Do pátku: SLEVA 25 % na VŠECHNY nezlevněné POLÉVKY pro rychlé hubnutí. Zadejte kód FastFit. Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Je vhodné držet keto dietu na podzim?

Kdy je nejlepší čas začít s dietou? Právě teď! Podzim může být skvělým obdobím pro změnu životního stylu pro ty, kteří si léto chtěli užít naplno se všemi příležitostmi ke grilování nebo ochutnávání místních specialit na dovolené. Podzimní hubnutí nabízí příležitost vykročit správným směrem, ale je potřeba se vyrovnat s některými překážkami, jako jsou častější nachlazení a snížená imunita.

Keto dieta je na podzim více než vhodná.

Keto dieta je pro podzimní období skvělou volbou.

Hubnutí na podzim má svá specifika

Za nový začátek a vhodnou dobu k předsevzetím často považujeme přelom kalendářního roku. Podobně magickým datem však bývá i první školní den a návrat k rutině běžných dní po prázdninovém chaosu. Podzimní hubnutí ale může být spojeno s určitými riziky.

Právě během podzimního a zimního období mnoho z nás postrádá motivaci k pravidelnému cvičení. Přece jen, když je venku teplo a svítí sluníčko, je jednodušší jít si zaběhat, zajezdit si na kole nebo kolečkových bruslích nebo si o víkendu užít delší procházku. Naopak podzim a zima svádí spíš k tomu zachumlat se do deky s hrnkem teplého čaje. Dobrou zprávou je, že s Ketofit není pro hubnutí nutné cvičit, v prvních dnech diety se dokonce větší fyzická zátěž nedoporučuje.

S keto dietou se skvěle hubne i na podzim.

 

Chci hubnout bez hladu a dřiny v posilovně!

Nedílnou součástí diety je také změna jídelníčku. To často znamená pročítání etiket na potravinách, počítání kalorií, studium obsahu sacharidů a bílkovin. Chvíli to trvá, než si najdeme vlastní vhodný způsob stravování. Nebo se můžeme spolehnout na odborníky, kteří vyvinuli Ketofit jako plnohodnou náhradu stravy pro ty, kteří chtějí účinně a trvale zhubnout. Díky jejich dlouholeté poctivé práci vy už nemusíte počítat žádné kalorie ani zkoumat obsah tuku nebo cukru ve své stravě. A pokud se rozhodnete pro proteinovou dietu Ketofit, nemusíte se bát ani snížené imunity, protože vaše tělo spolu s chutným jídlem přijímá i dostatek vitamínů a dalších prémiových látek.

Keto dieta Ketofit vám nejen na podzim dodá potřebné vitamíny a minerály.

Posilujte imunitu s proteinovými doplňky

Přípravu na podzimní a zimní plískanice bychom měli zahájit co nejdříve, abychom s přehledem zvládli nálož bacilů i klesající teploty. Dostatek vitamínů a vyvážená strava prospívá našemu tělu a má pozitivní vliv na naše zdraví. Ve všech jídlech Ketofit najdete komplex 26 vitamínů a minerálů, které se postarají o celkovou vitalitu organismu během procesu hubnutí. Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, zinek se postará o normální metabolismus mastných kyselin i hezkou pleť, díky draslíku si udržíte normální krevní tlak.

Obsažené vitamíny, minerály a kolagen se postarají také o to, že v dobré kondici budou i vaše vlasy, nehty a pleť. Konkrétně za to mohou jód, niacin, měď, zinek a selen, které najdeme například v rybách, játrech nebo pivovarských kvasnicích. Díky optimálnímu poměru živin se vám s Ketofit nestane, že by vaše vlasy nebo pleť během hubnutí zešedly nebo se vám začaly lámat nehty.

Keto dieta navržená speciálně pro ženy

Odborníci navrhli proteinová jídla Ketofit s ohledem na specifické potřeby ženského organismu. Hubnutí, budování svalové hmoty i regenerace je pro muže jednodušší díky testosteronu, kterého mají mnohem více než ženy. Mužům s redukcí hmotnosti pomáhá především sport, u žen je to naopak změna stravy.

Při hubnutí ženy často bojují s chutí na sladké, které je způsobeno rozkolísanou hladinou cukru v krvi. Jídla Ketofit obsahují nejméně sacharidů ze všech podobných produktů, cukr nahrazují vlákninou, díky tomu se sníží glykemický index jídla. To vede k tomu, že se sníží produkce inzulínu, který se stará o hladinu cukru v krvi, takže mizí nejen chuť na sladké, ale také pocit hladu. S Ketofit tak můžete hubnout, i když sníte pět plnohodnotných jídel denně!

S produkty Ketofit již zhublo několik desítek tisíc žen, přečtěte si jejich zkušenosti a staňte se jednou z těch, kterým se díky proteinové dietě změnil život!

Potěšení z jídla si můžete dopřát i při hubnutí

Když se řekne ketonová nebo proteinová dieta, mnoho lidí si představí proteinové koktejly, které vám nahrazují všechny pokrmy. To vás může od podzimního hubnutí odradit, protože teplou polévku v chladných dnech nic nenahradí. U Ketofit je to jinak. Mezi nejoblíbenější jídla Ketofit diety patří omelety, polévky, ale také hamburgery nebo omáčky na těstoviny.

Nemusíte se bát ani mlsat. Vhodnou variantou je ovoce s nízkým obsahem sacharidů, jako jsou maliny, borůvky, červený rybíz, pomeranč nebo grapefruit, které kromě ukojení chuti na sladké poslouží také jako zdroj vitamínů, které jsou jako prevence proti podzimnímu nachlazení tolik potřeba. Můžete si dopřát také proteinové tyčinky nebo proteinovou čokoládu a pro přípravu domácích dezertů nebo snídaňových kaší se hodí příchuťové tablety Ketofit.

Nejste v tom sami

Změna životního stylu je velká věc. Přesto mnoho lidí nemá ve svém okolí vhodnou podporu své snahy, takže často dietu porušují nebo si řeknou, že dnes je jednodušší nejít cvičit. Pro zákazníky Ketofit existuje celá řada podpůrných prostředků, které jim pomohou na cestě k novému životu. Veškeré potřebné informace i odpovědi na všechny všetečné otázky vám zodpoví na infolince nebo emailu a po ukončení diety vám výživová poradkyně pomůže s přechodem na zdravou stravu připravovanou z běžných surovin. Můžete od ní získat dokonce jídelníček na míru.

Velmi aktivní je také facebooková skupina, kde se můžete s ostatními podělit o své úspěchy, vyměňovat si recepty nebo získat novou motivaci. Sdílená radost je totiž dvojnásobná.