Ptejte se: +420 770 110 650


Jak zhubnout po 40?
Rady a tipy, které jistě zaberou!

Jak hubnout po 40

Jestliže už jste oslavila své 40. narozeniny a trápí vás pár kilo navíc, tak už jste se jistě přesvědčila o tom, že to není tak lehký úkol, jako když vám bylo 20. Tehdy stačilo přestat jíst večer a začít se trochu pohybovat a kila šla dolů zcela přirozeně.

Nicméně váha ve 40 letech snadněji roste, než aby klesala, což je způsobeno především tím, že se bazální metabolismus s přibývajícím věkem postupně zpomaluje. Nic však není nemožné, a pokud se budete řídit našimi tipy jak zhubnout po 40, tak se vám vaši vysněnou figuru jiste získat podaří.

Ujasněte si, proč chcete zhubnout

Pokud jste si dosud, i když nevědomky, udržovala nějaký životní styl, pak bude nejspíš příčinou toho, proč vám baculatá stehna nebo velké břicho po čtyřicítce začaly dělat problémy. Určitě byste se tedy měla připravit na to, že budete muset učinit nějaké změny. Nicméně po tolika letech určitých zajetých praktik se těžko zvyká na nový režim, proto je třeba si v mysli udělat opravdu jasno v tom, proč to celé děláte, abyste při první slabé chvilce nesklouzla zpět ke svým starým návykům.

Sledujte svůj pitný režim

Ještě předtím, než se pustíte do hubnutí, a samozřejmě i během něj, se zaměřte na svůj pitný režim. Spousta žen mívá pocit, že jsou baculaté, a přitom se mnohdy jedná pouze o zásoby vody, které si tělo tvoří, protože ho v tomto ohledu zanedbáváte. Mimo to se při spalování tuku dochází k uvolňování toxinů a další látek, které je třeba z organismu dostat ven spolu s močí. Zapomeňte však na nárazové pití obrovského množství vody, tím byste ledviny pouze zatížila, a tak byste spustila vylučování cenných vitamínů a minerálů, které jste ještě nestihla zpracovat.


jak zhubnout po 40

Spotřebu alkoholu snižte na minimum

Když mluvíme o pitném režimu, tak máme pochopitelně na mysli čistou vodu nebo čaj. Sladké limonády a především alkohol přibírání na váze po 40 i v jakémkoliv jiném věku pouze podpoří. Jedná se totiž o takzvané prázdné kalorie, což znamená, že tyto nápoje vašemu tělu sice dodají spoustu energie, ale nijak vás nezasytí. Několik drinků se tedy může z hlediska přísunu energie klidně rovnat i celé večeři, a když se pak ještě normálně najíte, máte takový přebytek, že se logicky musí někam uložit do zásoby, a to v podobě tuku.

Přečtěte si více o tom, jaký má alkohol vliv na obezitu.

Dejte se do pohybu

Bohužel nemůžete očekávat, že se vaše postava ve 40 bude transformovat jen poté, co začnete pít více vody a méně alkoholu. V tomto věku v těle probíhá plno hormonálních změn, kvůli kterým je hubnutí mnohem těžší, a tak se neobejdete bez pravidelného pohybu.

Mezi efektivní aktivity patří například:

  • plavání
  • běh
  • rychlá chůze
  • jízda na kolečkových bruslích či na kole

Pokud chcete také vytvarovat svaly, zkuste různé posilovací cviky s vlastní vahou jako například pilates nebo power jógu, při které si současně můžete vyvážit i hormony.

Zvolte vhodnou dietu

Co se týče způsobů jak zhubnout, tak je dieta po 40 naprosto klíčová. Můžete totiž splnit všechny předchozí kroky, ale pokud si pak večer smlsnete na obrovské porci zmrzliny nebo uzeninách, nemůžete očekávat žádné výrazné výsledky. Neznamená to však, že musíte hledovět, tedy alespoň pokud si zvolíte moderní nízkosacharidovou dietu KetoFit. S ní si totiž dopřáváte pět nebo dokonce šest jídel denně a přesto hubnete, jelikož se díky speciálním pokrmům KetoFit dostanete do stavu ketózy, při kterém se tělesné zásoby energie vyčerpávají, a tak se tuky přirozeně spalují - a vy ve výsledku hubnete. Můžete se inspirovat jídelníčkem na hubnutí a spoustou receptů od KetoFit.

Proteinová jídla Ketofit

 

 

Proteinová dieta KetoFit - chci také zhubnout

 

 

 

 

 

 

143 hodnocení
4.9

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den