Dnes: SLEVA 25 % na všechny koktejly. Zadejte kód FitHity >> VYBRAT | Sleva 25 % na další jídla ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

S čím jíst nízkosacharidová keto jídla v F1

Pustila jste se do hubnutí s keto dietou a výrobky Ketofit? Nejste si jistá, jak můžete jednotlivá jídla správně kombinovat? Přinášíme Vám přehled těch nejoblíbenějších kombinací.

V článku se dozvíte:

Keto receptář, s čím si dát chleba Ketofit, svíčkovou omáčku, kuře na paprice nebo konjakové těstoviny v F1.

První fáze přináší při keto dietě s Ketofit nejvýraznější výsledky ve formě úbytku váhy a centimetrů, a to, aniž byste se musely trápit hlady nebo v posilovně. Důležité je držet sacharidy na minimální výši a nezapomínat ani na nutný kalorický deficit. S jídly Ketofit se složitému počítání poměru makroživin či vašeho energetického výdeje vyhnete! Přichází však otázka, s čím vším si Ketofit výrobky v F1 můžete dát. Přinášíme vám zaručené a vyzkoušené tipy, s čím je možné kombinovat oblíbená jídla Ketofit!

Keto chléb extra semínkový Ketofit

Pokud vám chybí u snídaně při keto dietě pečivo, je keto chléb ideální volbou. Dopřát si jednu porci denně, což jsou dva krajíce můžete už v první fázi keto diety. Ačkoli je sám o sobě vláčný a velmi chutný, suchý chléb nezní zrovna lákavě. Kromě povolené zeleniny v F1 si jej můžete dopřát třeba s trochou másla či margarínu, a to v rámci povolených přidaných tuků. Ještě vhodnější jsou však pomazánky na bázi bílého jogurtu či středně tučného tvarohu, které si můžete dochutit nejen solí či kořením, ale hlavně čerstvými bylinkami. Skvěle chutná keto chléb s tenkou vrstvou tvarohu a čerstvou pažitkou!

Keto chléb s jahodovým džemem

Vychutnejte si keto chléb třeba na sladko k snídani.

Ráda byste si po ránu dopřála trochu toho sladkého? Samozřejmě můžete! Zkuste některý z Ketofit džemů bez přidaných cukrů, které mají svěží chuť. V případě, že jste zvyklá na sladší džemy či marmelády, můžete si je trochu dosladit stévií, erythritolem či jinou přírodní náhradou cukru.

Keto chleba si dejte v F1 s:

 • povolená zelenina pro F1,

 • trocha másla (maximálně 1 lžíce na den),

 • tvarohová pomazánka (tenká vrstva),

 • džemem bez přidaných cukrů.

Recepty na chutné keto snídaně

Svíčková omáčka Ketofit

Mezi velmi oblíbené patří pokrmy patří svíčková omáčka, kterou můžete již od první fáze keto diety s Ketofit. Navíc je její příprava je opravdu velmi rychlá a jednoduchá. Jakou přílohu však k svíčkové omáčce zvolit, abyste se zasytila a zároveň držela sacharidy na uzdě?

Svíčková omáčka patří k velmi oblíbeným obědům

Dopřejte si při dietě i českou klasiku jako je svíčková omáčka.

Skvělou volbou jsou konjakové těstoviny, které obsahují jen minimum sacharidů a jejich příprava trvá jen pár minut, a to bez zdlouhavého vaření. Svíčkovou omáčku připravovanou z vody s konjakovými těstovinami pak můžete dochutit třeba citronem. Velkou výhodou konjakových těstovin je, že si můžete dovolit celou porci omáčky i těstovin, aniž byste se musela obávat o své hubnutí.

Jestliže máte chuť a čas si trochu více pohrát s přílohou ke svíčkové omáčce, můžete vyzkoušet i úspěšný keto knedlík, který připravíte podle velmi jednoduchého receptu z Ketofit omelety. Další možností jsou proteinové těstoviny ve formě fusilli nebo risoni. V tomto případě je však nutné počítat s tím, že potřeba porce půlit. Tedy k jednomu jídlu si dát půl porce proteinových těstovin a polovinu množství omáčky.

Svíčkovou omáčku Ketofit si v F1 dejte s:

 • konjakovými těstovinami,
 • keto knedlíkem,
 • s proteinovými těstovinami fusilli nebo risoni,
 • s povolenou zeleninou pro F1.

Kuře na paprice Ketofit

Mezi české klasiky patří bezesporu i kuře na paprice, to dokazuje vysoká popularita této omáčky mezi zákaznicemi. Obdobně jako u výše uvedené svíčkové omáčky je tento pokrm vhodný už od F1 a je nejčastěji podáván s konjakovými těstovinami, keto knedlíkem, ale i s upečenou omeletou. Vhodné je jej doplnit doporučenou zeleninou, která přidá pokrmy nejen barevnou pestrost, ale i chuťovou vyváženost.

S čím si dát kuře na paprice?

Kuře na paprice si můžete dopřát třeba s keto knedlíkem.

Stejně jako u svíčkové omáčky i v případě kuřete na paprice platí, že pokud jako přílohu použijete konjakové těstoviny, můžete si dopřát už v F1 celou porci omáčky i těstovin. Pokud si jako přílohu připravíte keto knedlík, proteinové těstoviny nebo upečenou omeletu, je nutné porce rozdělit na polovinu.

Kuře na paprice si dejte v F1 s:

 • konjakovými těstovinami,

 • keto knedlíkem,

 • proteinovými těstovinami fusilli nebo risoni,

 • proteinovou omeletou,

 • s povolenou zeleninou pro F1.

Konjakové těstoviny Ketofit

Kromě toho, že můžete konjakové těstoviny použít jako přílohu k různým omáčkám, je možné z nich připravit řadu dalších zajímavých pokrmů vhodných pro první fázi.

Máte chuť na sladké? Vyzkoušejte konjakové těstoviny s některým z našich keto džemů bez přidaného cukru. Skvělé jsou konjakové špagety s borůvkovým džemem a lžičkou strouhaného tvarohu.

Konjakové těstoviny lze použít třeba jako náhradu nudlí do polévky, stačí si odebrat část porce a nakrájet je na menší kousky. Tím však jejich využití nekončí, protože si z nich můžete připravit i chutný těstovinový salát, stačí přidat třeba špenát, sůl a kapku olivového oleje.

Velmi oblíbenou přílohou jsou konjakové těstoviny k restované nebo grilované zelenině, jež povolena pro první fázi.

Velkou výhodou konjakových těstovin v první fázi keto diety je skutečnost, že si můžete dopřát jak celou porci přílohy, tak i omáčky, polévky či zeleniny v jednom jídle, aniž byste ohrozila své hubnutí.

Populární mezi zákaznicemi jsou pak i zapékané konjakové těstoviny se zeleninou a vaječnými bílky. Tak která low carb inspirace bude vaší dnešní večeří?

Konjakové těstoviny si v F1 dejte s:

 • s proteinovými omáčkami,
 • do polévek,
 • s džemem bez přidaného cukru,
 • zapečené s bílkem a zeleninou,
 • s čerstvou zeleninou jako salát,
 • čistě s restovanou zeleninou.
Proteinové těstoviny si můžete dopřát každý den!

Proteinové a konjakové těstoviny vás zasytí i s minimem sacharidů.

TIP: Zdá se vám nabídka omáček málo bohatá? Použijte pro přípravu omáčky vaši oblíbenou polévku, přidejte méně tekutin a podávejte ji se zeleninou, keto knedlíkem, celerovými hranolky či konjakovými těstovinami.

Jak je vidět výše, každý den s keto dietou může být jiný. Nemusíte se tak obávat, že by se vám keto jídla Ketofit přejedla a vy ztratila motivaci pro hubnutí. Pokud potřebujete více inspirace podívejte se na naši ukázku všedního dne v F1.

Shrnutí: Příprava Ketofit pokrmů je velmi jednoduchá, abyste však měla stále rozmanitý jídelníček a vyhnula se při dietě chutím na něco jiného, je vhodné vyzkoušet i některý z řady ověřených receptů našich zákaznic. Inspiraci najdete nejen na webu Ketofit, ale i v naší uzavřené facebookové skupině.

 

Vybírejte z výhodných balíčků