SLEVY až 38 % >> balíčky pro hubnutí do plavek

Jak zhubnout v obličeji? Víme jak na to!

Spousta žen hledá způsoby jak zhubnout stehna, břicho nebo jak jednoduše shodit tuk z kterékoliv části těla, kterou se jim stále nedaří přiblížit svým představám. Často však nevidí problém v postavě jako takové, ale spíše v obličeji. Kvůli oteklým tvářím nebo podkožnímu tuku na bradě totiž často působí mnohem zavalitěji, než ve skutečnosti jsou. Máte pocit, že je právě toto váš problém? Pak vám naše rady jak zhubnout v obličeji a efektivně odstranit tuk z tváří jistě přijdou vhod.

jak zhubnout oblicej

Dodržujte pitný režim

Často se ženy domnívají, že příčinou jejich baculatých tváří je podkožní tuk, na vině však může být i nedostatečný příjem tekutin. Když totiž málo pijete, tělo má strach, že mu bude chybět voda, a tak ji začne zásobovat ve tvářích a pod očima. V důsledku toho pak vypadá obličej nafouknutě. Pokud chcete zeštíhlit obličej, zkuste svému pitnému režimu věnovat na nějakou dobu zvýšenou pozornost a klidně si stáhněte aplikaci, která vám v určitých intervalech bude připomínat, ať si dáte sklenici vody. Po pár dnech si na tento režim zvyknete a budete ho dodržovat automaticky.

Vyhýbejte se alkoholu

Účinnou cestou jak splasknout v obličeji a zeštíhlit tváře může být i to, že se začnete vyhýbat alkoholu. Ten totiž způsobuje dehydrataci organismu a tím pádem pouze podporuje ukládání vody ve tvářích. Když se však vzdáte alkoholu, pomůžete si i v případě, že za vašimi baculatými tvářemi stojí tuk. Alkoholické nápoje totiž obsahují spoustu prázdných kalorií. To znamená, že vás jeden bujarý večer vyjde z hlediska energetické hodnoty stejně, jako pořádná večeře i s dezertem. Na rozdíl od večeře vás ale alkohol nijak nezasytí a ani vám nedodá žádné živiny. Takže z něj přibíráte kila navíc jak po celé postavě, tak také v obličeji.  

jak zhubnout oblicej

Procvičujte obličejové svaly

Cvičení se netýká pouze nohou nebo břicha, ale také tváře. Nejde však pouze o způsob, jak se zbavit podkožního tuku na obličeji. Jeho prostřednictvím totiž posílíte i obličejové svaly. Jak zeštíhlit obličej pomocí cvičení? Můžete začít obyčejným žvýkáním žvýkačky nebo se rovnou vrhnout do pořádných cviků. Jaké to jsou?

  • střídavé vyslovování hlásek x, o,

  • navozování ustrnulého a nepřirozeného úsměvu, 

  • špulení a široké otevírání úst a jejich následné uvolňování.

Cviky dělejte vždy po deseti až patnácti opakováních, pak si dejte krátkou pauzu a takto celou sérii opakujte asi třikrát. Pokud chcete vaše cvičení posunout na další úroveň, zkuste obličejovou jógu.

Pro zeštíhlení obličeje si hlídejte množství soli v jídelníčku

Nadměrné zadržování vody je problémem mnoha žen. Způsobuje nejen nafouklé břicho, ale také oteklý obličej. Kromě hormonálních změn, jako je například PMS, ho může způsobit i nevhodná strava, která obsahuje vysoký podíl soli. Ta totiž obsahuje sodík, který ve větším množství negativně ovlivňuje normální fungování organismu. Typickým příznakem, že má váš stravovací plán nadmíru soli jsou váčky pod očima nebo otoky. Abyste měli přehled, kolik soli denně sníte a dosáhli tak zeštíhlení tváře, zkuste si více vařit doma. Měli byste také omezit konzumaci vysoce průmyslově zpracovaných potravin, cukrovinek a slaných pochoutek, které často obsahují extrémní hodnoty soli.

Pokuste se celkově zhubnout

Navzdory zmíněným technikám spočívá nejpřirozenější cesta ke štíhlému obličeji v hubnutí celého těla. Pokud totiž budete shazovat tuk všude jinde, přirozeně se ho zbavíte i v obličeji. Jak zúžit obličej a získat postavu vašich snů? V dnešní době se toho dá dosáhnout bez jakéhokoliv hladovění nebo komplikovaných změn v jídelníčkuVše, co potřebujete, je ketonová dieta KetoFitS ní se vyhnete počítání kalorií, nakupování podle striktních stravovacích plánů i hodinám úmorného cvičení v posilovně. 


Od klasické proteinové diety se redukční plány KetoFit® liší zejména v tom, že po nějakou dobu jíte pouze speciální jídla KetoFit a později k nim postupně přidáváte běžné potraviny. Vše je připraveno především s ohledem na potřeby ženského těla, takže se můžete spolehnout na to, že budete mít dostatečný přísun všech důležitých živin a navíc si ještě i pochutnáte. Příprava jídel KetoFit® nezabere více jak 2 až 5 minut.

Můžete si být jisti, že ketonová dieta funguje. S KetoFit® už úspěšně zhublo více jak 70 000 klientek v ČR i SR, podívejte se na jejich příběhy.Jídla pro rychlé zhubnutí koupíte zde

 

 

Autor článku: Redakce Ketofit
Odborný tým se zaměřením na ryhlé hubnutí

Na hubnutí nebudete sami!

Přidejte se k nám, vzájemně se podporujeme, sdílíme recepty, výsledky a zkušenosti. Hubnutí je hned snadnější.

Přidat se do skupiny

Podpora / recepty / příběhy
Zeptejte se reálných uživatelek, jak jsou spokojené s KetoFit, jak se jim daří hubnout, kolik kilo zhubly.

Ketofit v médiích

Přesvědčete se o účinnosti našich produktů.

Hýčkejte se těmi nejlepšími jídly

Pravá česká chuť

Speciálně pro ženy

Extra účinek při hubnutí

Zlepšují pleť, vlasy a nehty

Proč hubnout s kvalitnejším KetoFit?