Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Je keto dieta KetoFit ® vhodná i pro muže?

Ano, keto dieta KetoFit® je rozhodně vhodná i pro muže. Nenenchte se zmást naším růžovým logem. Pomocí keto diety můžou zhubnout přebytečná kila jak ženy, tak muži.

Je keto dieta vhodná pro muže?

 

Česká keto dieta KetoFit® je primárně určena ženám. To ale neznamená, že si na vynikajících nízkosacharidových jídlech nemůžou pochutnat také muži. KetoFit® jídla dokonale zaženou hlad a dodají organismu široké spektrum vitamínů, minerálů, prospěšné vlákniny a hlavně bílkovin pro podporu svalů. Hravě nahradí nezdravé obědy z fast foodů. 

Přestaňte se stydět za svoji postavu
Pánové, s Ketofit zhubnete

Stále více mužů začíná hubnout s keto dietou KetoFit®. Velkou zásluhu na tom má pestrý výběr našich speciálních jídel. Jsme česká firma, a proto víme, co českým mužům chutná. V našem sortimentu nechybí vylepšená verze tradiční svíčkové omáčky, nebo třeba kuře na paprice. Všechna proteinová jídla KetoFit®  obsahují nejnižší poměr sacharidů mezi keto dietami na českém trhu. Co to pro vás znamená? Velmi rychlý nástup ketózy, která vám pomůže zhubnout na vaši vysněnou váhu. Navíc v nich nenajdete zbytečné chemické látky a GMO.

Jídla KetoFit® pro aktivní muže a sportovce 

Pravidelně sportujete a nechutnají vám klasické proteinové nápoje? Vyměňte je za jídla KetoFit®. Mají vyvážené složení, které je nadupané bílkovinami, vitamíny a minerály pro ochranu a podporu růstu svalů. Zařaďte je do vašeho sportovního jídelníčku vždy, když budete mít problém dosáhnout doporučeného denního množství proteinu běžnou stravou. Na jídlech KetoFit® si můžete pochutnat kdykoliv během dne, nebo do 30 minut po sportu

Keto dieta pro muže

 

KETO JÍDLA PRO MUŽE

Jakou keto dietu pro muže zvolit?

Každý muž je jiný a má odlišné fitness cíle. Někomu stačí, když zhubne pár centimetrů v pase a někdo se chce trvale zbavit nezdravé obezity. Proto se nejdřív rozhodněte, jak moc chcete změnit vaši postavu. Konkrétní doporučení, jakou vhodnou keto dietu pro muže vybrat, potom záleží nejen na vašem hubnoucím cíli, ale také na vaší aktuální váze. 

  1. Máte váhu do 100 kg? 

Stačí si vybrat jeden redukční plán a následně dodržovat jeho jednotlivé fáze. Plány se liší především tím, kolik chcete celkově zhubnout. Můžete si vybrat ze 4 redukčních plánů KetoFit®. Které to jsou? 

 

  1. Máte váhu nad 100 kg?

Pokud je vaše váha vyšší než 100 kg, tak máte více možností, jak se zbavit přebytečných tukových polštářků s keto dietou KetoFit®. Vyberte si tu, která vám bude vyhovovat nejvíce. 

  • Konzumujte 5 produktů KetoFit® s vodou, 1 jídlo z povolených potravin pro stabilizační fázi a 500 g zeleniny denně.

  • Konzumujte 6 porcí produktů KetoFit® denně a 500 g zeleniny denně (nejrychlejší průběh hubnutí)

  • Konzumujte 5 produktů KetoFit® s mlékem.

Zaručené výsledky s keto dietou pro muže

TIP: Stále váháte, jestli je keto dieta vhodná pro muže? Mrkněte na úžasnou proměnu Tomáše. Dechberoucí příběh, který vás definitivně zbaví předsudků, že je KetoFit® jen pro ženy. 

Redukční plány KetoFit® podpoří rychlé hubnutí bez jojo efektu.
Přestaňte se bát růžové a zbavte se nevzhledné nadváhy pomocí keto diety. Buďte fit s KetoFit®.

CHCI ZHUBNOUT