Dnes: SLEVA 25 % na všechny koktejly. Zadejte kód FitHity >> VYBRAT | Sleva 25 % na další jídla ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Jaký balíček keto diety vybrat?

Každá dieta se daleko snadněji dodržuje, pokud má předem nachystaný rozpis jídel, který stačí pouze následovat. Abychom vám ulehčili práci, vytvořili jsme pro vás několik typů balíčků na hubnutí, které zahrnují jednotlivá proteinová jídla KetoFit®.

V článku se dozvíte:

Balíčky na hubnutí KetoFit® vám ušetří čas i peněženku

Každá dieta se daleko snadněji dodržuje, pokud má předem nachystaný rozpis jídel, který stačí pouze následovat. Abychom vám ulehčili práci, vytvořili jsme pro vás několik typů balíčků na hubnutí, které zahrnují jednotlivá proteinová jídla KetoFit®.

Jaký balíček do keto diety zvolit?

 

Výhody balíčků KetoFit®

 • Balíčky na hubnutí byly pečlivě sestavené předními odborníky na výživu tak, aby vaše hubnutí bylo co nejefektivnější.

 • Obsahují přesný počet proteinových jídel pro kompletní pokrytí celého průběhu hubnutí s redukčními plány proteinové diety. Od snídaně, přes svačinku, až po večeři.

 • Hubnoucí balíčky KetoFit® jsou jedničkou na trhu mezi keto dietami. Najdete v nich velmi nejnižší podíl sacharidů, takže shazování kil půjde opravdu velmi rychle.

 • KetoFit® balíčky jsou speciálně zaměřené na ženy a jejich specifické potřeby při hubnutí.

 •  Špičkové složení s vyladěnou chutí je u jídel KetoFit® samozřejmostí.

 • Český vývoj jídel KetoFit® zaručuje jejich kvalitu potřebnou pro bezpečné hubnutí.

Proč je hubnutí s KetoFit nejúčinnější?

Lepší cena a dárek až 1 000 Kč s KetoFit
Věděli jste, že předem sestavené balíčky jsou cenově výhodnější a navíc si při jejich objednání můžete vybrat dárek až v hodnotě 1 000 Kč?

Projezte se ke štíhlé postavě bez hladu
Jaký balíček vybrat?

Balíčky proteinové diety jsou nepostradatelné pro hubnoucí plány KetoFit®. Ty se skládají ze dvou fází keto diety. 1. fáze keto diety nastartujete vaše spalování. Kila půjdou rychle dolů a vaše sebevědomí naopak nahoru. 1. fázi redukčních plánů KetoFit držíte 1 až 6 týdnů. V 1. fázi keto diety si pochutnáte na 5 jídlech denně. Vyzkoušíte skvělou chuť proteinových dezertů, polévek, koktejlů, omelet, nebo těstovin. K tomu si můžete vybrat příchutě jídel, které preferujete.

Po první fázi keto diety zařadíte 2. fázi pro stabilizaci váhy. Co si pod tím představit? Během této fáze budete stále hubnout a k tomu si postupně upevníte vaši novou váhu při návratu k běžné stravě. 2. fázi redukčních plánů KetoFit, držíte 3 až 9 týdnů. Detailní postup hubnoucích fází najdete zde.

Hubnoucí balíček si jednoduše vyberte podle toho, kolik týdnů celkem budete keto dietu držet. Vhodnou délku diety zjistíte níže.

Cenově nejvýhodnější balíčky keto diety:

VŠECHNY BALÍČKY KETO DIETY
 

Balíčky Keto diety

Přejete si vyladit postavu, nebo toužíte po kompletní změně postavy? Zvolte správnou délku diety.

Od štíhlé postavy vás dělí už jen malý krůček. Ptáte se: Kolik týdnů hubnutí mám zvolit? Stačí si vybrat jeden ze 4 KetoFit® plánů na hubnutí a pustit se do toho. Redukční plán si vyberte podle toho kolik chcete zhubnout. Abyste byli s výsledkem redukční diety spokojeni, je nezbytné si zvolit pouze jeden plán a ten dodržovat. Proč tomu tak je? Protože jednotlivé plány se liší svou délkou trvání, účelem a také počtem porcí proteinových jídel v balíčku.
 

Redukční plán SOFT

 • Redukční plán SOFT je zaměřený na mírnou redukci hmotnosti.
 • 1. fázi hubnoucí redukčního plánu SOFT dodržujte 1 týden.
 • 2. fázi stabilizační redukčního plánu SOFT dodržujte 3 týdny.
 • Pochutnáte si na 98 proteinových jídlech KetoFit®.

 

Redukční plán OPTIMAL

 • Redukční plán OPTIMAL vám pomůže zhubnout více kilogramů.
 • 1. fázi hubnoucí redukčního plánu OPTIMAL dodržujte 2 týdny.
 • 2. fázi stabilizační redukčního plánu OPTIMAL dodržujte 4 týdny.
 • Pochutnáte si na 154 proteinových jídlech KetoFit®.

 

Redukční plán MAXI

 • Redukční plán MAXI zvládne zkrotit i vyšší nadváhu.
 • 1. fázi hubnoucí redukčního plánu MAXI dodržujte 4 týdny.
 • 2. fázi stabilizační redukčního plánu MAXI dodržujte 5 týdnů.
 • Pochutnáte si na 245 proteinových jídlech KetoFit®.

 

Redukční plán MAXI PLUS

 •  Redukční plán MAXI PLUS zatočí s nezdravou obezitou.
 • 1. fázi hubnoucí redukčního plánu MAXI PLUS dodržujte celkem 6 týdnů (4 týdny v rámci redukčního plánu MAXI a 2 týdny v rámci redukčního plánu OPTIMAL).
 • 2. fázi stabilizační redukčního plánu MAXI PLUS dodržujte celkem 9 týdnů (5 týdny v rámci redukčního plánu MAXI a 4 týdny v rámci redukčního plánu OPTIMAL).
 • Pochutnáte si na 399 proteinových jídlech KetoFit®.

Zkušební balíček aneb ochutnejte keto dietu

Rádi byste začali redukční dietu s KetoFit®, ale nejste si jistí, jestli vám jednotlivá jídla budou chutnat? Nemusíte si hned kupovat velké balíčky na hubnutí. Připravili jsme pro vás zkušební balíček proteinové diety. Proteinová jídla můžete vyzkoušet a následně se rozhodnout, jaký plán na hubnutí bude pro vás ten pravý. Ve zkušebním balíčku se můžete těšit třeba na několik porcí lahodného proteinového koktejlu, croissant, nebo proteinovou tyčinku.

Rádi byste si vybrali jídla KetoFit® sami?

Proteinová jídla KetoFit® můžete zakoupit i samostatně mimo balíček a ještě více si zpestřit váš jídelníček. Jejich velkou výhodou je fakt, že jsou jednoduchá na přípravu. Stačí jen pár minut a lahodný pokrm plný bílkovin je přichystaný na stole. Složení každého produktu KetoFit® je na nejvyšší úrovni. Jídla obsahují vysoké množství vitamínů, minerálů a vlákniny, které jsou důležité pro správné fungování organismu, nejnižší podíl sacharidů a velkou dávku několika druhových bílkovin. Díky tomu budete nejen hubnout, ale také podpoříte svou vitalitu.

S proteinovou dietou KetoFit® zhubnete bez počítání kalorií

Redukce váhy nemusí znamenat hodiny dřiny v posilovně, nebo každodenní hladovění. Dejte sbohem přebytečným kilům a získejte zpátky vaše sebevědomí. Díky účinné dietě KetoFit® se zase budete usmívat a rádi se dívat do zrcadla. Ať už chcete snížit váhu pouze o pár kilogramů, nebo dát sbohem obezitě, bezsacharidová dieta vám pomůže získat vaši vysněnou postavu.