Ptejte se: +420 770 110 650


Přírodní spalovače tuků, které fungují

Jak podpořit hubnutí? Vsaďte na kvalitní spalovače tuků. A nemusí to být vůbec nic složitého — občas se stačí jenom podívat do chladničky. Tady se totiž skrývají skvělí pomocníci v podobě přírodních spalovačů tuků. Zajímá vás více? Pak si rozhodně nenechte ujít náš dnešní článek. 

 Přírodní spalovače tuků, které fungují

Na jakém principu fungují přírodní spalovače tuků? 

Potraviny, které mají schopnost ovlivnit rychlost metabolismu obsahují zpravidla velké množství vitamínů, minerálů a další bioaktivních látek

V našem organismu pak mají často přímý vliv na využitelnost tuků a jejich ukládání. Děje se tak prostřednictvím jevu zvaného termogeneze — zvýšení tepla = zrychlení štěpení tuků = zvýšení výdeje energie. Jiné druhy potravin zase vynikající svojí sytící schopností nebo mají vliv na efektivitu trávení jídla. Řekneme si i jaký vliv na spalování tuků můžou mít jídla určená do proteinová diety, která jsou v posledních letech velkým hitem.

Přírodní přípravky na snížení váhy,
jaké poklady ukrývá vaše spíž?

Ať už se jedná o novoroční předsevzetí či dlouhodobý cíl v podobě snižování váhy, zásadní je zdravá životospráva a pravidelný pohyb. Existuje však několik tipů, které vám  podpořit vaše snahy a urychlit hubnutí. Vydejte se na průzkum do vašich spíží a chladniček a podívejte se po těchto přírodních pokladech, které vás zase o krok přiblíží k vysněné postavě.

Zbavte se tuků díky chilli papričkám

Za výborné přírodní spalovače jsou považovány například chilli papričky. Vděčí za to především obsahu kapsaicinu, který jim propůjčuje jejich typickou pálivost. Při konzumaci ostrých paprik tedy dochází ke zvýšení tělesné teploty, čímž se spálí více energie. Některé studie dokonce uvádí, že kapsaicin má schopnost snižovat ukládání tuků a omezovat syntézu nových. 

Chilli papričky jako přírodní spalovač

Zelený čaj pro nastartování metabolismu

Skvělou pomoc při spalování tuků poskytne také pravý zelený čaj. Je prokázáno, že zpomaluje hromadění tuků, urychluje jejich spalování a snižuje hladinu cholesterolu. Kromě všech zmíněných vlastnostní je také vynikajícím antioxidantem, který pomáhá předcházet řadě onemocnění. 

Nakopněte se pořádnou dávkou kofeinu

Řešíte, jak zhubnout břicho? Primární je samozřejmě kvalitní strava a pravidelný pohyb. Podpořit celý proces však můžete i díky kávě. Ta platí dokonce za vůbec nejúčinnější přírodní spalovač. Obsažený kofein má skvělé stimulační účinky a dokáže doslova nakopnout metabolismus. Nejlepšího efektu docílíte, když si svůj šálek dopřejete před sportovní aktivitou. Pozor však na formu — kávu určitě neslaďte ani nepřidávejte mléko či smetanu. Pokud neholdujete aroma a chuti kávy, můžete vyzkoušet i kofeinové tablety. 


Ideální přírodní spalovač tuků káva

Skořice — pochutnáte si a rozproudíte krev

Kdo by nemiloval chuť skořice? Pokud si ji dopřáváte ve svých oblíbených kaších či smoothie, děláte jenom dobře. Kůra skořice totiž dokáže štěpit cukr, rozproudit krev, podpořit zažívání, a navíc skvěle chutná! Skořice je zkrátka jasná volba do všech sladkých snídaní či svačin. 

Voda s citronem pomůžou bojovat proti kilům 

Zhubnout zadek, boky nebo stehna si za život přála téměř každá žena. S těmito problematickými partiemi je obvykle také spojena nepopulární celulitida. Abyste jí mohli efektivně předcházet, je potřeba především dodržovat pitný režim. Ještě lépe pak uděláte, pokud do vody přidáte pár kapek citronu a tento nápoj budete popíjet ideálně ihned po probuzení. 


Přírodní spalovače tuků pro zrychlení hubnutí

Bylinky pro spalování tuků — skvělá chuť i hubnutí v jednom

Věděli jste, že i bylinky vám mohou pomoci při hubnutí? Například taková kopřiva čistí organismus a podporuje trávení, kontryhel odvodňuje a pozitivně působí na trávicí soustavu, ostropestřec skvěle detoxikuje játra. Při redukci hmotnosti se také uplatní psyllium, které díky schopnosti bobtnat zasytí na dlouhou dobu.

 

Psyllium pro podporu hubnutíFit psyllium pro dodporu hubnutí

Jaké další pomocníky můžete povolat do boje proti tukům?

Pokud se odkloníme od přírodních spalovačů, nabízí se celá řada dalších možností, jak bojovat s nadbytečnými kily. 

Spalování tuků v noci je možné díky tzv. nočním spalovačům. Obvykle se jedná o doplňky stravy na bázi již zmíněného kofeinu, který mnohonásobně zefektivňuje výkon metabolismu. Výsledkem je mnohem větší výdej energie, menší ukládání tuků a kýžené hubnutí.

K oblíbeným spalovačům tuků pro ženy patří také například l carnitine, který napomáhá nejen spalování tuků, ale pokud aktivně sportujete, pak také zvyšuje výkon, zlepšuje regeneraci při tréninku, podporuje kardiovaskulární zdraví aj. 

Co takhle vyzkoušet ketodietu a hubnout efektivně už od začátku?

Představte si, že byste hubli přebytečná kila už úplně od počátku svého snažení aniž byste potřebavali speciální spalovače tuků. S proteinovou dietou to není vůbec nic nemožného, ba právě naopak!

Díky tomu, že tělo jako primární zdroj začne využívat tuky, nedochází k jejich ukládání, ale naopak se spotřebovávají částečně i ty z uložených zásob. Hubnutí je tedy velmi rychlé a efektivní. Ostatně, přesvědčila se o tom již celá řada spokojených žen, kterým keto dieta pomohla k vysněné postavě


keto dietaVyzkoušejte revoluční hubnutí na vlastní kůži a zamilujte se do svého nového životního stylu. Díky osvědčeným produktům to pro vás bude hračka!
 

 

koupit jídla KetoFit

 


64 hodnocení
5

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den