Dnes: Nakupte VíceZaMéně > množstevní slevy až 30 % u většiny produktů >> Vybírejte ZDE

Z nejisté boubelky (99 kg) za 2 měsíce odhodlaná fit učitelka tělocviku díky KetoFit.

Do hubnutí s KetoFit a Prima ŽENY se Iva pustila, když ručička na váze ukazovala 99 kg. Trápily ji zdravotní problémy spojené s obezitou, stěží vyšla do schodů a scházelo jí také sebevědomí. Přesto se do keto diety pustila s vervou a první výsledky se dostavily už po pár dnech.

Jednotlivé týdny hubnutí Ivy s keto dietou KetoFit si můžete také prohlédnout a inspirovat se v magazínu Prima ŽENY. Zjistíte, co vše jedla, co jí chutnalo, jak postupovala a jak dosáhla své životní změny nejen fyzické.

Recenze keto diety Prima ŽENY

Jednotlivé týdny hubnutí

Na startu do nového života

Na začátku Ivu potrápila tzv. keto chřipka, kterou ženy v recenzích  keto diety někdy zmiňují, ale po pár dnech odezněla a naopak následoval příval energie. Další Iviny zkušenosti s KetoFit jsou velmi pozitivní. „Svůj život jsem změnila od základů, dnes je ze mně jiný člověk,“ shrnuje svou dosavadní cestu.

Ivin jídelníček se na začátku skládal pouze z jídel KetoFit, která obsahují minimum sacharidů, ale za to velké množství bílkovin, díky kterým nehrozí ani během diety pocit hladu. Navíc všechna jídla obsahují velké množství vitamínů a minerálů, které přispívají k normálnímu fungování těla i při vyšší zátěži organismu během diety. I proto uživatelky v recenzích keto diety označují KetoFit jako nejlepší keto dietu pro ženy na trhu.

Malé hříchy nevadí

Kromě zdravotních obtíží (ne kvůli dietě) provázely během hubnutí Ivu i osobní problémy, na které vás žádné recenze keto diety nepřipraví. Možná to byl důvod, proč se jí někdy nepodařilo jídelníček dodržet na 100 % a sklouzla k nezdravému jídlu.

To se může stát každému a pokud se jedná pouze o občasný hřích, hubnutí se nezastaví. I když vás pronásleduje chuť na sladké, nemusíte se uchylovat k nezdravým pochoutkám. KetoFit myslí i na takové chvíle a v nabídce proto najdete mnoho dezertů, jako je například Ivina oblíbená jahodová tyčinka.

Dnes je Iva sama se sebou spokojená a podle svých slov doslova září. Kromě keto jídelníčku se s chutí vrhla i na cvičení a ke svým původním předmětům si přibrala i aprobaci učitelky tělocviku.

Autor článku: Redakce Ketofit
Odborný tým se zaměřením na ryhlé hubnutí

Na hubnutí nebudete sami!

Přidejte se k nám, vzájemně se podporujeme, sdílíme recepty, výsledky a zkušenosti. Hubnutí je hned snadnější.

Přidat se do skupiny

Podpora / recepty / příběhy
Zeptejte se reálných uživatelek, jak jsou spokojené s KetoFit, jak se jim daří hubnout, kolik kilo zhubly.

Ketofit v médiích

Přesvědčete se o účinnosti našich produktů.

Hýčkejte se těmi nejlepšími jídly

Pravá česká chuť

Speciálně pro ženy

Extra účinek při hubnutí

Zlepšují pleť, vlasy a nehty

Proč hubnout s kvalitnejším KetoFit?