Dnes: Nakupte VíceZaMéně > množstevní slevy až 30 % u většiny produktů >> Vybírejte ZDE

Koktejly a nápoje na hubnutí aneb Jaké jsou ty nejlepší?

Kila navíc vám přidělávají vrásky na čele, vy byste se jich ráda konečně zbavila a zase si oblékla oblečení, které teď leží na dně skříně. Vyzkoušela jste nejednu dietu, ale výsledek skoro žádný. Kromě toho, že máte hlad, vám jídla ani moc nechutnají. Co je takhle doplnit o koktejly na hubnutí, které hravě nahradí i hlavní jídlo a jsou dostupné v mnoha příchutích?


Vyzkoušejte koktejly na hubnutíNápoje a koktejly na hubnutí podpoří vaše snažení.

Hubnutí vyžaduje trpělivost

Ačkoli v to všichni doufáme a v ideálním případě bychom se ráno probudili o několik kilogramů lehčí, zhubnout se nedá přes noc. Je to běh na dlouhou trať, který můžete vyhrát jen díky trpělivosti, a také díky tomu, že si vyberete ten správný způsob.

Tělo je třeba dostat do kalorického deficitu, což znamená minimalizovat příjem sacharidů, které slouží jako zdroj energie pro naše tělo. Když jejich uloženou zásobu vyčerpáte, tělo bude muset sáhnout jinam. Vy se dostanete do zmiňovaného deficitu, začnete hubnout tukové zásoby a brzy uvidíte výsledky. A právě s tím vám mohou i pomoci i zmiňované koktejly na hubnutí.

Jak mohou s hubnutím pomoci koktejly?

Hubnoucí koktejly jsou bohaté na proteiny, chudé na sacharidy, obsahují i řadu dalších prospěšných látek, které naše tělo potřebuje. Díky nim snadno snížíte denní příjem sacharidů, a ještě si pochutnáte. Vybírat můžete z několika příchutí, na své si přijde každý.

Platí to i u hubnoucích koktejlů Ketofit, které jsou vysoce kvalitní, dostupné ve více než 18 příchutích a zasytí vás. Obsahují 3 druhy vysoce kvalitních proteinů 65 %, 4 druhy kvalitní vlákniny, 26 vitamínů a minerálů a nejméně sacharidů ze všech proteinových nápojů na hubnutí. Když je smícháte s vodou, obsah sacharidů se pohybuje od 0,9 g na porci.

Výživové hodnoty a složení na 1 porci

Připraveno ve vodě

Připraveno v mléce

Energie kJ/kcal

350,3 kJ/83 kcal

Energie kJ/kcal

843 kJ/200 kcal

Tuky

0,8 g

Tuky

5,5 g

Z toho nasycené mastné kyseliny

0

Z toho nasycené mastné kyseliny

2,4 g

Z toho polynenasycené mastné kyseliny

0,8 g

Z toho polynenasycené mastné kyseliny

1,32 g

Sacharidy v porci

0,9 g

Sacharidy v porci

12,4 g

Z toho cukry

0,2 g

Z toho cukry

12 g

Vláknina

2,8 g

Vláknina

3,3 g

Bílkoviny

16,3 g

Bílkoviny

24,2 g

Sůl v porci

0,8 g

Sůl v porci

0,8 g

 Výživové hodnoty koktejlu Ketofit.

Koktejl místo jídla

Proteinové koktejly nebo jiné nápoje na hubnutí můžete pít každý den místo některého z jídel, nahradí snídani, svačinu i oběd, když je třeba. Někdo pije výhradně dietní koktejly a pochvaluje si, jak fungují. Jak je to možné? Při hubnutí je totiž důležité dostat do těla dostatek bílkovin, ale bez tuků a sacharidů. To proteinový koktejl hravě zvládne.

Nezapomeňte si ale občas dát také pevnou stravu, kterou naše tělo potřebuje. Co si třeba udělat jogurt s proteinem? Stačí vám k tomu bílý jogurt a Ketofit koktejl s oblíbenou příchutí. Během pár vteřin vykouzlíte skvělé jídlo bohaté na proteiny.

Jak poznat nejlepší hubnoucí koktejly?

Fitness koktejly na hubnutí by měly mít nízký obsah sacharidů, zvýšený podíl bílkovin, dostatek vlákniny a chybět nesmí ani potřebné vitamíny a minerály. Jsou tak dokonalou alternativou ke klasickému jídlu. Díky zvýšenému podílu bílkovin je můžeme označit i jako proteinové nápoje, které vás překvapí lahodnou chutí.

Jak vybrat ty nejlepší hubnoucí nápoje?

Ptáte se, jak vybrat ty nejlepší proteinové nápoje? Hlídejte si jejich složení, vyvážený poměr živin a obsah sacharidů je tím nejdůležitějším, co by vás mělo zajímat.

Osvědčené jsou například TOP koktejly na hubnutí Ketofit, které obsahují koncentrát syrovátkové bílkoviny, izolát sójové bílkoviny, mléčné bílkoviny, bramborovou vlákninu, sójový lecitin, inulin, jablečnou vlákninu a 26 vitamínů a minerálních látek pro podporu imunity a organismu (např. zinek, selen, měď, jod, draslík atd.).


proteinove koktejlyProteinové koktejly Ketofit vynikají svým prémiovým složením.


Chci zkusit proteinové koktejly!


Jak dokládají recenze na koktejly na hubnutí Ketofit, jejich účinky nepocítíte jen na své figuře, ale i pokožce, vlasech a nehtech.

Obsah na jednu porci

Ketofit koktejl

Proteinový nápoj keto firma 1

Proteinový koktejl keto firma 2

Bílkoviny

16,3 g

17 g

14,1 g

Sacharidy

0,9 g

3 g

6,6 g

Z toho cukry

0,2 g

2,8 g

3,3 g

Tuky

0,8 g

2,7 g

2,7 g

Vláknina

2,8 g

1,9 g

3,6 g

Sůl

0,8 g

0,18 g

0 g

 Srovnání s konkurenčními proteinovými koktejly.

Víte, že Ketofit nenabízí jen koktejly, ale i další jídla včetně polévek a dezertů? Všechna jídla jsou bohatá na proteiny, ale s minimálním obsahem sacharidů, koktejly s nimi tak můžete při hubnutí střídat.

Výhody drinků na hubnutí

Proteinové koktejly na hubnutí se pyšní rychlou přípravou, můžete je mít vždy po ruce a připravit si je kdykoli na ně máte chuť nebo jen nestíháte uvařit. Koktejly Ketofit mají celou řadu předností:

 • Zasytí vás na delší dobu, a to až na 3 hodiny.

 • Slouží jako nízkokalorická náhrada jídla.

 • Najdete v nich vyvážený poměr živin, vitamínů, minerálů a vlákniny.

 • Stačí porci důkladně rozmíchat s vodou, případně mlékem. Když ale koktejl rozmícháte v mléce, počítejte, že obsah sacharidů bude výrazně vyšší než při rozmíchání s vodou.

 • Koktejly mají příjemnou chuť, vybírat můžete z mnoha příchutí. Tu pravou si vybere každý.

 • Když je budete užívat správně, napomohou vám k vysněné postavě.

 • Díky popíjení koktejlů se vyhnete okamžikům, kdy vás po jídle honí mlsná a vy si dáte to první, co najdete v lednici nebo spíži.

 • Znamenají konec počítání kalorií. O to se postarali výživoví poradci, kteří koktejly sestavili.

 • Díky nízkému obsahu sacharidů a zvýšenému podílu proteinů vás dostanou do kalorického deficitu. Vy zhubnete poměrně rychle, a to v partiích, kde vám tuk nejvíc vadí, třeba jako je bříško.

 Nevýhody koktejlů na hubnutí

Kde jsou výhody, tam musí být i nevýhody. Jednou z nich je fakt, že koktejly nejde pít donekonečna. Dřív nebo později vám přestanou chutnat, ale hlavně – na dlouhodobé popíjení ani nejsou určené.

Hlídat si musíte i to, že pokud si koktejl budete chtít dát místo večeře, je třeba si pohlídat, aby obsahoval maximálně 2 g sacharidů na jednu dávku, cukru téměř 0.

Co nesmí chybět v hubnoucích nápojích?

Regály v obchodech jsou plné koktejlů, které slibují, že zázračně zhubnete. Ne vždy tomu tak je, najít ty nejlepší proteinové koktejly je někdy opravdu složité. Už jsme si řekli, že je třeba důkladně studovat složení. Co by v něm určitě nemělo chybět, aby šlo o opravdu účinné koktejly na hubnutí? V každé porci je třeba najít:

 • Minimum sacharidů, což je ten nejdůležitější parametr pro toho, kdo drží keto dietu. U koktejlu, který chcete popíjet večer, si pohlídejte obsah cukru téměř 0 a maximálně 2 g sacharidů na porci (koktejly Ketofit mají jen 0,9 g sacharidů).


 • Alespoň 3 g vlákniny

 • 15 až 20 g kvalitních bílkovin

 • Alespoň 30 % denní dávky potřebných vitamínů a minerálů, zásadní je kromě jiného vápník, draslík, vitamín D a železo.

 • 0 % nasyceného tuku, kukuřičného škrobu nebo hydrogenovaných rostlinných olejů.

 • Součástí složení mohou být i další přísady, třeba karnitin, spirulina nebo jiné.

 • Výživová hodnota by se měla pohybovat mezi 200 až 400 kcal.

 Kdy je dobré proteinové nápoje pít?

Doba, kdy si koktejl připravíte, se odvíjí od toho, proč ho chcete pít. Kdo touží shodit pár kilo, ten by si ho měl připravovat ráno a během dne. Kdo touží po svalovém růstu, pro toho je ideální doba k popíjení proteinového koktejlu do dvou hodin po tréninku. Regeneraci svalstva zase podpoří proteinový nápoj před spaním.

Autor článku: Ivana Kyllerová
Redakce Ketofit

Na hubnutí nebudete sami!

Přidejte se k nám, vzájemně se podporujeme, sdílíme recepty, výsledky a zkušenosti. Hubnutí je hned snadnější.

Přidat se do skupiny

Podpora / recepty / příběhy
Zeptejte se reálných uživatelek, jak jsou spokojené s KetoFit, jak se jim daří hubnout, kolik kilo zhubly.

Ketofit v médiích

Přesvědčete se o účinnosti našich produktů.

Hýčkejte se těmi nejlepšími jídly

Pravá česká chuť

Speciálně pro ženy

Extra účinek při hubnutí

Zlepšují pleť, vlasy a nehty

Proč hubnout s kvalitnejším KetoFit?