Ptejte se: +420 770 110 650


 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

Kolikrát denně mohu sladké nebo slané proteinové tyčinky při keto dietě?

Jaké sladké a slané tyčinky mohu v dietě? Jsou tyčinky při hubnutí povolené? Kolikrát denně si je mohu dopřát? Neohrozí to hubnutí? 

Díky široké nabídce produktů KetoFit si dopřáváte jídla, která máte rádi a zároveň hubnete. Ať už máte chuť na sladké nebo slané, můžete si vybrat low carb proteinové tyčinky, které nahradí jedno hlavní jídlo, jsou plné kvalitních bílkovin, vitamínů a minerálů.

Proteinové tyčinky pro keto dietu a sport

Sladké proteinové tyčinky si můžete dopřát:

Jaké sladké proteinové tyčinky použít?

Zdravé mlsání je v plánu KetoFit povoleno. Doporučujeme naše originální low carb proteinové tyčinky, které obsahují nejméně sacharidů pro rychlou ketózu (od 6,5 g). Skvěle se hodí jako svačinka do práce, na cesty, nebo jako fitness tyčinka pro doplnění bílkovin po sportu. Zasytí Vás na 2-3 hodiny, proto plně nahradí jedno jídlo během dne.

Vhodné sladké tyčinky bez cukru pro podporu hubnutí:

 

Dopřejte si extra lowcarb tyčinky pro rychlejší hubnutísss

Citronová keto tyčinka s nejméně sacharidyŠpičkové parametry a složení tyčinek KetoFit

Špičkové složení proteinových tyčinek zaručí kvalitní doplnění živin

Pozor na proteinové tyčinky ze supermarketu:

Dávejte pozor na tyčinky ze supermarketů a různé sportovní tyčinky. Prvním znakem jak poznat nekvalitní tyčinky je extrémně nízká cena. Často totiž obsahují nekvalitní protein, který nezasytí organismus na tak dlouhou dobu a nepodpoří svalovou tkáň tak jako drahý kvalitní protein. Velmi často také obsahují vysoký podíl sacharidů až 60 % a vysoký podíl cukrů. Takové tyčinky jsou pro keto dietu zcela nevhodné.

Slané proteinové tyčinky

Ideální variantou pro slané mlsání jsou slané proteinové tyčinky s kmínem. Překvapí vás výbornou chutí a vůní, stejně tak i složením. Jsou to syté tyčinky, které se hodí jako večerní svačinka k filmu nebo jídlo v rámci KetoFit dne.

Slané proteinové tyčinky si můžete dopřát:

Slané proteinové tyčinky s minimem sacharidů a velkou dávkou proteinů


Sladké i slané tyčinky, croissant a proteinový chléb jsou v plánu KetoFit brány jako doplněk. V hubnoucí fázi doporučujeme konzumovat maximálně 1x denně jedno z těchto jídel.

 

 

Související otázky

Je keto dieta bezpečná?   Co jíst k proteinovému chlebu?

Je keto dieta bezpečná?   Kolik gramů sacharidů denně můžu přijmout?

Je keto dieta bezpečná?   Mohu kombinovat KetoFit s jinou keto dietou?

Je keto dieta bezpečná?   Kolik gramů proteinového koktejlu je jedna porce?

 

 Zpět na všechny dotazy  Dotazy keto dieta

 

 

 

34 hodnocení
5

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den