Ptejte se: +420 770 110 650


Jahodová bublanina
jen 3,5 g sacharidů

Další recept, který každý miluje již od dětství. Jahodová bublanina v KetoFit provedení bez cukrů.
Porce obsahuje pouze 3,5 g sacharidů a 21 g bílkovin! Je výborná a provoní vám celou kuchyni. Navíc jahody se skvěle hodí do redukčního období, protože obsahují menší množství sacharidů a hodně potřebných vitamínů.

Recept:
 chod: dezert
 počet porcí: 2 porce
• celková doba přípravy: 25 minut
• náročnost / obtížnost: snadné
• kuchyně: česká

keto recept - jahodová bublanina

 

 

Suroviny na přípravu keto jahodové bublaniny

2 porce

Recept na jahodovou bublaninu

Jahodová bublanina je rychlovka, stačí pár minut na přípravu. Smíchejte koktejl, smoothie, sodu, skořici a přidejte 2 čajové lžyčky Fit Psyllia. Přidejte vejce, rozpuštěnou tabletu příchuti ve vodě a rozpuštěné máslo. Přidejte vodu dle potřeby, aby se vytvořilo středně tekuté těsto. Pořádně smíchejte. Vylijte do formy a na povrch přidejte na plátky nakrájené jahody. Pečte v troubě cca 20 min na 190 stupňů. Tuhle mňamku si dopřejte ke konci stabilizační fáze.

Keto jahodová bublanina

Výživové hodnoty jahodové bublaniny

1 porce

Energie 725 kJ 
Sacharidy 3,5 g
Tuky 5,5 g
Bílkoviny 21 g 

Keto bublanina je vhodná během 2. fáze stabilizační keto diety. Můžete si je dopřát i během 1. fáze hubnoucí po 2 týdnu hubnutí (max. 1x za 3 dny). Jahodovou keto bublaninu oceníte i při low carb stravování a pokud sportujete, bude skvělým zdrojem bílkovin a vlákniny.

Doporučujeme další keto recepty:

Už jste vyzkoušeli jahodovou bublaninu? Vyzkoušejte i další keto recepty. Připravili jsme pro vás tipy na sladká i slaná jídla s minimem sacharidů.

Mrkněte také na příběhy spokojených zákaznic, které už svá přebytečná kila shodily.


recepty KetoFitPříběhy a inspirace KetoFit 

 

Pokud vám jahodová bublanina chutnala,
ohodnoťte náš recept. Děkujeme.

 

 

 

 


 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den