Ptejte se: +420 770 110 650


Účinné přípravky na hubnutí, které zaručeně fungují

Jaké přípravky na hubnutí vybrat, aby to nebylo jen další zklamání? Jak nejspíš sami víte, produktů na hubnutí je nepřeberné množství a je velmi těžké se v nich zorientovat. Tento článek vám s tím pomůže a poradí, na co se zaměřit.

přípravky na hubnutí

Tablety na hubnutí

Nemusíte dlouho hledat – tablety na podporu hubnutí se prodávají i v lepších drogeriích. Jejich účinek je většinou založený na různých přírodních extraktech. Typicky jde o: 

  • látky, které nějak podporují metabolismus, takže teoreticky mohou zvýšit spalování kalorií
  • substance, které podporují vylučování vody z těla
  • hubnoucí přípravky, které dodávají pocit sytosti, nebo zahání pocit hladu
  • látky, které mají podporovat odbourávání tuků

 

přípravky na hubnutí

 

Jak tyhle tablety na hubnutí fungují v praxi? Většinou po nich sáhnou ženy v dobré víře, že stačí denně spolknout pár pilulek a kila půjdou dolů. Realita je ale jiná. Žádný zázračný preparát doposud nezařídil výrazné a spolehlivé hubnutí. Pokud by to bylo možné, byli by přece všichni štíhlí.

Na druhou stranu, tyhle tablety na hubnutí mohou být jakýsi doplněk při vašem snažení shodit přebytečná kila a nic tím nepokazíte. To platí i pro různé „spalovače“ pro sportovce a fitness nadšence. Vhodné mohou být i doplňky stravy pro detoxikaci organismu. Když zbavíte tělo nahromaděných toxinů, zlepší se vám metabolismus a budete rychleji hubnout.

Přípravky na hubnutí, které opravdu fungují

Když tedy dáme stranou všechny tablety na hubnutí, co jiného může s hubnutím opravdu pomoci? Dobrá zpráva je, že účinné přípravky na hubnutí existují! Není to ale tak jednoduché, jako spolknout nějakou pilulku. Na druhou stranu, nijak extra náročné to taky není. Posuďte sami.

K opravdu spolehlivým a funkčním přípravkům na hubnutí v posledních letech jednoznačně patří speciální potraviny pro nízkosacharidovou a proteinovou keto dietu. Mezi nimi jasně kraluje ketodieta založená na velmi striktním omezení veškerých sacharidů. Pomocí ketodiety už zhubly statisíce žen, včetně světových celebrit. Pojďme si krátce vysvětlit, co vlastně ketodieta je, proč patří mezi oblíbené způsoby jak rychle zhubnout a potom si představíme některé účinné přípravky na hubnutí speciálně navržené pro ketodietu.

Co je ketodieta?

Na rozdíl od všelijakých „zázračných“ preparátů na hubnutí je ketodieta (ketogenní dieta) založená na solidních základech. Konkrétně jde o specifický proces lidského metabolismu zvaný ketóza. O co se jedná?

Naše tělo za normálních okolností čerpá energii hlavně ze sacharidů. Pokud ale sacharidy striktně omezíte, organismus se musí adaptovat. Je na to dobře připravený – sáhne po jiném zdroji energie – tuku.  Váš metabolismus začne aktivně „spalovat“ tuky z potravin i tukových zásob a vy hubnete. Je to přirozený proces – spolehlivý a bezpečný. Ketóza byla objevena už před sto lety, ale v oblasti hubnutí se rozmohla až v posledních letech.

Hubnutí pomocí ketodiety má následující výhody: 

  • Hubnete tuk bez pocitu hladu, svaly jsou přitom chráněné díky proteinům
  • Nemusíte sportovat, ani jinak cvičit – o hubnutí se stará ketóza – přirozený efekt ketodiety na váš metabolismus
  • Hubnutí s ketogenní dietou je rychlejší, než běžná redukční dieta, nebo cvičení
  • Ketogenní dieta minimalizuje jo-jo efekt

A nyní ke slíbeným přípravkům na hubnutí, které fungují na principu ketodiety. Popravdě, ono nejde ani tak o přípravky na hubnutí, jako spíš speciální suroviny na přípravu keto jídel. Proteinová ketodieta totiž nespočívá v bezhlavém polykání pilulek, ale v chytré změně jídelníčku. 

přípravky na hubnutí

Proteinové omelety

Jsou skvělým příkladem toho, že hubnout se dá i bez hladovění. Proteinové omelety připravíte během pár minut – stačí do sypké směsi přidat mléko a poté připravit omeletu klasickým způsobem. Proteinové omelety KetoFit si můžete užít v několika oblíbených příchutích, a kromě bohaté porce proteinů poskytují i vyváženou směs vitamínů a minerálů.

Proteinové pečivo

Klasické pečivo je pro většinu z nás tradiční základ snídaní a svačin. Bohužel pro efektivní hubnutí pomocí ketózy je zcela nevhodné, protože obsahuje převážně sacharidy. Abyste si pečivo mohli dopřát i při hubnutí, najdete v sortimentu KetoFit speciální proteinový keto chleba, nebo skvělé nízkosacharidové croissanty.

Proteinové ovocné smoothies a koktejly

Smoothies jsou skvělé jako snídaně, nebo rychlá svačina. Hlavně v letním období je smoothie naprosto dokonalá věc. Speciální verzí proteinového smoothies s ovocnými příchutěmi podpoříte ketózu a neporušíte proces hubnutí. Přitom si užijete chuť ovoce a připravíte si svačinu snadno i venku během výletů, nebo na kole. Podobně jako smoothies lze použít i proteinové koktejly.

přípravky na hubnutí

Proteinové dezerty

Ano, můžete si dopřávat lahodné dezerty a přesto hubnout! Stačí zvolit ty správné produkty, které vám nepřidají nechtěné cukry a sacharidy. Mlsat můžete třeba proteinové palačinky s džemy bez cukrů, panna cottu, nebo čoko puding.

 

Další přípravky na hubnutí a celou pestrou nabídku surovin pro ketodietu najdete v našem e-shopu.

 

 

 

 

 

 

89 hodnocení
4.9

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den