Ptejte se: +420 770 110 650


Keto Recepty: Ketodezert - Laskonky

Co by to bylo za Vánoce, kdybychom si nemohli dopřát oblíbené keto cukroví. To naše je keto, low carb, nízkosacharidové. Vyzkoušejte rychlé keto laskonky bez mouky, cukru, ale za to plné zdravých tuků.

Recept:
 chod: keto cukroví vánoční
 počet porcí: 4 (8 laskonek)
• celková doba přípravy: 40 minut
• náročnost / obtížnost: snadné
• kuchyně: česká, keto vánoce

 

keto cukroví - laskonka
 

Suroviny pro keto laskonky 4 porce

4 porce = 8 laskonek

Těsto:

Náplň

  • 50 g kokosu
  • 100 g odtučněného tvarohu
  • Příchuť KetoFit kokos (1 tableta)

 

Postup - keto laskonky

Vánoční keto cukroví nebylo nikdy jednodušší. Keto laskonky připravíte za pár minut. Rozmixujte kakaové boby a slunečnicová semínka. Přidejte čoko koktejl, bílky a příchuťovou tabletu lískový oříšek rozpuštěnou v malém množství vody. Vše smíchejte a těsto nechte odpočinout alespoň hodinu v lednici. Na pečící papír tvarujte kolečka. Pomůže vám lžíce, kterou si namočíte do vody. Pečete na 180 stupňů cca 15 -20 min. Dále rozmixujte kokos s tvarohem a přidejte rozpuštěnou kokosovou tabletu. Poté už jen naplníte kolečka a zdravé keto laskonky jsou hotové. 

Výživové hodnoty keto laskonky:

1 porce (2 laskonky)

Energie 1205 kJ 
Sacharidy 5,5 g
Tuky 21 g
Bílkoviny 12 g 

Keto laskonku si můžete dopřát ke konci hubnoucí fáze proteinové diety, během stabilizační fáze častěji. Keto cukroví oceníte i při low carb stravování, kdy si chcete držet štíhlou linii. A pokud sportujete, bude keto laskonka výborný doplněk a zdroj kvalitních proteinů.

 
 

Doporučujeme:

Máte rádi vánoční keto cukroví a sladkosti? Vyzkoušejte také Panna Cottu, kdo ji ochutnal, říká, že je lepší jak z cukrárny. Najdete ji zde - Panna cotta KetoFit.

Mrkněte také na příběhy spokojených zákaznic, které už svá přebytečná kila shodily.
Zajímají vás další recepty? Podívejte se zde na kompletní seznam receptů.recepty KetoFitPříběhy a inspirace KetoFit

 

Vyzkoušeli jste už naše keto cukroví?
Ohodnoťte náš recept. Děkujeme.

 

 


 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den