Ptejte se: +420 770 110 650


Proteinové frappé
ledová káva s proteiny a bez cukru

Letní osvěžení pro každý den? Jedině proteinové frappé od KetoFit. Troufáme si tvrdit, že v létě se pro vás stane každodenním společníkem. Obsahuje pouze 0,6 g sacharidů, přitom je krásně slaďoučké! Navíc doplníte svému tělu 10 g bílkovin, 26 vitamínů a minerálů.

Je to jednoznačně dokonalé frappé. Skvěle se hodí pro každý den místo běžné kávy, pro low carb, pro proteinovou dietu (1. i 2. fázi), i pro sportovce pro doplnění proteinů.


Recept
 chod: nápoj
• počet porcí: pro jednu osobu
• celková doba přípravy: 5 minut
• doba tepelné úpravy: 3 minuty
• náročnost / obtížnost: snadné
• kuchyně: česká

proteinové frappé

 

Suroviny

Pro proteinové frappé

Proteinové frappé - recept

Pro přípravu proteinového frappé se skvělé hodí shaker - zajistí důkladné rozmíchání. Do shakeru nalijte 180 ml studené vody a nechejte v ní rozpustit příchuťovou tabletu. Přidejte odměrku proteinového koktejlu a vyšejkrujte. Následně přidejte porci připravené kávy a znovu vyšejkrujte. Větší sklenici naplňte z více než poloviny ledem a nalijte frappé.

Tip: Větší pěny dosáhnete pomocí ponorného mixéru.

Výživové hodnoty
proteinového frappé

Energie 210 kJ
Sacharidy 0,6 g
Tuky 0,5 g
Bílkoviny 10 g 

Proteinové frappé si můžete dopřát každý den jako náhradu běžné kávy, je vhodné pro hubnoucí i stabilizační fázi proteinové dietylow carb stravování a hodí se i pro sportovce pro doplnění proteinů.

 

Doporučujeme

Vyzkoušeli jste už ledově vychlazené proteinové frappé? Doporučujeme ochutnat i jednu z dalších vychlazených delikates - ledově vychlazenou panna cottu, nebo úžasné nanuky bez cukrů.

Mrkněte také na příběhy spokojených zákaznic, které už svá přebytečná kila shodily.
Zajímají vás další recepty? Podívejte se zde na kompletní seznam receptů.recepty KetoFitPříběhy a inspirace KetoFit 

 

Chutnalo vám proteinové frappé?
Ohodnoťte náš recept. Děkujeme.

 

 

 

 

177 hodnocení
4.9

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den