Do pátku: SLEVA 25 % na VŠECHNY nezlevněné POLÉVKY pro rychlé hubnutí. Zadejte kód FastFit. Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Jak zhubnout před svatbou? Může to jít snadno a rychle

Svatba je významný den, na který chce být každá nevěsta perfektně připravena. Kromě pohádkových šatů a krásného účesu se chce cítit dobře i ve svém těle.

Svatba je významný den, na který chce být každá nevěsta perfektně připravena. Kromě pohádkových šatů a krásného účesu se chce cítit dobře i ve svém těle. Není tedy divu, že se mnoho nevěst, ale i družiček, rozhodne před svatbou shodit pár kilo. A díky keto dietě to může jít snadno a rychle.

Proč právě keto dieta?

Možná už jste zkoušeli zhubnout pomocí cvičení nebo různých diet. Pokud se vám to nepodařilo, nemusí to být vaše chyba. Pro mnoho lidí je velmi obtížné shodit váhu, pokud nepřepnou své tělo do stavu, kdy samo pálí tuky. A právě na tomto principu funguje keto dieta. Pro tento způsob hubnutí, kdy je v jídelníčku omezen příjem cukru a sacharidů, je důležitý stav “ketózy”, do kterého se naše tělo dostane. V tu chvíli začne čerpat energii z tuků a proces hubnutí startuje. 
 

Jedná se o přirozený proces, který není pro naše tělo nijak škodlivý a během vývoje lidstva byl poměrně běžný. Nejvíce sacharidů totiž přijímáme z rostlinné stravy, která historicky nebyla v zimních obdobích dostupná, tudíž si naši předci stavem ketózy procházeli pravidelně každý rok. 

Hubnutí bez trápení

Keto dieta s produkty KetoFit má jednu velkou výhodu – nemusíte se omezovat v tom, na co máte chuť. Vyřadit ze svého života potraviny s obsahem sacharidů a cukrů může být noční můra. Naše potraviny jsou ale vyrobené tak, aby zahnaly chuť na všechny vaše neřesti a ještě vám pomohly po cestě za štíhlou postavou ve svatebních šatech. 

V našem seznamu produktů nechybí třeba proteinové těstoviny, pečivo ani dezerty, takže se nemusíte bát, že byste v nějakém ohledu strádaly.

Stihnete to do svatby? 

Váš “den D” už je pomalu za rohem? Není třeba panikařit. Keto dieta je snadný a rychlý způsob, jak zhubnout. Díky vysazení sacharidů a cukrů z jídelníčku začne tělo během krátké doby spalovat tuky a vy se tak můžete těšit nejen z ubývajících kil na váze, ale i centimetrů na krejčovském metru.

S KetoFit se budete cítit skvěle

Potraviny KetoFit obsahují nejméně sacharidů, díky čemuž dokážete zhubnout i do svatby, která už je za rohem. Celý program navíc podporuje dlouhodobé zhubnutí, takže se budete moci těšit z vysněné postavy nejen na líbánkách, ale i po nich. A díky prémiovým látkám a vitamínům, které produkty KetoFit obsahují, se nemusíte bát, že by vaše tělo v průběhu diety utrpělo na kráse. I během hubnutí se totiž můžete cítit skvěle! 

Zbavte se zbytečných starostí

Svatba je krásný okamžik, na který se všichni zúčastnění těší, nese s sebou ale i množství příprav a starostí. Je potřeba zajistit místo svatby, hostinu, výzdobu nebo třeba šaty. A v tom shonu občas nezbyde čas ani chuť na plnohodnotné jídlo. 

Nestresujte se s tím, kdy a jak si mezi schůzkami stihnete dát oběd nebo svačinu. Vždy můžete sáhnout po některém z proteinových koktejlů KetoFit, které jsou dokonalou alternativou ke klasickému jídlu. Do kabelky si nezapomeňte přibalit proteinové tyčinky, kdyby vás přepadla chuť na sladké, a už vás během dne nemůže nic zaskočit. 

Užijte si svůj den bez výčitek

Pravidlem úspěšného hubnutí je, co možná nejstriktnější dodržování stanovené diety. Jsou ale události, které se bez malých prohřešků neobejdou. A mezi ně patří právě svatba. Novomanželský přípitek, rozkrojení dortu, slavnostní hostina – to jsou chvíle, které je potřeba si naplno užít bez výčitek. Je to váš velký den, tak si ho vychutnejte!

Malá rada na konec 

Nevěsty, až budete vybírat ideální svatební šaty, myslete na změnu postavy, která vás čeká. Ať už je to hubnutí břicha, boků či rukou, vaše míry se o nějaký ten centimetr změní. Zároveň nezapomeňte, že i ženská prsa jsou tvořena z velké části tukem. Může se tedy stát, že v průběhu hubnutí dojde k jejich zmenšení, což by vás nemělo zaskočit. 

Ta nejdůležitější rada ale zní – udělejte maximum pro to, abyste se ve svatební den cítila ve svém těle co nejlépe, nenechte si ho ale zkazit výčitkami a stresem z pár dietních prohřešků. S KetoFit to zvládnete!