Víkendová SLEVA 200 Kč na všechny nákupy nad 750 Kč. Zadejte kód: fitdveste Vybírejte ZDE

Účinné přípravky na hubnutí, které zaručeně fungují

Jaké přípravky na hubnutí vybrat, aby to nebylo jen další zklamání? Jak nejspíš sami víte, produktů na hubnutí je nepřeberné množství a je velmi těžké se v nich zorientovat. Tento článek vám s tím pomůže a poradí, na co se zaměřit.

přípravky na hubnutí

Tablety na hubnutí

Nemusíte dlouho hledat – tablety na podporu hubnutí se prodávají i v lepších drogeriích. Jejich účinek je většinou založený na různých přírodních extraktech. Typicky jde o: 

  • látky, které nějak podporují metabolismus, takže teoreticky mohou zvýšit spalování kalorií
  • substance, které podporují vylučování vody z těla
  • hubnoucí přípravky, které dodávají pocit sytosti, nebo zahání pocit hladu
  • látky, které mají podporovat odbourávání tuků

 

přípravky na hubnutí

 

Jak tyhle tablety na hubnutí fungují v praxi? Většinou po nich sáhnou ženy v dobré víře, že stačí denně spolknout pár pilulek a kila půjdou dolů. Realita je ale jiná. Žádný zázračný preparát doposud nezařídil výrazné a spolehlivé hubnutí. Pokud by to bylo možné, byli by přece všichni štíhlí.

Na druhou stranu, tyhle tablety na hubnutí mohou být jakýsi doplněk při vašem snažení shodit přebytečná kila a nic tím nepokazíte. To platí i pro různé „spalovače“ pro sportovce a fitness nadšence. Vhodné mohou být i doplňky stravy pro detoxikaci organismu. Když zbavíte tělo nahromaděných toxinů, zlepší se vám metabolismus a budete rychleji hubnout.

Přípravky na hubnutí, které opravdu fungují

Když tedy dáme stranou všechny tablety na hubnutí, co jiného může s hubnutím opravdu pomoci? Dobrá zpráva je, že účinné přípravky na hubnutí existují! Není to ale tak jednoduché, jako spolknout nějakou pilulku. Na druhou stranu, nijak extra náročné to taky není. Posuďte sami.

K opravdu spolehlivým a funkčním přípravkům na hubnutí v posledních letech jednoznačně patří speciální potraviny pro nízkosacharidovou a proteinovou keto dietu. Mezi nimi jasně kraluje ketodieta založená na velmi striktním omezení veškerých sacharidů. Pomocí ketodiety už zhubly statisíce žen, včetně světových celebrit. Pojďme si krátce vysvětlit, co vlastně ketodieta je, proč patří mezi oblíbené způsoby jak rychle zhubnout a potom si představíme některé účinné přípravky na hubnutí speciálně navržené pro ketodietu.

Co je ketodieta?

Na rozdíl od všelijakých „zázračných“ preparátů na hubnutí je ketodieta (ketogenní dieta) založená na solidních základech. Konkrétně jde o specifický proces lidského metabolismu zvaný ketóza. O co se jedná?

Naše tělo za normálních okolností čerpá energii hlavně ze sacharidů. Pokud ale sacharidy striktně omezíte, organismus se musí adaptovat. Je na to dobře připravený – sáhne po jiném zdroji energie – tuku.  Váš metabolismus začne aktivně „spalovat“ tuky z potravin i tukových zásob a vy hubnete. Je to přirozený proces – spolehlivý a bezpečný. Ketóza byla objevena už před sto lety, ale v oblasti hubnutí se rozmohla až v posledních letech.

Hubnutí pomocí ketodiety má následující výhody: 

  • Hubnete tuk bez pocitu hladu, svaly jsou přitom chráněné díky proteinům
  • Nemusíte sportovat, ani jinak cvičit – o hubnutí se stará ketóza – přirozený efekt ketodiety na váš metabolismus
  • Hubnutí s ketogenní dietou je rychlejší, než běžná redukční dieta, nebo cvičení
  • Ketogenní dieta minimalizuje jo-jo efekt

A nyní ke slíbeným přípravkům na hubnutí, které fungují na principu ketodiety. Popravdě, ono nejde ani tak o přípravky na hubnutí, jako spíš speciální suroviny na přípravu keto jídel. Proteinová ketodieta totiž nespočívá v bezhlavém polykání pilulek, ale v chytré změně jídelníčku. 

přípravky na hubnutí

Proteinové omelety

Jsou skvělým příkladem toho, že hubnout se dá i bez hladovění. Proteinové omelety připravíte během pár minut – stačí do sypké směsi přidat mléko a poté připravit omeletu klasickým způsobem. Proteinové omelety KetoFit si můžete užít v několika oblíbených příchutích, a kromě bohaté porce proteinů poskytují i vyváženou směs vitamínů a minerálů.

Proteinové pečivo

Klasické pečivo je pro většinu z nás tradiční základ snídaní a svačin. Bohužel pro efektivní hubnutí pomocí ketózy je zcela nevhodné, protože obsahuje převážně sacharidy. Abyste si pečivo mohli dopřát i při hubnutí, najdete v sortimentu KetoFit speciální proteinový keto chleba, nebo skvělé nízkosacharidové croissanty.

Proteinové ovocné smoothies a koktejly

Smoothies jsou skvělé jako snídaně, nebo rychlá svačina. Hlavně v letním období je smoothie naprosto dokonalá věc. Speciální verzí proteinového smoothies s ovocnými příchutěmi podpoříte ketózu a neporušíte proces hubnutí. Přitom si užijete chuť ovoce a připravíte si svačinu snadno i venku během výletů, nebo na kole. Podobně jako smoothies lze použít i proteinové koktejly.

přípravky na hubnutí

Proteinové dezerty

Ano, můžete si dopřávat lahodné dezerty a přesto hubnout! Stačí zvolit ty správné produkty, které vám nepřidají nechtěné cukry a sacharidy. Mlsat můžete třeba proteinové palačinky s džemy bez cukrů, panna cottu, nebo čoko puding.

 

Další přípravky na hubnutí a celou pestrou nabídku surovin pro ketodietu najdete v našem e-shopu.

 

 

 

 

 

 

Autor článku: Redakce Ketofit
Odborný tým se zaměřením na ryhlé hubnutí

Na hubnutí nebudete sami!

Přidejte se k nám, vzájemně se podporujeme, sdílíme recepty, výsledky a zkušenosti. Hubnutí je hned snadnější.

Přidat se do skupiny

Podpora / recepty / příběhy
Zeptejte se reálných uživatelek, jak jsou spokojené s KetoFit, jak se jim daří hubnout, kolik kilo zhubly.

Ketofit v médiích

Přesvědčete se o účinnosti našich produktů.

Hýčkejte se těmi nejlepšími jídly

Pravá česká chuť

Speciálně pro ženy

Extra účinek při hubnutí

Zlepšují pleť, vlasy a nehty

Proč hubnout s kvalitnejším KetoFit?