Ptejte se: +420 770 110 650


jak nepřibrat na dovolené

Chystáte se na týden k moři a chcete si dovolenou pořádně užít? 
Ale co váha, ohrozím ketózu? Zastavím hubnutí? Nebo snad přiberu? 
Nemusíte se vůbec obávat, s KetoFit si dovolenou maximálně užijete,
budete se cítit fit, plni energie a ještě půjde váha dolů.

Bude Vám k tomu stačit těchto
7 tipů jak nepřibrat na dovolené:

 • pravidelně každý den vypijte 3 litry vody
 • jezte 5x denně (můžete zařadit i 6 jídlo, pokud jdete pozdě spát)
 • půjdete-li s přáteli na drink do restaurace/baru, dejte si lehký vinný střik (1dcl suchého bílého vína + voda)
 • na jídlo v restauraci si objednejte maso na přírodno se zeleninou (salát, okurka, rukola a další viz. povolená zelenina). Že ho nemají v menu? Nevadí, zeptejte se, určitě vám vyjdou vstříc a připraví.
 • sladkosti nahraďte proteinovými tyčinkami, nebo si připravte Panna cottu - zabere jen 3 minutky, zmrzlinu nahraďte Keto Ice cream KetoFit.
 • na celodenní výlet si nachystejte proteinové, sladké, nebo slané tyčinky, croissant, nakrájenou zeleninu, koktejl - vždy budete mít jídlo po ruce a nic vás nepřekvapí
 • dopřejte si každý den pohyb - ranní procházka / běh při východu slunce vás nabije energií, každodenním plaváním si procvičíte celé tělo, jízda na kole je ideální pro podporu kardiovaskulárního sytému.

 

S těmito pravidly si udržíte velmi nízký příjem sacharidů a neohrozíte svou fit postavu a hubnutí. Doporučujeme při keto hubnutí, low carb stravování a pokud chcete prožít zdravou dovolenou a udělat něco pro své tělo.

Seznam povolených a doporučených jídel najdete zde.
Pokud budete mít čas si uvařit, vyzkoušejte některé z našich proteinových receptů na rychlá  chutná jídla. Snadno si je připravíte i na dovolené a celá rodina si pochutnáte.

 

Celý den na dovolené pak může vypadat takto:

 • Snídaně: proteinový koktejl s příchutí cappuccino
 • Svačina: proteinová tyčinka kokos-banán
 • Oběd v restauraci: přírodní kuřecí plátek s letním salátem, na pití voda s ledem, citrónem a mátou
 • Svačina: Croissant KetoFit
 • Večeře: houbová polévka se žampiony, keto chleba

 

Ať nemusíte nic složitě vybírat připravili jsme pro vás VYLEPŠENÝ BALÍČEK VÝLETNÍK, ve kterém budete mít vše připravené na 7-10 denní dovolenou.

proteinová dieta balíček výletník

 

 

S proteinovými jídly KetoFit úspěšně zhublo
více jak 100 000 žen v ČR a SR.


Podívejte se na jejich příběhy zde.

 

 

 

  

 

 

135 hodnocení
4.9

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den