Přihlášení » Registrace » Ptejte se: +420 770 110 650


Proteinové frappé
ledová káva s proteiny a bez cukru

Letní osvěžení pro každý den? Jedině proteinové frappé od KetoFit. Troufáme si tvrdit, že v létě se pro vás stane každodenním společníkem. Obsahuje pouze 0,6 g sacharidů, přitom je krásně slaďoučké! Navíc doplníte svému tělu 10 g bílkovin, 26 vitamínů a minerálů.

Je to jednoznačně dokonalé frappé. Skvěle se hodí pro každý den místo běžné kávy, pro low carb, pro proteinovou dietu (1. i 2. fázi), i pro sportovce pro doplnění proteinů.


Recept
 chod: nápoj
• počet porcí: pro jednu osobu
• celková doba přípravy: 5 minut
• doba tepelné úpravy: 3 minuty
• náročnost / obtížnost: snadné
• kuchyně: česká

proteinové frappé

 

Suroviny

Pro proteinové frappé

Proteinové frappé - recept

Pro přípravu proteinového frappé se skvělé hodí shaker - zajistí důkladné rozmíchání. Do shakeru nalijte 180 ml studené vody a nechejte v ní rozpustit příchuťovou tabletu. Přidejte odměrku proteinového koktejlu a vyšejkrujte. Následně přidejte porci připravené kávy a znovu vyšejkrujte. Větší sklenici naplňte z více než poloviny ledem a nalijte frappé.

Tip: Větší pěny dosáhnete pomocí ponorného mixéru.

Výživové hodnoty
proteinového frappé

Energie 210 kJ
Sacharidy 0,6 g
Tuky 0,5 g
Bílkoviny 10 g 

Proteinové frappé si můžete dopřát každý den jako náhradu běžné kávy, je vhodné pro hubnoucí i stabilizační fázi proteinové dietylow carb stravování a hodí se i pro sportovce pro doplnění proteinů.

 

Doporučujeme

Vyzkoušeli jste už ledově vychlazené proteinové frappé? Doporučujeme ochutnat i jednu z dalších vychlazených delikates - ledově vychlazenou panna cottu, nebo úžasné nanuky bez cukrů.

Mrkněte také na příběhy spokojených zákaznic, které už svá přebytečná kila shodily.
Zajímají vás další recepty? Podívejte se zde na kompletní seznam receptů.recepty KetoFitPříběhy a inspirace KetoFit 

 

Chutnalo vám proteinové frappé?
Ohodnoťte náš recept. Děkujeme.

 

 

 

 

172 hodnocení
4.9

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :)
Michaela Callcentrum
29 let „Fungujeskvěle“
Než jsem vyzkoušela proteinovou dietu KetoFit, byl to boj. Časově náročné nakupování a příprava. Můžu říct, že KetoFit opravdu funguje. Všechno to zkoumání v obchodě, kolik tuků / kalorií jaký produkt obsahuje a následnou přípravu jídel, aby bylo všechno přesně odměřené, v KetoFit nemusím vůbec řešit.
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start.
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

potravina pro zvláštní výživu

ppl visa master maestro verification
Buďte s námi každý den