20% SLEVA na oblíbené produkty. Hledejte štítek FitDezert. Platí na nezlevněné. Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Kolik vývaru denně mohu jíst při keto dietě?

Nedokážete si představit den bez teplé polévky? Dobře si uvědomujeme, že jídelníček bez polévky není kompletní, a proto se snažíme výběr našich proteinových polévek KetoFit® neustále rozšiřovat. Díky tomu si můžete vybrat z 9 druhů proteinových polévek, které obsahují pouze 1,6 g sacharidů na porci a 60 % biologicky

Nedokážete si představit den bez teplé polévky? Dobře si uvědomujeme, že jídelníček bez polévky není kompletní, a proto se snažíme výběr našich proteinových polévek KetoFit® neustále rozšiřovat. Díky tomu si můžete vybrat z 9 druhů proteinových polévek, které obsahují pouze 1,6 g sacharidů na porci a 60 % biologicky aktivních proteinů. Tyto polévky si při hubnutí s keto dietou můžete dopřát kdykoliv během dne a to jako jedno z 5 jídel.

A jak je to s vývarem při keto dietě? Čtěte dál...

Mohu si dát vývar při hubnutí?

Ano, určitě můžete. Čistý vývar můžete jíst buď samotný, nebo ho přidat do některé z našich proteinových polévek. Pokud jím doplníte některou z polévek KetoFit®, ještě více zvýrazníte její skvělou chuť. 

Kolik čistého vývaru denně můžete zařadit do vašeho jídelníčku, pokud shazujete přebytečná kila s některým z redukčních plánů KetoFit®?

  • 100 ml denně v hubnoucí fázi,

  • 200 ml denně ve stabilizační fázi.

Jaký vývar můžu použít?

Existuje nepřeberné množství receptů na různé typy vývarů. Jaké vývary se hodí do jídelníčku během hubnutí s keto dietou?

  • kuřecí vývar,

  • hovězí vývar,

  • zeleninový vývar.

Recept na dietní kuřecí polévku

Abyste nemuseli složitě hledat na internetu správný postup k tomu, jak si připravit dietní kuřecí polévku, prozradíme vám na ni jednoduchý a vynikající recept.

Co budete potřebovat na 1 porci polévky?

  • 100 ml kuřecího vývaru (připraveného z kuřecích prsou a kořenové zeleniny),

  • 1 porci kuřecí proteinové polévky KetoFit®,

  •  1 lžíci čerstvé petržele.

Dietní polévku z kuřete si zamilujete. Jaký je postup její přípravy? Nejdřív si uvařte kuřecí vývar. Na něho použijte nejen kuřecí maso, ale také čerstvou kořenovou zeleninu. Následně si připravte kuřecí polévku KetoFit® podle návodu uvedeného na obalu. Až ji budete mít hotovou, přidejte do ní kuřecí vývar a to včetně vařené kořenové zeleniny. Použijte pouze zeleninu, která je v keto dietě povolená. Můžete také přidat 50 g kuřecího masa z vývaru. Polévku podávejte s čerstvou petrželkou.

1 porce dietní kuřecí polévky obsahuje:  855 kJ, 30 g bílkovin, 6,6 g sacharidů a 4,9 g tuku.

V hubnoucí fázi si dietní kuřecí polévku podle receptu dopřejte maximálně 1krát denně.

Keto proteinová kuřecí polévka

Keto proteinová kuřecí polévka

Nechce se vám vařit vývar?

Dejte si samotnou originální kuřecí keto polévku KetoFit.

TIP: Rádi byste obohatili váš jídelníček o další lahodné polévky, které nenaruší vaši dietu?

Máme pro vás TOP 7 receptů na dietní polévky.