahují pouze 1,6 g sacharidů na porci a 60 % biologicky aktivních proteinů. Tyto polévky si při hubnutí s keto dietou můžete dopřát kdykoliv během dne a to jako jedno z 5 jídel.

A jak je to s vývarem při keto dietě? Čtěte dál...

Mohu si dát vývar při hubnutí?

Ano, určitě můžete. Čistý vývar můžete jíst buď samotný, nebo ho přidat do některé z našich proteinových polévek. Pokud jím doplníte některou z polévek KetoFit®, ještě více zvýrazníte její skvělou chuť. 

Kolik čistého vývaru denně můžete zařadit do vašeho jídelníčku, pokud shazujete přebytečná kila s některým z redukčních plánů KetoFit®?

  • 100 ml denně v hubnoucí fázi,

  • 200 ml denně ve stabilizační fázi.

Jaký vývar můžu použít?

Existuje nepřeberné množství receptů na různé typy vývarů. Jaké vývary se hodí do jídelníčku během hubnutí s keto dietou?

  • kuřecí vývar,

  • hovězí vývar,

  • zeleninový vývar.

Recept na dietní kuřecí polévku

Abyste nemuseli složitě hledat na internetu správný postup k tomu, jak si připravit dietní kuřecí polévku, prozradíme vám na ni jednoduchý a vynikající recept.

Co budete potřebovat na 1 porci polévky?

  • 100 ml kuřecího vývaru (připraveného z kuřecích prsou a kořenové zeleniny),

  • 1 porci kuřecí proteinové polévky KetoFit®,

  •  1 lžíci čerstvé petržele.

Dietní polévku z kuřete si zamilujete. Jaký je postup její přípravy? Nejdřív si uvařte kuřecí vývar. Na něho použijte nejen kuřecí maso, ale také čerstvou kořenovou zeleninu. Následně si připravte kuřecí polévku KetoFit® podle návodu uvedeného na obalu. Až ji budete mít hotovou, přidejte do ní kuřecí vývar a to včetně vařené kořenové zeleniny. Použijte pouze zeleninu, která je v keto dietě povolená. Můžete také přidat 50 g kuřecího masa z vývaru. Polévku podávejte s čerstvou petrželkou.

1 porce dietní kuřecí polévky obsahuje:  855 kJ, 30 g bílkovin, 6,6 g sacharidů a 4,9 g tuku.

V hubnoucí fázi si dietní kuřecí polévku podle receptu dopřejte maximálně 1krát denně.

Keto proteinová kuřecí polévka

 

Nechce se vám vařit vývar?

Dejte si samotnou originální kuřecí keto polévku KetoFit.

TIP: Rádi byste obohatili váš jídelníček o další lahodné polévky, které nenaruší vaši dietu?

Máme pro vás TOP 7 receptů na dietní polévky.