Dnes: SLEVA 25 % na všechny koktejly. Zadejte kód FitHity >> VYBRAT | Sleva 25 % na další jídla ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Můžu čokoládu při ketodietě?

Můžu čokoládu při ketodietě? Závislost na sladkém je často největší překážka v cestě za vysněnou postavou. Celý den se držíte redukčního plánu, ale večer to přijde. Nekontro

V článku se dozvíte:

 Zpět na všechny dotazy  

Závislost na sladkém je často největší překážka v cestě za vysněnou postavou. Celý den se držíte redukčního plánu, ale večer to přijde. Nekontrolovatelné chutě na sladké. Myslíte si, že jeden čtvereček čokolády stačí, ale najednou zmizí celá tabulka. Tohle je klasický scénář, ale díky našemu plánu KetoFit se již nemusí opakovat!

Jak mám ovládat chutě na sladké? Můžu je zahnat čokoládou? Které sladkosti či čokoládu si mohu při hubnutí dopřát, a které ne? Jaký je rozdíl mezi proteinovými a klasickými sladkostmi?

 

Hubnete-li s keto dietou KetoFit, nezvladatelné chutě na sladké by měly během krátké doby zmizet. Pravidelný přísun kvalitních bílkovin v jídlech vám přinese pocit sytosti po celý den. Ovšem pokud i tak přijde chuť na sladké, tak proč ne! S keto dietou KetoFit si můžete během dne dopřát různá sladká jídla a stále být v ketóze.

Čokoládu v ketodietě můžete, ale pouze proteinovou, extra nízkosacharidovou!

Klasická čokoláda obsahuje 3x větší množství sacharidů (až 70%) než speciální proteinová čokoláda a 6x menší podíl bílkovin. Její konzumací tělu dodáte během krátké doby spoustu cukru a tuku, tím se hubnutí a ketóza zcela zastaví. Nové nastartování ketózy může trvat několik dní.

Nahraďte běžné čokolády nízkosacharidovou keto čokoládou. Proteinová low carb čokoláda KetoFit obsahuje nadstandardních 36 % kvalitních proteinů, vysoký podíl vlákniny a jen zanedbatelné množství sacharidů. Díky tomuto unikátnímu složení se čokoláda KetoFit hodí do redukčního režimu keto diety a neohrozí proces ketózy.

Proteinová čokoláda při keto dietě

 

Kolik si můžu dopřát low carb čokolády denně?

  • V hubnoucí fázi keto diety si můžete dopřát 5 g low carb proteinové čokolády.
  • Ve stabilizační fázi 15 g denně.

Čokoládu už jsem dnes měla, ale chutě mám stále
Chutě na čokoládu můžete skvěle uspokojit i čoko produkty KetoFit se skvělou čokoládovou příchutí. Jako milovníka čokolády vás rozhodně osloví čoko proteinový koktejl, proteinová čoko kaše a proteinové tyčinky.

Vyzkoušejte také Protein Roll
60% čokoláda a křupavý oplatek

Jemné čokoládové tyčinky s křupavým oplatkem uprostřed Protein Roll si zamilujete na první křupnutí. Jsou skvělé při keto dietě i fit životním stylu, obsahují pouze 2,2 g sacharidů v porci a 29 % proteinů.

Čokoládové tyčinky Protein Roll

Čokoládové proteinové tyčinky nahradí jedno jídlo

KetoFit proteinové tyčinky obsahují kolem 46 % kvalitních bílkovin, mají skvělou sytící schopnost, nahradí tak jedno hlavní jídlo. Zároveň mají minimum sacharidů, můžete mlsat zcela bez výčitek. Proteinové tyčinky si v plánu KetoFit můžete dopřát 1x denně v 1. fázi keto diety a 2-3x denně v druhé fázi.

Proteinové čokok kokosové tyčinky

 

Pozor na protienové tyčinky ze supermarketů
Neobsahují většinou dostatek kvalitních proteinů a ve složení mají až 7x větší obsah sacharidů (30-60 %) a mnohdy i vysoký obsah cukrů. Při konzumaci takové tyčinky by se proces ketózy zastavil. To ani nemluvíme o běžných sladkostech, které jsou pak pro vás jako cukrová a tuková bomba bez jakýchkoli živin.

Jste hodně na sladké?

Pokud jste nekoneční sladomilové, tak nezoufejte, s KetoFit si můžete udělat celý sladký den a přitom stále hubnout v plné ketóze.

Příklad sladkého dne s KetoFit

Snídaně: Panna cotta

Svačina: Koktejl Kokosový sen

Oběd: Čoko kaše

Svačina: Keto croissant

Večeře: Čoko proteinový koktejl

 

Je úžasné, že při keto dietě KetoFit můžete mlsat bez výčitek a přitom hubnout. Důležité ale je mlsat chytře a bez zbytečných sacharidů.

Související otázky

   Je keto dieta bezpečná?

   Budu hubnout ve 2. fázi keto diety?

   Mohu při keto dietě ořechy?

   Jaká dochucovadla mohu při ketodietě použít?

 

 

 Zpět na všechny dotazy