Dnes: SLEVA 25 % na všechny koktejly. Zadejte kód FitHity >> VYBRAT | Sleva 25 % na další jídla ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Připravte své tělo na podzimní plískanice

Léto často chápeme jako období radosti a zábavy, kdy zapomínáme na všední starosti. Oproti tomu nadcházející podzim pro mnohé z nás kromě návratu do kolotoče povinností znamená také sníženou imunitu a nutnost dopřát si extra porci vitamínů. Existuje způsob, jak na tyto nepříjemnosti vyzrát?

V článku se dozvíte:

Začněte včas

Znáte pořekadlo až se zima zeptá, co jsi dělal v létě? Podobně to funguje i s přípravami na podzimní plískanice. Už během léta nebo na začátku podzimu je vhodné zásobit své tělo dostatkem vitamínů a do svého rozvrhu zařadit i čas pro pravidelnou pohybovou aktivitu. Pokud se začnete včas zabývat prevencí, je velká šance, že se vám vyhnou běžná nachlazení i vážnější onemocnění.

Kvalitní strava je základ

Jak vám potvrdí všichni odborníci na hubnutí a výživu, pokud nezměníme způsob našeho stravování, sebevětší dávky pohybu nás nezachrání. Pestrý jídelníček je zkrátka základ. Nezapomínejte na ovoce, zeleninu, zdravé tuky a potraviny bohaté na bílkoviny, naopak většímu množství sacharidů se raději vyhněte.

Pozor bychom si měli dát také na dostatek vitamínů. Obzvlášť na podzim a v zimě můžeme mít problém s nedostatkem vitamínu D, který se vytváří především při vystavení kůže slunečnímu záření. Jeho nedostatek má vliv na hormonální rovnováhu našeho těla, na správné fungování kardiovaskulárního systému i na nižší mentální výkonnost. Zároveň při nedostatku vitamínu D naše tělo nedokáže zpracovávat vápník, takže může dojít k řídnutí kostí (osteoporóze). Ta se u žen vyskytuje až dvakrát častěji než u mužů a může vést i k velmi nepříjemné zlomenině krčku stehenní kosti, po které více než 20 % pacientů do roka umírá na navazující komplikace.

Proteinové doplňky jako podpora imunity

Nedostatek vitamínů a minerálů jsme si často zvykli dohánět používáním potravinových doplňků. Napadlo vás ale někdy, že byste správné fungování organismu podpořili jedním komplexním přípravkem? Často se zdá, že to nejde, ale není to tak úplně pravda. Pokud byste rádi podpořili celkovou vitalitu vašeho organismu, vyzkoušejte proteinové doplňky.

Proteinové koktejly nejsou určeny jen pro kulturisty a fitness nadšence, jak si mnoho lidí myslí. Naopak jsou vhodné opravdu pro každého: pomáhají s budováním svalů, s regenerací po cvičení, představují odlehčení jídelníčku a podporují zdravé fungování našeho těla. Proteinové koktejly KetoFit navíc byly vyvinuty speciálně pro ženy a kromě nejnižšího obsahu sacharidů na trhu nabízejí také unikátní komplex 26 vitamínů a minerálů, které snižují míru únavy, přispívají k normální činnosti nervové soustavy, příznivě ovlivňují činnost hormonů štítné žlázy nebo plodnost.

Proteinové výrobky KetoFit pokrývají více než 47 % referenční hodnoty příjmu výše zmiňovaného vitamínu D nebo více než 23 % RHP kyseliny listové. Ta je v našem těle důležitá mimo jiné pro metabolismus aminokyselin, ze kterých se skládají bílkoviny a potažmo i celé naše tělo. Kyselinu listovou získanou ze stravy je organismus schopný vstřebat přibližně z 50 %, kdežto ve formě potravinových doplňků se vstřebatelnost blíží 100 %.

Nezanedbatelný je také obsah omega 3 mastných kyselin, které mají prokazatelně pozitivní vliv na činnost srdce i mozku. Ačkoliv jsou tedy výrobky KetoFit určeny primárně na hubnutí, obsahují všechny podstatné složky potravy a mohou tak sloužit i jako kompletní náhrada stravy, aniž by došlo ke snížení imunity.

Nemusíte spoléhat jen na koktejly

Dostatek proteinů si nemusíte dopřávat jen pomocí proteinových koktejlů. V nabídce dnes už najdeme mnoho jídel se zvýšeným obsahem proteinů, které jednoduše zařadíme do našeho běžného jídelníčku. Oblíbenou svačinou jsou proteinové tyčinky, ale můžeme si dopřát i proteinové těstoviny nebo proteinové pečivo.

Proteinové výrobky značky KetoFit jsou určené primárně pro proteinovou dietu, ale zároveň díky jedinečnému složení dodává tělu všechny potřebné vitamíny a živiny. Proto s KetoFit nemusíte hubnout jen do plavek, ale můžete si pro životní změnu zvolit i podzimní období bez obavy z toho, že by přísná dieta ohrozila váš imunitní systém.

Když budete dobře vypadat, budete se i dobře cítit

Jedno moudro říká, že pokud potřebuje duševní vzpruhu, pomůže vám dát si sprchu a umýt si vlasy. Budete se divit, ale většinou to opravdu funguje jednoduše řečeno pokud budete dobře vypadat, bude se cítit lépe. Proti podzimním splínům dobře zafunguje i rtěnka v hezkém odstínu nebo nový kabát.

Pokud ale chcete vypadat a cítit se dobře, zaměřte se na dlouhodobou podporu zdravého vzhledu pokožky, vlasů i nehtů. I s tím vám může pomoci KetoFit. Měď přispívá k normální pigmentaci pokožky i vlasů, selen a zinek podpoří růst vlasů i nehtů, díky jódu bude pokožka vypadat lépe.

Přidejte úsměv a věnujte se přítomnému okamžiku

Pozitivní myšlení je také dobrým způsobem, jak se vyhnout špatné náladě nejen na podzim. Nemusíte přitom věřit na nejrůznější afirmace, stačí, když se budete s radostí věnovat nějaké oblíbené činnosti. Může to být plavání, čtení knížky nebo pečení koláčů, důležité je především to, abyste se na tuto činnost soustředili a užívali si ji naplno.